|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hauck - Roadster SL
24.5.2006 15:27:12   
Tina&Dean
Ali ga ima katera? Kako ste z njim zadovoljne? Zanima me namreč njegova uporabnost in ali gre avtosedež Hauck - Zero Plus (ali bilo kateri drug avtosedež) namontirati na voziček?

Lp user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hauck - Roadster SL
29.5.2006 14:32:03   
Grascakinja
Jaz ga imam. Tako bom rekla, za ta denar je točno toliko muzke... Načeloma je dober...
- lahek
- okreten
- paše v majhen prtljažnik

...ima pa tudi nekaj pomanjkljivosti:

- sedalo je prekratko in premehko
- zoprn sistem dviganja in spuščanja naslona
- naslon se ne da v vsaj pribižno navpičen položaj, ampak otrok vedno nekako bedasto leži nazaj nagnjen ali pa se drži za prečko, da sedi pokonci
- kolesa začnejo hitro škripat (potreben wd40)
- pasovi za privezato so nerodni in neoblazinjeni
- nanj ne paše košara

Prej sem sicer mislila, da me to, da se sedala ne da obrnit proti sebi, ne bo motilo, pa me moti.
Lupinica Hauck 0+ se da namontirat na voziček brez problema, za ostale pa ne vem. Nam je to kar prav prišlo.

Skratka, voziček je primeren za bebo, ki je rojena poleti, pa še to pogojno. Jaz bom za naslednjega otroka kupila nov voziček, tak, na katerega paše košara, tudi če bo otrok poleten, ker mi je košara bistveno bolj udobna in predvsem ravna po dnu.

Torej, je v redu, ni pa super voziček.

p.s. Priporočam dokup zimske vreče, dežne prevleke, sončnika in mreže za mrčes. Za vse to sem mislila, da ne bom rabila, pa sem kasneje dokupovala. Naj ti ne bo žal denarja za voziček, ker vedi da ga boš gledala in uporabljala 2 leti!

(odgovor članu Tina&Dean)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?