|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeč lulček
3.2.2006 21:50:50   
Anonimen
Izgleda, da se je malemu vnela kožica na lulčku user posted image . Že včeraj sem opazila, da je lulček na vrhu-pri glavici rdeč in da mali ne pusti, da se ga dotaknem. Vseeno sem nekako umila lulček. Danes se je ves čas dopoldne v varstvu vlekel za pleničko in govoril "moti, bibi". Ko sem prišla domov, sem klicala v ZD, kjer ga niso hoteli sprejeti, ker so ravno zaključili z delom user posted image , so mi pa svetovali, naj umivam s kamilicami. Predno je šel mali spat, sem lulček še enkrat orng pogleda in ima kar nekakšne bele pikice-kot mehurčke po rdeči kožici user posted image  
Namazala sem ga z ognjičevo kremo od Justa, pa en vem, če sem prav naredila. Vsekakor bom šla jutri k dežurnimu, če bo mali še jamral.
S čim bi lahko tole namazala?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeč lulček
3.2.2006 22:18:56   
KODA
Iz izkušenj ti lahko povem,da Just krema ni najbolj ustrezna za zdravljenje teh obolenj.Najbolje je da otroka odpelješ k zdravniku,da to vidi in ti da ustrezno terapijo.Enak problem smo imeli mi.
Zaradi teh težav, smo bili pri urologu,ki nam je predpisal Locoidon kremo.Šele po tem mazilu so se težave umirile.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeč lulček
3.2.2006 22:44:56   
mamči
Umivaj s kamilicami, pa redno ga previjaj. Namaži  ( na tanko)   z zaščitno kremo če jo imaš, ki vsebuje cink (Bubchen, Nivea). Cink omili rdečino, suši mehurčke in zaščiti kožo.
Pomaga tud pogosto umivanje z kamilicami po uriniranju - kamilice naliješ v lonček in not umiješ lulčija. Če ga bo peklo, je boljše čez noč ga dat v bombažno pleničko.
Jutri pa čim prej k zdravniku, da mu predpiše ustrezno mazilo. Z mastnim ga pa ne maži - ognjičem, ker koža ne diha.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeč lulček
5.2.2006 20:04:47   
afrika
V lekarni se kupi user posted image hrastovo lubjeuser posted image ... skuhaj čaj (v četrt litra hladne vode daš 2 žlički lubja, naj vre 5 minut, nato precediš in malo ohladiš) in ga z njim umivaj... lulčka, ritko... čim večkrat na dan... lahko pri vsakem previjanju, če je fejst vneto... pa obvezno področje dobro posušiti na zraku, preden ga nazaj zaviješ...pod kožico tudi umij, kolikor gre...

... preverjeno... nam je pri podobni težavi magično pomagalo...zelo hitro je bil luli kot nov... pa še naravna zadeva je... za vaš problem po moje še boljše kot kamilice...

...dobro okrevajte! 

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeč lulček
5.2.2006 20:27:04   
Anonimen
preverjeno so glivice...maži s canastenom! pa ne umivej z nobeno žajfo samo z vodo. vrjetn ga srbi za pop***.

(odgovor članu afrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeč lulček
6.2.2006 20:58:36   
Anonimen
Sam sporočam, da pridno umivamo s kamilicami in da danes glivic ni več. je lulček tak, kot mora bit user posted image user posted image user posted image
Sem si pa zapisala tole hrastovo lubje pa cenasten....za vsak slučaj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?