|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   REAKCIJA PO CEPLJENJU
30.3.2006 12:12:18   
teja++
Pozdravljene!

Moja pikica je imela v torek 2 cepljenje.
Ža včeraj se mi je zdela malce drugačna kot ponavadi -  brez volje, danes ponoči pa sploh samo jok in solzice.
Vročine nima, je normalno, blato je tudi normalno. Spimo po "kiticah" približno eno uro potem pa jok, pa spet spanje in jok,....
Ali je mogoče to reakcija na cepljenje ali  pa je oz. še bo zbolela?
Čudno se mi zdi kajti, ko je bila ta prvič cepljena je bil vse OK.

Kako je bilo pa pri vas, kako dolgo je trajala rekacija? Tako se mi smili!

lp

_____________________________

Srečna mamica male NASTJE!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
30.3.2006 13:45:19   
Anonimen
moja bo cepljena naslednji mesec 1 in me je tudi strah, kako bo prenašala cepljenje, eni pravijo, da je user posted image  zelo bogi. no meni se že sedaj smili.
praviš, da  je tvoja user posted image  dobro prinesla cepljenje.  superuser posted image user posted image user posted image
mislim da tvoji pikici ni hudega in da ima le slabe dneve in da bo jutri že bolje.
pri katerem mesecu pa je drugo ceplenje in proti čemu.
lp

(odgovor članu teja++)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
30.3.2006 14:50:52   
tanci6
Mi smo imeli prvo cepljenje prejšnji teden. Sva opazila spremembo. Bila je bolj nemirna kot ponavadi, ni toliko jedla, jokala je več kot ponavadi, in to je trajalo kake 3 dni. Kot da bi bila čisto druga. ni pa imela vročine, samo otrdlino na mestu, kjer je bila cepljena.

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
30.3.2006 15:27:52   
nana 27
Podobno kot pri Tanci je bilo pri nas po prvem cepljenju - otrok se je čisto spremenil. Ni se več oglašal, histerično se je jokal, bil je nerazpoložen...Obnašanje se je po kakšnih desetih dnevih nadaljevalo v prehlad.

(odgovor članu tanci6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
30.3.2006 19:15:23   
mamca75
Mi imamo tudi drugo cepljenje v sredo. Pa prav cvikam. Prvo je bilo sicer brez vročine, bilo pa je hudo. Jok in stok, sploh prvih 48ur, pa še cel teden se je vleklo. eni nimajo pa nič, tako da ne vem, od cesa je odvisno. 

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
30.3.2006 19:25:11   
tincci
Pri nas na 1. cepljenje ni bilo posebne reakcije, le malo bolj je bila zaspana. Pri drugem pa je bila 4 dni kar precej sitka, pa tudi okrog mesta vboda je bilo otrdelo in rdeče. No, pa je minilo, zdaj smo 1 teden od cepljenja in je po staremuser posted image

(odgovor članu mamca75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
30.3.2006 21:08:24   
kati*
pri nas tud po 1. cepljenju ni bilo nobene reakcije, po 2. pa je bil cel teden zelooo nemiren in veliko jokcal in se ponoči veliko zbujal. Drugih težav z neješčostjo ipd. pa sicer ni bilo.

_____________________________

lp, K

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
30.3.2006 22:16:48   
Anonimen
1. cepljenje - kar okej, brez vročine, brez tečnobe
 
2. cepljenje - totalna štala, sicer brez vročine, ampak "adijo pamet" za več kot en mesec. Zbujanje s krikom, tečnoba, jokcanje, bolečine...dala sem mu Daleron
 
3. cepljenje - kar okej, brez vročine in nemirno spanje samo cca. dva tedna

(odgovor članu kati*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
31.3.2006 7:29:55   
teja++
Ojla!

Včeraj smo šli k zdravniku, ker je mala kar cel dan bolj ko ne spala. Imela je vročino 39 0C in so ji dali svečko. Ima vneta ušeska in mal je prehlajena, tako da smo dobili še sirup-antibiotik.
V glavnem ni bila reakcija na cepljenje.
No danes ponoči pa je bilo že bolje, zgleda da sta svečka in sirup naredla svoje! Saj upam.
lp

_____________________________

Srečna mamica male NASTJE!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: REAKCIJA PO CEPLJENJU
31.3.2006 19:13:14   
Neli1
Upam, da se mojmu škratku tudi kaj ne kuha.
V sredo smo bili prvič cepljeni, od takrat pa je dobesedno "noro". Non stop sam jok, redkokdaj nam ga uspe tako pozabavat, da malo pozabi na vse.
Prav strah me je, da se bo to še nadaljevalo, saj je prej bil tak dobrovolček.

Že dva dni nas spremlja tudi vročina, ki pa ni tako visoka, da bi mu dala svečko.
Pediatrinja je rekla, da naj mu jo dam, če bo imel vročino več kot 38,5C in to samo polovičko.
V priloženih navodilih pa piše, da v tem obdobju lahko damo 2-3 celi svečki na dan.
Kaj priporočate?

(odgovor članu teja++)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?