|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   operacija na očkah
4.8.2006 18:05:40   
Anonimen
Imamo nedonošenčka in sedaj ko smo že doma imamo preglede pri okulistu dvakrat na teden.Rekli so nam ,da bo verjetno potrebna op. na očkah user posted image .Zanima me ali je katera imela iste težave kot mi.Naredili bi mu naj poseg z laserjem - govora je bilo o zamrznitvi prehitro rastočih žilic.
Hvala za kakršno koli informacijo ali izkušnjo ki ste jo imele same.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: operacija na očkah
4.8.2006 20:23:47   
k1
držim pesti, da se bi samo porihtalo. upam da se ti javi kdo, da te malo potolaži.

lpuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: operacija na očkah
4.8.2006 20:30:27   
Anonimen
Večina staršev nedonošenčkov nas je dalo skoz te preiskave (mi smo imeli na dva tedna). Žal pa ne vem odgovora na tvoje vprašanje.

Čisto razumem tvojo stisko! Upajmo na najboljše!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: operacija na očkah
4.8.2006 20:46:03   
Anonimen
A si poskusila vprašati na MON-u,kjer je forum nedonošenčkov?
Upam na najboljšeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: operacija na očkah
4.8.2006 21:09:41   
BLAŽIKA
Vredu porihtajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: operacija na očkah
12.8.2006 16:49:44   
blev
Pozdravljena , mi smo dali z našo nedonošenko to skozi .Če te kaj več zanima piši privat.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: operacija na očkah
12.8.2006 21:23:13   
Anonimen
Hvala vsem za dobre želje.Upam, da se bo vse dobro končalo.
Blev pisala sem ti na privat - hvala.

(odgovor članu blev)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?