|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kupljen korenčkov sok
1.2.2006 18:45:34   
tincci
Zase kupujem naravni korenčkov sok Dr. Steinberger ... a mislite, da bi lahko to prvič otroku dala po žlički pri dopolnjenem 4m? Zmešanega z vodo ali čistega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kupljen korenčkov sok
1.2.2006 22:52:13   
petrulja
Mi smo dali korenčkov sok prvič pri 5 m ampak domačega. Jaz ne verjamem tem naravnim izdelkom (čisto brez dodatkov ni noben, ker bi se pokvaril). Tako da če ti ni pretežko spustiš korenček čez sokovnik (valjda da ne vsak dan posebaj) 2-3 kg, potem natoči v vrečke za led in zamrzni. Na začetku ima eno kocko čisto dovolj. Lahko malo razredčeno z vodo, naši Nini najbolj tekne z jabolčkom pol-pol. naj vam tekne.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kupljen korenčkov sok
2.2.2006 10:27:17   
Badeja
Tudi jaz sem mu korenčkov sok pripravljala doma sama, pa tudi ostalo hrano, ki mu jo ponudim jo naredim sama.
Če mu boš dala ta korenčkov sokec, bi ga jaz na tvojem mestu malo razrečila, vsaj prve žličke, ki mu jih boš ponudila.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kupljen korenčkov sok
3.2.2006 12:02:59   
kati*
jaz sem naredila domačega iz večih razlogov:
- kupljen sok je potrebno porabiti v 24urah in glede na to, da moraš začeti z žličko in postopoma nadeljevati, ga boš lahko večino vrgla stran oz. spiješ ti
- kupljen sok ima dodan sladkor (vsaj fructalov)
- domači je boljši (probaj) in bolj zdrav oz. vsaj veš kaj daš

_____________________________

lp, K

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?