|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lulček
12.4.2006 9:22:05   
corfu
Ali je tukaj kakšna mamica, ki ima kaj več informacij o odstranitvi oz. operaciji kožice na lulčku pri fantkih? Koliko mora biti otrok star za ta postopek, kakšen je potek zdravljenja, prednosti in slabosti tega?

Hvala

_____________________________

Uživaj življenje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lulček
12.4.2006 9:26:01   
anitaz
Zakaj bi mu pa dala odstranituser posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lulček
12.4.2006 9:28:06   
corfu
Ker ima težave in je zdravnica to predlagala, zdaj pa me zanima, če je katera dala s svojim sinom že to skozi in kako poteka vse skupaj?!

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lulček
12.4.2006 10:07:19   
muha1
A ti misliš, da jo obrežejo in ne odstranijo user posted image  No mi smo bili na tem posegu (obrez) pri petih letih. Moram ti povedati, da smo imeli samo slabe izkušnje! Prvič to, da ga je po posegu zelo bolelo, hodila sva vsak dan na preveze, se kopala v kamilicah... Mislim, da bi moral iti že prej, ker je pri petih letih otrok že kar občutljiv (psihično) na tisti svoj del tam odspodaj (bog daj, da bi se ga dotaknili, mislil je, da mu bo tako lulek odpadel). V glavnem, če je res nuja, pojdita na poseg čim prej! 

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lulček
12.4.2006 11:03:50   
Maxica
Mi smo stari šele 20 mesecev, pa je pediatrinja pri letu in pol pogledala lulček in ugotovila, da sama ne upa potegnit kožice dol in nama je dala napotnico za urologijo, kjer imava pregled konec maja. Ne vem pa, zakaj že sedaj to, saj vidim, da so vaši fantki že starejši. Poročam čez dober mesec, kaj in kako.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lulček
12.4.2006 11:04:03   
April
Mislim, da najprej obrežejo fantke, ko so stari eno leto. Jaz mislim, da če je operacija potrebna, jo je vsekakor narediti čimprej.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lulček
12.4.2006 16:41:16   
valči
user posted image Naš Miha je bil lani novembra na operaciji fimoze,star je pa bil 2.5 leti.Je bilo kar precej zoprno,je bil bogi kakih deset dni.Sem ga sama negovala doma,nisva hodila na preveze,porabila sva kakih deset litrov fiziološke raztopine,nevem koliko gazic,potrpljenja...
Splačalo se pa jeuser posted image ,ma sedaj lepiga lulijauser posted image Če te še kaj zanima,vprašaj.

P.s.ne vem zakaj se tisti smajli na začetku smeje,ga nisem jaz dala goruser posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?