|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno
21.3.2006 23:12:42   
Anonimen
lp vsem,vprasala bi ce ve kera od vas slucajnouser posted image  mislim da sem noseca vsaj neki siptomi so ampak nevem ce po 1 tednu ze ves al si al ne,to bi bila moja prva nosecnost zato nevem,veselim se ze al nazalost sem v dvomi ker nimam redne M in to me bega.ful hodim na wc in danes  sem vidla se beli tok zdi se mi tok,al je to samo prehlad al kaj drugega . prosim ce ma kera od vas podobne izkusnje naj napise hvala lpuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno
21.3.2006 23:17:00   
Elysabeth
Kdaj bi pa morala dobiti user posted image ? Če ti že zamuja, ti vsekakor priporočam, da narediš test, da boš vedela na čem si. Je pa pri vsaki drugače, nekatere imajo simptome, druge spet ne...Test ti bo sigurno pregnal dvome!!!
Pa srečno user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno
21.3.2006 23:26:46   
Anonimen
hvala za hitri odgovor, M mam komaj cez dobrih 20 dni ker imam ful neredne tak da nevem , en teden je kak sama poskusila zdaj pa ze po enem tednu menda nimam takoj siptomov nosecnosti, ampak nejem nic sploh nimam apetita, al lahko jutri kar poskusim  test za nosecnost?verjemite stara sem 27 in sploh nimam pojma o teh zadev,da se slucajno nisam nasla tu gor nebi vedela ni pol od tega,hvala bogu da so taki portali da se vsaj neka izve od oseb ki imamo podobne tezaveuser posted image hvala vsem na odgovore pa srecno lp

(odgovor članu Elysabeth)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno
22.3.2006 6:56:24   
NATAŠI
če ti še ne zamuja ti test ne bo pokazal še nič ... obstaja en test v mullerju ki ga lahko opravljaš 10.dan po predvideni zanositvi...Načeloma je pa dobr da počakaš da ti zaostaja vsaj en dan. Pri sebi lahko rečem, da sem imela prisotnost belega toka še potem po ovulaciji in vse do tja ko naj bi prišla M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno
22.3.2006 7:03:19   
Marogica
Tu se pa ena(en) malo zafrkava z nami. Pa tudi stil pisanja mi je zelo znan.
Drugače si pa kakšno knjigo preberi.........

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno
23.3.2006 2:54:53   
Anonimen
hvala vsem,ampak Marogica nimas pojma kaj pises tak da nebi komentirala nazaj ,ker ze cel dan mam slab tak da ce bi mi bilo do (zafrkancije mislim da nebi bila tu) ker so že drugi forumi zato !!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ostalim pa srecno user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno
23.3.2006 14:21:35   
Anonimen
sam glupo vprašanje... kako imaš M čez 20 dni? običajno je ovulacija 14 dni pred M, tko da če jo maš čez 20 dni user posted image  še ni bilo ovulacije in ne moreš biti noseča.

mi ne gre skup, sorry user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno
23.3.2006 15:35:13   
Barbs
Hja, v primeru da ima redne menstruacije in to na 28 - 30 dni,  potem je tvoja ugotovitev pravilna.
Je pa punca lepo napisala, da NIMA rednih menstruacij - to pomeni, da jih ima lahko na 35, 40, pa na 20, pa spet 35... v tem primeru je pa res lahko zmedena. Če recimo glede na zadnji mesec sklepa, da bo imela menstruacijo čez 20 dni, pa se je uštela in jo bo tokrat imela na 25 dni... potem je že lahko noseča...

Tako da, anonimna, znaki to pomoje še niso, tut če si... sicer pa počakaj še dva tedna, pa naredi prvi test, pa boš najbolje vedela. Pa potem še enega čez teden dni. Če pa še ne bo nič pokazalo, če se bodo  ti "znaki " še ponavljali, pa če menstruacije tudi še ne bo, bi bilo pa fajn, da greš k ginekologu, da te mal pretipa in kakšno rečeta. Vse lepo.user posted image





_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno
25.3.2006 10:06:53   
Anonimen
hvala barbs ,res si prijazna res je moja M je tak ko se ji (zahoce) vcasih je nimam po 2 meseca vcasih en mesec pa pol, vcasih pa dva meseca do tri pa je redna tak da nevem, kak sma z mozem poskusila je zdaj 10 dni mogoce da so bili samo hormoni tak,valoviti al kak ze. stvar je v tem da sem ze naredila test in je pokazal C crta je roza ta T pa cist majcna roza ne tak debela kot C,klicala sem G in je reko da je to prezgodaj da bi slo za  nosecnost,naroco me je  v cetrtek 30 marca  tak da bomo vidli.jaz sem tu nova tak da o nosecnosti nimam pojma, malo sem izvedela po knjigah in na tem forumu.ker naj bi imaela ovulacijo menda 27 marca, po ovim koledari zdaj pa nevem,al sem pametna al ne al je amo hormon nor. ja pa se to drugace mam malo mozoljćkov tak da so mi zdajprenehali in mam ze zdaj kozo tak lepo brez novih  akn. pred M pa ih dobim celo morje, moja mama pravi da ce zanosim mi bojo mozoljcki nehali , tak kot pri njej mogoce pa nevem. se opravicujem ce ne pisem ok ampak sem komaj 3 leta v slo tak da ne zamerit bralke. po mojem kar vredi govorim in pisem, hvala vsem za mnenje  srecno lpuser posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno
25.3.2006 10:13:14   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Je pa punca lepo napisala, da NIMA rednih menstruacij - to pomeni, da jih ima lahko na 35, 40, pa na 20, pa spet 35... v tem primeru je pa res lahko zmedena.


Če nima rednih menstruacij, zakaj pa piše, da jo bo dobila čez 20 dni?(v drugem postu?) Tega po njenem(njegovem) ne more predvidevati, če so menstruacije neredne. To me je zbodlo, pa stil pisanja tega anonimneža mi je tudi znan, vendar na drugih temah....
Tako, da Marogica ne verjame..............

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?