|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Od drugega steklenička
21.2.2006 9:16:45   
Natas@
Ta teden našega v vrtec vozi moja mami in mi je danes povedala, da ji je vzgojiteljica rekla, da ker naš nima svoje flaše s sabo mu bo pa tako kot včeraj dala stekleničko od nekoga drugega, ki ga v vrtcu ni. Ja, je že res ,da smo pozabili dat s sabo samo obstajajo pa tudi lončki oz. kozarčki za pit, ne pa da se da od nekoga drugea flaša.
A preveč kompliciram ali naj na kašen način ukrepam (se pogovorim z vzgojitljico)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Od drugega steklenička
21.2.2006 9:21:21   
Marogica
Po tej logiki boš ti za svojega otročka vedno svoj kozarček s seboj nosila? Saj je stekleničko najbrž oprala in če se jeto zgodilo enkrat ali dvakrat, zame osebno to ni nobena katastrofa. Glej raje iz pozitivne strani, da je bila vzgojiteljica tako prijazna in je otroku nudila možnost, da ni bil žalosten ali žejen, če je še vedno navajen na stekleničko. Tako je bil volk sit in koza cela

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Od drugega steklenička
21.2.2006 9:37:48   
Anonimen
Ja, ne kompliciraj. Saj igrače tudi vsi ližejo, pa se niti ne operejo vmes. tako pač je v vrtcu.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Od drugega steklenička
21.2.2006 9:59:21   
viv_
Ah dejte no... Tam spodaj ena s problemom dude, tukaj flaša... Kaj pa stvari, za katere ne veš, pa se ravno tako dogajajo? Ne se sikirat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Od drugega steklenička
21.2.2006 10:42:11   
Jutra
Se mi zdi, da je včasih bolje: manj ko veš, bolje je.user posted image
V vrtcu je skoraj nemogoče doseči, da ne bi kdaj kakšna duda, flaška, igrača pristala v drugih ustih. Pa tudi, ko otroci jedo, so kakšni tako dobrosrčni, da bi s svojo žlilčko nahranili še svoje prijateljčke. Sem že videla tako sceno. Vzgojiteljica je hitro posegla (mogoče ji je bilo tudi nerodno, ne vem), meni so bili pa malčki tako simpatičniuser posted image  Zato se pa pravi, da se otroci v vrtcu "prekužijo".

Natas@, te stvari je treba vzeti v zakup, žal.user posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Od drugega steklenička
21.2.2006 23:39:44   
mamči
Mene bi to tud motilo, sploh ker je vzgojiteljica zavestno dala drugo stekleničko, ne po pomoti.

Jaz bi ji ziher rekla, da če se le da, naj mojemu user posted image  ne daje flaške od drugih.

Jaz tud ne morem iz iste steklenice za kom drugim pit. Mi ni ravno apetitlih, da o kaki slinavki, anginah, herpesih, virozah.... ne govorim. Taka pač sem.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
21.2.2006 23:47:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Od drugega steklenička
22.2.2006 14:36:04   
Želvica
Če pri nas pozabimo flaško (se nam je enkrat zgodilo) mu vzgojiteljica da piti iz kozarca in nam je tudi povedala, da je ni potrebno naknadno nosit.
Pa ne rečt, da je otrok premajhen oz. navajen na flašo in ne more pit iz kozarčka, ker imam doma devetmesečno punčko, ki že od šestega meseca pije tako po flaški kot tudi iz kozarca.

LP


(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
Želeti samo dobro
Pokažite, da imate otroka tako zelo radi, da verjamete, da zmore prav vse kar si želi, pa še ravno se tik pred izvedbo s...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?