|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   končno mi je uspelo....
25.2.2006 21:58:23   
AKŠ
...dodati nekaj slikic v album.....

dodala sem slikice našega novega doma, v katerega smo se vselili v nedeljo, poleg tega pa sem dodala še slikice naše pikice v četrtem mesecu....

LP;AKŠ
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 22:10:50   
tincci
Kok je pa že velika, pa kok lask ma pa za nogico se že prime user posted image Čestitke za končno selitev, veliko veselja v novem domu! user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 22:16:29   
AKŠ
ja draga tincci - tolk velika k tvoja a ne? Mamo že velike punce.....

ja nogico je pa našla ta teden - in se po moje kr zaljubila vanjo....hihihi

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 22:24:46   
AKŠ
aja - pozabila - hvala za čestitke- upam da pideš kdaj na kafe....

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 22:33:50   
sezam
Prava velikanka je. In kolk ima že las.user posted image

user posted image user posted image user posted image  Lepo stanovanje imate. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 22:54:59   
AKŠ
ja velik jih ma - sam jih je mela že več - ker so ji že izpadle....škoda - upam da kmalu zrastejo....

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 23:14:00   
Foreign breed
Cool stanovanje, zdej si pa samo še eno hudo pohištvo, kuhinjo in ostalo opremo izberes pa bo ful hudo user posted image ....ker tole pohištvo, ki vam ga je noter pustil prejšnji lastnik je obupno...posebej kavč user posted image ,jedilni kot in omara v dnevni sobi zmagajo... user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 23:25:30   
AKŠ
draga moja  -tole pohištvo je popolnoma novo od a do ž - ker tu ni nobenega prejšnjega lastnika.....


mislim da sedežni nič ne manjka - žal pa je dan danes tako, da nima vsak denarja za Alples, pa Sveo in se je žel treba zadovoljiti s cenejšimi stvarmi.... (vse je iz Lesnine)meni je glavno da imam svoj domek in da se v njem dobro počutim. Žal pa moj žep ni tako globok da bi si lahko privoščila drage stvari....

no sicer pa - vsak ima svoj okus.....

(odgovor članu Foreign breed)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 23:34:00   
Foreign breed
jap, vedno sem si zelel imeti kuhinjo SVEA in pohištvo ALPLES....user posted image

Višek slovenskega dizajna..user posted image
A ta podjetja sploh še obstajajo? Ker glede na ponudbo, ki jo imajo in stile, ki jih uporabljajo, bi najraje poklical dizajnersko policijo (ce bi seveda obstajala)...vedno sem predvideval, da ta podjetja delajo samo za juzne trge (bosna, SICG, Makedonija)..





< Sporočilo je popravil Foreign breed -- 25.2.2006 23:38:11 >

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 23:40:27   
AKŠ
no j - saj pravim vsak ima svoj okus - in jaz sem s svojim pohištvom zadovoljna.....

(odgovor članu Foreign breed)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 23:45:10   
Anonimen
ja obstajajo ja
ja jaz pa imam kuhinjo svea in sem zelo zadovoljna
pa tudi drugo pohištvo smo tudi večinoma kupili v lesnini pa tudi ni glih neki visok cenovni razred ker si pač ne moreš privoščit sedežne za miljon če stanovanje na kredit kupiš pa ga moreš še prenovit in podobno
pač svoj okus malo prilagodiš svojim finančnim zmožnostim
meni je bilo tud glavno da pridem na svoje pa tud če bi mela 20 let staro kuhinjo in ostalo sam da je moja
drgač je pa res da ima vsak svoj okus
najbolj pomembno pa je da se vsak dobro počuti v svojem stanovanju pa da je njemu všeč ne pa ostalim

(odgovor članu Foreign breed)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 23:48:16   
Foreign breed
zdej je pa zakuhana vojna user posted image user posted image user posted image uzaljene so uporabnice kuhinje SVEA

< Sporočilo je popravil Foreign breed -- 25.2.2006 23:49:51 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 23:49:24   
KODA
user posted image user posted image lepe fotke

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Foreign breed)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 23:52:23   
AKŠ
se popolnoma strinjam s teboj karin - če malo pogledaš moje stare albume, lahko vidiš, kakšno je bilo stanovanje pred renoviranjem- Glavno je, da stojijo stene in da imam novo streho nad glavo - že samo za to, je šlo nekaj milijončkov - kar pa je ostalo pa smo morali razporediti za pohištvo - ostalo pa ni ravno veliko. Žal sem morala obrniti vsak tolar, ki ga bom odplačevala še šest let.

Mislim da tisti rek kar drži
"Kdor z malim zadovoljen ni, velikega vreden ni!"

JAZ SEM ZADOVOLJNA Z MALIM.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: končno mi je uspelo....
25.2.2006 23:54:51   
AKŠ
ne ne - nihče ni užaljen.....

samo če si lahko ti privoščiš drage stvari, se moraš zavedati, da obstajajo tudi taki, ki si ne morejo privoščiti tega....ena izmed njih sem tudi sama


verjemi mi, da sem odštela za "tisti grdi kavč" po tvojem kar nekaj cekinčkov, ki sem jih krvavo zaslužila.....

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 0:05:53   
Foreign breed
here we go......

BTW nikjer nisem napisal, da je kavč grd....to so tvoje besede....

Pa še nekaj...cena opreme ni premo sorazmerna lepoti opreme....za zelo malo denarja, se da kupit zelo lepe stvari....samo zgleda da ne v LESNINI user posted image


< Sporočilo je popravil Foreign breed -- 26.2.2006 0:09:37 >

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 0:08:19   
AKŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Foreign breed

Cool stanovanje, zdej si pa samo še eno hudo pohištvo, kuhinjo in ostalo opremo izberes pa bo ful hudo user posted image ....ker tole pohištvo, ki vam ga je noter pustil prejšnji lastnik je obupno...posebej kavč user posted image ,jedilni kot in omara v dnevni sobi zmagajo... user posted image



izbrano iz tega je zate grd.....no ja pa saj ni važno - glavno da je meni všeč...

(odgovor članu Foreign breed)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 0:11:24   
Foreign breed
a ima sploh kak smisel, ker lahko provociram do onemoglosti....na koncu bos samo se bolj uzaljena...

(ostalo brisano zaradi žaljenja)


< Sporočilo je popravil nalin -- 26.2.2006 10:50:59 >

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 0:14:44   
AKŠ
ne nima smisla....sam nisem užaljena,,,

(odgovor članu Foreign breed)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 0:32:56   
Bubamaraa
AKŠ jaz ti bom pa tole rekla:imaš svoj domek, za katerega lahko rečeš da je tvojuser posted image user posted image ...Jaz tega še nimamuser posted image ....Zato ti želim, čim več lepih trenutkov z družino v svojem stanovanjuuser posted image ...Zavedaj se nekateri še tega nimajo...Vsak si pa kupi opremo po svojih zmogljivosti...Važno je pa to, da je všeč tebi, ker ti tam živiš...

Ti le uživaj!!!


Lep pozdravček iz Zagorja




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 0:33:26   
Anonimen
Prvič sem anonimna, ne želim te pirzadeti, samo če je to na novo kupljeno pohištvo in oprema,...user posted image

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
26.2.2006 0:43:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 7:11:31   
AKŠ
 


ja je novo pohištvo ... (a mogoče vidiš da je kje umazano, da ti ne deluje novo user posted image  )



joj se opravičujem - spalnica ni nova, ker nama je zmanjkalo denarja....user posted image .....ampak na njej spim super.....

< Sporočilo je popravil AKŠ -- 26.2.2006 7:12:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 7:19:59   
Tess
Upam, da se ne sekiraš zaradi nesramnih odgovorov, ki si jih dobila.
Važno je, da si v SVOJEM stanovanju in da si zadovovoljna.
V trgovinah s pohištvom je ponudba zelo raznolika in taki so tudi naši okusi. Kje pa piše, da mora biti vsem vse všeč in da bi bilo tebi všeč pohištvo teh, ki so ti dali nesramne odgovore.

Uživajte na svojem!!!

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: končno mi je uspelo....
26.2.2006 8:41:32   
Minka Pobalinka



user posted image AKŠ BRAVO!!!! Sem full vesela zate, tvojega dragega in Leo, da sta se končno preselila.. user posted image






IZVIRNO SPOROČILO: Foreign breed

Cool stanovanje, zdej si pa samo še eno hudo pohištvo, kuhinjo in ostalo opremo izberes pa bo ful hudo user posted image ....ker tole pohištvo, ki vam ga je noter pustil prejšnji lastnik je obupno...posebej kavč user posted image ,jedilni kot in omara v dnevni sobi zmagajo... user posted image


Foreign breed - kar se pa tiče tvojih komentarjev pa no comment... res si dobesedno "Foreign breed".. a si z marsa al kaj? Takih nesramnih komentarjev pa že dolgo ne.. Niso vsi rojeni z zlato žlico v ustih in niso vsem milijoni padli na glavo. AKŠ je skromna punca, vse kar si videla kupila sama s svojim denarjem, ki ga je ( verjemi, ker sva bili sodelavki) RES KRVAVO ZASLUŽILA in prišparala !! In važno je, da ima LASTEN DOM, krasno punčko in fajn dragega. To je pa največ, kar si človek lahko želi, saj je veliko družin, ki sploh nimajo strehe nad glavo!!  In punca je za svoja leta ustvarila veliko. Kaj si pa v življenju TI SAMA USTVARILA??

(Ostalo je brisano zaradi žaljenja)


< Sporočilo je popravil nalin -- 26.2.2006 10:49:50 >

(odgovor članu Foreign breed)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?