|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 10:22:38   
petka
Drage user posted image  in mamice user posted image

Zanima me, kje ste kaj kupovale oblekce za novorojenčke? Ali ste kupovale tudi tetra majčke, ali se bolj splača kar navadne mako? In ostalo? In v kakšnih številkah?
Sem mislila le ene 3 kompletke v 56 ostalo, pa 62? Pa nimam pojma katerega spola bo otroček in koliko bo velik user posted image

Rok imam 3.5., tako da po mojem potrebujem tako tople kot tudi tanjše oblekce.

Jest sm čist zmedena, se mi že vsako noš sanja, da grem rodit, pa nimam niš za našega user posted image  in vsa panična tekam po štacunah user posted image

Lep dan!

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 10:27:04   
Anonimen
Oprosti petka, da vprašam, kaj imaš to na trebuhu?

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 10:28:12   
petka
Naj bi bila user posted image  nogica, ampak ni moj trebušček, na mojem se delajo samo bule in buške user posted image

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 10:37:16   
sazi
Kupovala sem večinoma na zimskih razprodajah - v baby centru in H&M, kak kos pa sem kupila tudi v Interšparu.
Glede velikosti je pa tako, da so mi vsi govorili, kako ne potrebujem številke 56, potem so mi pa sprožili porod 2 tedna prezgodaj in sem rodila otročička velikega 48 cm. Še zdaj pri 7 tednih nosimo 56 in še za kaka 2-4 tedne mu bodo stvari prav. Je že prav, da kupiš več večjih stvari in kako manjšo, če pa bo otroček res majhen, pa še vedno lahko kdo drug skoči v trgovino po oblekice? (če le imaš koga, da ti malo pomaga).
Čeprav imam zimskega otročička, njegove cunjice niso tako zelo zimske, saj je v stanovanju toplo, za ven pa smo kupili tak zimski pajac, ki ima za spodnji del vrečo.
Majčk imam kar nekaj tistih iz ta mehkejšega bombaža (tetra majčk nimam), pa tudi bodyji na preklop so zelo uporabni (če ne bi od sestre dobila toliko majčk, bi verjetno kupila več bodyjev).
LP in srečno

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 10:40:08   
rija
Mi smo stari skoraj 3 mesece, pa šele sedaj dajem na stran št. 56. Tako, da smo jo kar dolgo uporabljali.Rodi se je z 2,8 kg, zdaj pa jih ima 5,2. Če ne boš rodila res velikega otročka, pride 56 kar dolgo v poštev. Jaz bi se po glavi tolkla user posted image  če bi poslušala, da naj samo 62 kupim, pa še malega med tako velikimi cunjami nebi našlauser posted image

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 11:15:37   
mala Tinka
Malo je tudi odvisno, kje kupuješ oblačila. Npr. H&M ima malo večje številke. Moja bebica je pri porodu merila 53 cm in tehtala 3,83 kg, pa še zdaj pri 2 mesecih nosi nekaj št.56 (kar je iz H&M).
Ti pa tudi jaz predlagam, da kupi rajši kak bodi na preklop (je bolj praktičen) kot pa tetra majčke.
Sicer pa je najbolje kupit nekaj cotk za prvo silo, pa po porodu v šoping (čeprav je takrat najmanj časa).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 11:16:20   
bskrle
Za prvi mesec ne boš rabila prav tankih pajackov. 3 komplete 56 boš kar rabila, če jih boš kupila pri različnih proizvajalcih boš ugotovila, da so različno veliki.
Če bo otroček izrazito majhen ali velik, se vnaprej s kom dogovori,d a ti gre oblekice dokupit.
Je pa tako,da točno število težko kupiš, morda se ti splača pobrskati po kakšni komisijski trgovini, saj so omenjene številke res izgledajo kot nove.
Se pa porabi dosti oblekic, ker otroci radi polivajo.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 12:34:19   
muki1
Kar se tiče številke 56 drži, kar so ti punce že napisale. Moja punčka se je rodila dolga 51 cm, pa je št.62 kar visela z nje, sem šla dva tedna po porodu v Avstrijo v DM - takrat so še imeli cotike, ji kupit tri kompletke številke 56. Pa še nekaj sem imela kupljenega od prej, nekaj sposojenega, tak da kar rabiš. Pa tudi na pižamice ne pozabi. Mi smo imeli dve, pa bi še ena kar prav prišla. Odvisno tudi, kako pogosto boš prala cunje.
Je pa super, če imaš od koga si sposodit, ker te male capice hitro prerastejo in jih niti nimajo časa uničit.
Moja hčerka je rojena aprila 2004, pa smo tam nekje maja še kar rabili debelejšo jaknico. Je bila tista pomlad bolj zanič. Pa kakšne nogavičke si nabavi, ostalo pa sproti.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 13:55:50   
Anonimen
Jaz sem kupila 56, pa je bilo vse premajhno. Tako da prav veliko raje ne kupovat. Saj lahko pozneje še dokupiš, če se bo izkazalo, da imaš premalo. Ja pa tudi odvisno, koliko česa rabiš, od tega, koliko pereš in tudi kje sušiš.
Tetra majčk jaz nisem imela, se mi zdijo mako bodyji na preklop boljši.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oblekice za novorojenčka
20.3.2006 16:56:39   
mika
Jaz sem imela samo bodije, večinoma iz mothercare 0-3m. Pa nekaj bodijev št. 56, pa jih jeuser posted image nosila precej časa. 62  je bila zelo prevelika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?