|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fantek/punčka
22.2.2006 14:52:35   
Anonimen
sej vem da smo imele tak forum že nekje odprto...a smo tam izračunavali po nekem kitajskem horoskopu...ampak tukaj me zanima predvsem, če poznate kakšne stare pregovore, reke, in podobno o spolu....

npr. meni je znano to, da če je ženska med nosečnostjo ful lepša, da je potem fantek...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 15:00:59   
total
Jaz sem bila zelo lepa celo nosečnost in mamo zdaj fantkauser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 15:16:21   
jasnica
Jaz imam pa full mozoljev, pa full zatekam, lasje se mi grozno mastijo,.. Skratka vsa lepota je šla...
V parih dneh pričakujem user posted image !

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 15:53:20   
mačica
Prvo imam user posted image  in sem mela mastne lase in so mi izpadale, mozolje in sem spremenila v obraz. Trebuh sem mela podolgem in počez in sem bila široka v bokih. Jedla sem samo sadje in to vsak mesec drugo vrsto in ponavadi tisto ki je bilo najdražje ( še danes mi moj mož kdaj podrobi da sem bila draga nosečnica... ).
No drugi je bil user posted image  in sem imela lepe lase nič mastne po cel teden pa še močne kot nikoli, lepo kožo in sem kar žarela... Trebuh sem mela kot žoga, en sam okrogel trebuh me je bilo nikjer nič drugega samo trebuh šele malo za nji sem jaz prikorakala. Jedla sem samo sladkarijo in se temu primerno tudi zredila ( 23 kg ) ampak kajčeš če pa je tko pasalo...
No kam si se uvrstila???
lp, mačica

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 16:04:34   
Jančika_
Hja. Vrži kovanecuser posted image . Zanesljivost takih napovedi je namreč enaka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 16:22:36   
Mala Vita
Ah punce, to je zelo relativno. Jaz sem med nosečnostjo žarela in marsikdo mi je rekel, da sem lepša kot kadarkoli.
No in kaj imamo? Hčerkicouser posted image

LP

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 17:57:34   
x_srečka_x
js jst sm pa prebrala če te zlo mučjo jutranje slabosti da je 80% da je punčka ampak jst ne verjamem ker zlo učitn da večino nosečnic ima jutranje slabosti in  pol bi mogle vse imet punčke user posted image

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 19:50:43   
frutka_
Srečka jaz sem tudi slišala za to raziskavo in se mi zdi najzanezljivejša. Namreč ko sem gledala svoje kolegice, ki s(m)o bile noseče nam nobeni ni bilo slabo in smo vse dobile fantke. Jančika tebi je pa tako slabo, da je ziher full puuuupaaaa!!!

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
22.2.2006 19:57:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 20:05:51   
marty5
Glede slabosti tudi pri meni drži. Teh nisem poznala, niti enkrat mi ni bilo slabo in v parih dneh pričakujemo user posted image . Pa tudi glede mozoljev in kože naj bi držalo, celo znanstveno podlago ima....če namreč nosiš fanta, ta oddaja tudi moški hormon, ki blagodejno vpliva na kožo. Taki hormoni so ponavadi tudi v KT (androgen v Diane35 npr., ki jih uporabljajo tudi za zdravljenje aken).

No, ampak ziher itak nič ni - sploh pa zgodbice o obliki trebuha ipd.......

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 20:19:37   
lelaval
Jaz sem vse tri nosečnosti prav cvetela - tako so rekli drugi, pa tudi sami se mi je zdelo, pa sem 2x rodila punčko, 1x pa fantka.
Koža se v nosečnosti spreminja zaradi hormonov, hormoni pa ne igrajo vloge ali bo fantek ali punčka.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fantek/punčka
22.2.2006 21:25:43   
Jančika_
Ampak meni je bilo tudi prvič obupno slabo, samo bruhala sem manj in malo prej se je nehalo. Mogoče je pa Vasja zato tako lep, kot kakšna pupauser posted image .

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fantek/punčka
23.2.2006 8:19:17   
Anonimen
samo komentar glede slabosti......meni ni namreč skoraj nič slabo, mogoče da se pojavlja v popoldanskem času pa še to ni taka, da bi bruhala al kaj podobno....tko da bomo videli....sicer pa meni je itak vseeno kaj bo, važno da bo dete zdravo in mirno spalo...to pa sprašujem samo tako malo iz firbca, ker bom verjetno želela na NS že vedeti spol....

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: fantek/punčka
23.2.2006 8:32:24   
Azzurra
in kaj imamjaz v trebuhu, če nisem nikoli bruhala (napoved: fantek) in če imam grdo kožo in grozne lase (napoved: punčka) ????? Obojespolnika? Al sem jaz čudna ? user posted image user posted image user posted image

Jaz v te napovedi nič ne verjamem. Na zadnjem UZ nam je naš G napovedal spol, vendar pravi, da je še on sam po tistem kar vidi na ekranu "samo" 80% siguren user posted image , odkar pa sem krvavela in pristala v bolnici (to je bilo naslednji dan po UZ, v 21. tednu) mi je postalo tako vseeno, kakšnega spola je otroček....samo, da je zdrav in da je naš!





_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: fantek/punčka
23.2.2006 12:20:32   
MarijaPo
Jaz imam tud mastne in nagravzne lase - ampak zato, ker si jih nic ne umivam, ne zato, ker bom maja dobila Evo.
Trebuh imam pa res bolj pocez - imam celo tiste stranske slauhe, ki jih sicer pred nosecnostjo nisem imela in so gotovo od Eve, ker se tud zredila nisem tok, pa tud ce bi se, bi se v noge, ne pa v trebuh.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: fantek/punčka
23.2.2006 12:30:23   
Reja
Jaz sem taka, kot vedno, samo še bolj obilna.... zgleda, da bo punčkauser posted image . Čeprav mi tista kitajska razpredelnica napoveduje fantka. Moj G je pa modro tiho:)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: fantek/punčka
23.2.2006 13:08:32   
puncica

npr. meni je znano to, da če je ženska med nosečnostjo ful lepša, da je potem fantek...

No zdaj bom pa jaz tole izpodbijala. Moja sestrična je bila grozno mozolasta, po obrazu in po prsih, ko kakšna najhujša najstnica, tako da se je prav mogla mazat z nečem, ker je imela res grozno kožo. Še danes po 4 mescih se ji pozna kje kak mozolček in dobila je....... fantka je G rekla da je otrok vso lepoto iz nje izžel, zato je pa zdej tako lep user posted image

jaz sem bila kot rožica nikjer nobenga mozolčka, kožo sem imela čudovito, gladko, lepo, pa sem rodila .... punčko, zdaj drugič je isto, obraz imam ves v rožicah, pa taka rdeča lička, pa nobenga mozolčka ma nič, res nobenih problemov le suho kožo in bomo vidl kaj bo ven prišlo....user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: fantek/punčka
23.2.2006 13:15:22   
Anonimen
Jaz bom pa zdaj izpodbila teorija o slabosti. user posted image user posted image user posted image
Meni je bilo slabo do 16 tedna in imamo user posted image  user posted image

Mozoljev nisem imela (ne prej, ne med user posted image  in tudi po user posted image  ne ) user posted image
Lase sem imela lepe - ker se jih vsak drug dan umivam user posted image
Trebuh sem imela naprej - nič v širino user posted image

Imela sem pa PEGE po obrazu...in to tako orng (po licih in po nosu), da kar nism mogla verjet. user posted image  Nekaj dni po porodu so mi čist izginile user posted image


(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: fantek/punčka
24.2.2006 12:50:13   
Pilar
Primerjava prve in druge nosečnosti:
- slabo mi je bilo  pri obeh
- prvič sem imela take lase, da se mi jih ne bi bilo potrebno umivati( kar svetile so se), zdaj so pa kot kakšno seno
- prvič mi je šel trebuh v širino, zdaj pa rine naprej
- no, in doma imamo enega fantka, kaj bo pa v drugo, bomo videli pa aprila....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: fantek/punčka
24.2.2006 13:15:39   
asso
V prvo je bila user posted image
Slabosti ni bilo,
koža, nič posebnega kot vedno, lasje isto...
Govorili so mi, da bo user posted image , ker ni bilo na meni veliko sprememb...
Trebuh? Kaj pa jaz vem kakšen je bil...

Res, da večina mi je napovedalo user posted image  in na koncu je bila user posted image .

Sedaj bomo videli... za enkrat ni večjih sprememb. Razen minimalnih slabosti, ki prvič jih ni bilo

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: fantek/punčka
24.2.2006 13:24:33   
Tricia
Jaz imam user posted image , pa:
- nkoli mi NI delalo slabo
- koža je bila bolj čista kot pred user posted image
- lasje bolj gosti in svilnati
- dlake so mi počasneje rasle
- trebuh sem imela lepo okrogel
- nisem imela nebene želje po točno določeni hrani - jedla sem vse
- zatekat pa sem začela šele 1 teden pred PDP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?