|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Miljon pikic
27.4.2006 21:47:28   
Anonimen
Zjutraj sem pri Maši opazila po trebuščku in nogicah ogromno drobnih rdečih pikic.Na dotik so hrapave.Jedla ni nič novega,da bi ji bilo tako vroče ne verjamem.
Se mi pa zdi,da jih je vedno več po trebuščku in segajo od joškic do popka-kot neki pas.Temperature nima,živahna kot ponavadi,apetit normalen...
Kaj bi to bilo,se kateri svita?
Aja srbi jo ne.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Miljon pikic
27.4.2006 22:02:40   
Jana4
Če je imela pred dnevi kaj povišano tempreturo do 39 je lahko šesta bolezen.
Tudi če se je peveč potila lahko nastanejo pikice. Stuširaj jo brez mila samo z  toplo vodo in namaži z najbolj navadno kremo, pa boš videla če bo boljše.
Mogoče je oblekla kaj novega kar že dolgo ni ali pa imate nov prašek, mehčalec?? 

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Miljon pikic
27.4.2006 22:06:05   
Anonimen
Sem jo prejle stuširala samo z vodo in sem dobila občutek da ji prav paše.je imela kar vroč trebušček.

Ja včeraj zvečer po kopanju sem ji oblekla nov body????Misliš da je lahko to?Opran je bil na 40 stopinj.

(odgovor članu Jana4)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Miljon pikic
27.4.2006 22:20:58   
Jana4
Sama sem nove stvari sicer vedno prej oprala na najmanj 60 stopinj, ampak prej bi rekla da bi  zaradi praška dobila pikice, kot zaradi pranja razen če ti ne izpira dobro pralni stroj.
Moja je namreč pred 14 dnevi prišla domov z živo rdečimi fleki po trupu ki so se zlivali. Klicala sem pediatrinjo in mi je rekla da je verjetno prišla v stik z kakšnim alergenom in da naj jo stiširam in namažem z hladilnim mazilom ali čim podobnim in je pomagalo. Rekla je tudi da če je od hrane alergija, postanejo ustnice tudi odebeljene in je občutljiv bolj obraz kot telo.
če pa si v dvomih pokliči nujno medicinsko pomoč za nasvet

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Miljon pikic
27.4.2006 22:32:19   
Anonimen
¸Hvala ti za nasvet Jana4

(odgovor članu Jana4)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Miljon pikic
28.4.2006 9:15:30   
Anonimen
Danes je Maša skoraj dobra in sklepam,da je bil body.Hvala bogu da ni drugegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?