|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dermatolog na Gorenjskem ali v LJ.
3.5.2006 0:19:34   
poliloni
Naš ta mal ima AD in alergijo na mleko, jajca,... Stanje oz en trdovraten flek na obrazu, pa se kljub popolni dieti ne izboljša. Smo ga že full premazali z advantanom, potem Elidelom, pa je vsakič isto - po Advantanu je nekaj dni o.k., potem pa spet rdečina in hrapava koža (Advantana pa potem nekaj časa ne uporabljam, potem pa spet jovo na novo)!
Izključili smo že vse od mehčalca do tega, da ne spi na tem ličku, se ne naslanja na nas na tej strani,itd.
Ko smo bili na zadnjem pregledu pri alergologinji je rekla, da najbrž sploh ni od hrane (kar se nam zdi že nekaj časa), a mi ni dala nobene nove ideje kaj bi še lahko bilo! Smo že čisto obupani.... Pravi, da ima tako zelo občutljivo kožo, kar pa meni ne pomaga prav veliko, saj ga liček kljub temu srbi, pa še zeloooo grdo izgleda.
Ima katera kakšno idejo, kaj še narediti?

Sedaj bom prosila še za napotnico za k dermatologu, pa ne vem kam naj ga peljem- kakšne izkušnje imate, kateri so za dojenčke najboljši (lahko tudi plačljivi) na območju Gorenjske in Ljubljane????!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dermatolog na Gorenjskem ali v LJ.
3.5.2006 8:02:20   
Lumpi
Dermatologinja  v Kranju v ZD je meni všeč. Se zelo poglobi. DR. Košiček Metoda 2082-224

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dermatolog na Gorenjskem ali v LJ.
3.5.2006 8:02:52   
Lumpi
Sem prehitro prebrala. Nevem, ali je za dojenčke

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dermatolog na Gorenjskem ali v LJ.
3.5.2006 9:45:41   
Geja
Priporočam dermatologinjo v Ljubljani dr. Plevnik - Vodušek. Je pediatrinja.
Probaj si zrihtati napotnico in je pregled in testiranje brezplačno.

čau,čau
Geja

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dermatolog na Gorenjskem ali v LJ.
5.5.2006 6:55:01   
pikapoka
Tudi pri nas je bilo isto. Na dieti sem bila 4 mesece user posted image  (strogo brez mleka, jajc, pšenice, svinjine,...) pa so bili flekci okoli ust včasih celo veliko bolj srbeči. Na koncu mi je v lekarni dala cinkovo pasto in praško pasto, ki sem ju zmešala skupaj v lončku in ga s tem namazala kadarkoli je spal. Po 2 dneh je bilo izboljšanje velikansko. user posted image
Poskusi, mogoče bo pomagalo

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dermatolog na Gorenjskem ali v LJ.
5.5.2006 11:38:53   
Anonimen
Tudi jaz imam z dr. Košičkovo krasne izkušnje, je pa ona tudi za dojenčke, oz. dermatolog za dojenčke ne obstaja, je kar splošen. Res pa je, da je čakalna vrsta pri Košičkovi več kot pol leta, ne vem pa, če dela privat.

(odgovor članu pikapoka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?