|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Amwayev odstranjevalec madežev pred pranjem S...
7.5.2006 18:04:40   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  To je sprej, ki odstranjuje umazanijo pred pranjem. Kao naj bi odstranil ne vem kakšne madeže. user posted image user posted image  Zanj sem plačala 3 jurje, v prepričanju, da bo odstranil fleke iz otroških oblačil, pa NI ODSTRANIL NITI ENEGA - še tistega najbolj svežega, ki ga je moja mama doma odstranila z milom.

Jezna sem kot ris. Priporočale so mi ga tri prijateljice, vse ful navdušene nad njim, zato sem še toliko bolj razočarana.

Sploh je to še en dokaz več, kako glupa je vsa ta nategavščina z Amwayem. Pa prosim, tiste ki tam sodelujete, nikar ne solite pameti, kako je vse skupaj super in kako boste zaslužile s tem. Ne poznam še nobene, ki je res zaslužila, pozam pa jih res en kup, ki so bile na koncu blazno razočarane in so imele namesto bajnega zaslužka in bajnih miljonov samo bajno izgubo.

Na tistih sestankih, kamor pa zvlečejo stranke, kot da bi šlo za veliko skrivnost, pa tako ali tako mečejo pesek v oči in folk nategujejo do neskončnosti. Še najlepše pa je, da vse predstavljajo kot neko VELIKO prijateljstvo, da so te tja povabili samo zato, ker te imajo RADI in ti želijo dobro... Ja, ja, želijo dobro, pri tem bi pa še na tvoj račun vsak, ki te je povabil tja,  zaslužil.

To je bil edini in zadnji izdelek od njih, ki sem ga kupila. Vsem pa svetujem -  roke čimdlje proč.user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
7.5.2006 18:21:42   
Max-Mara
Me je prijateljica enkrat samkrat zvlekla na eno tako "prijateljsko" srecanje, pa od takrat naprej ne govoriva vec.....Sem jih ji napovedala.... 
No, ne bi vec komentirala....

Imam pa doma ta Amwayev odstranjevalec, ki ga pa resnicno moram pohvalit!!!!  Morm rect, da me se ni razocaral!user posted image
Pa se moja mami, pa tasca, pa se kaka prjatlca so tudi zelooo zadovoljne z njim, tko da ne vem, kako to, da ti ni odstanil madezev!user posted image
Mogoce so pa "prijateljsko" kak zvarek notr zamesali!? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
7.5.2006 19:24:26   
skuštrana
Meni je tudi odstranil madeže...Ne vem zakaj tebi ni. Drugače nisem neki fen teh amway izdelkov, tale odstranjevalec madežev mi je pa ok. Po drugi strani mi jih pa Vanish tudi odstrani, je pa veliko cenejši, tako da rajši kupim njega. Pa še kupim ga kadar se spomnim, ne pa da ga moram naročit, pa potem čakat...

(odgovor članu Max-Mara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
7.5.2006 21:50:03   
CUKRČEK
Meni je pa ta spray najboljši, kar se odstranjevanja madežev tiče. Tudi ostala Amway-eva čistila so mi super in so vredna svoje cene.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
7.5.2006 21:55:22   
Anonimen
Punce, res sem razočarana. Odstranil ni NITI ENEGA fleka, na katerega sem našpricala, pa ne pretiravam. Celo dvakrat sem dala prat, ker je pač pisalo, da naj tako naredim pri trdovratnih madežih. Niti da bi bili manj vidni, ne, isti so!Sploh ne morem verjeti, da je vam to ratalo. 

Tudi, ko je šlo za masten flek, ko je mali jedel z rokicami in se me prijel za hlače, ni spravilo dol. user posted image

Pa tri jurje sem dala zanj!user posted image user posted image user posted image  Draga šola zame!

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
8.5.2006 8:22:23   
soncece24
Jaz sem že sprobala celo paleto odstranjevalcev,med drugim tudi amwayevega,pa noben ni bil kaj prida. Najboljše se še vedno obnese namakanje + terpentin milo. Najcenejša in najučinkovitejša metoda. Pa predpranje pri pralnem stroju.




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
8.5.2006 8:54:47   
kapesanta
joj, sej se drugač strinjam s tabo glede komplet Amwaya, ampak "prewash" pa tud jst uporabljam, pa se super obnese - no ja ostane kdaj kakšen madež, ki potrebuje posebno obdelavo, ampak za večino "najinih" madežev je pa zakon - kako je z madeži od user posted image  bomo pa še vidl user posted image .

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
8.5.2006 12:59:50   
Anonimen
Sončece, kje kupiš to milo?

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
8.5.2006 13:07:43   
soncece24
pri praških v trgovini - ajax recimo ma to milo. tako malo večje pravokotno je. To so naše babice za ovratnike riflat mele. Gre maščoba super dol, pa nič ne pušča madežev (recimo beli flek na črni srajci).

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
8.5.2006 13:33:04   
copka
mi smo tudi zadovoljni s tem sprejem. Edino kar me moti, da ce ga fajn naspricas potem cunje malo smrdijo po bencinu, ampak fleki pa grejo stran. Kaksni trdovratni, pa pac po kaksnem pranju vec.


(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
24.5.2006 11:50:39   
BLAŽIKA
sKUTICA PA SI NA SVEŽI MADEŽ PRED PRANJEM NAŠPRICALA ALI JE BILO ŽE ENKRAT OPRANO? ČE JE ŽE BILO ENKRAT OPRANO IN POSUŠENO MADEŽ NE BOŠ MOGLA VEČ ODSTRANIT. JAZ UPORABLJAM TA SPREJ ŽE LEP ČAS IN ODSTRANIM VSE MADEŽE OD OTROKA IN MOJE. user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
24.5.2006 17:11:23   
Anonimen
Nekateri so bili že enkrat oprani, vendar mi je bilo zagotovljeno, da bodo šli dol.

No, skratka, nekateri so šli dol po 4 pranjih. Ampak so bili zelo majhni... Vseeno sem zelo razočarana, ker sem glede na pohvale vseh mojih kolegic pričakovala čudeže.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Amwayev odstranjevalec madežev pred pranj...
31.5.2006 9:41:13   
damjanai
kar se  tice amweyevih izdelkov  lahk  recem samo dobrouser posted image , men je dala  izdelke  za testirat  tasca . Pralni prasek v obliki tablet mi je  zdrzal  dalj od  mojih obicajnih  praskov  v gelu , z odstranjevalcem madezev  v gelu spravim  ma  cist  vse madeze in glede na  to da  imam  doma malcka  jih  ni malo ... od  sadja , trave,.. kolker sem  bla prej  skepticna  sem  zdej navdusena ... je pa res  da se  mores  drzat  navodil  ... ne pa  tko kot mi navadno  nasujemo  praska  kolkr  gre pa gre ... ker je  vse koncentrat   je treba  vse  dozirat po pameti ... jst  za izdelke dam  roko  v ogenj , ker me  še niso razocarali ...kar se  tice pa spreja ... ga  mores pa  uporabit na  svezih madezih..ne  na tistih ki so ze  nekajkrat  oprani ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Slovenija ima talent
marantz

Kdo je tvoj zmagovalec talentov?

Lina Kuduzović (21%)

Maja Keuc (44%)

Maestro (16%)

Alen Vogrinec Vesel (8%)

Sanja Poljšak Pesan (6%)

drugi (6%)


Število vseh glasov: 346

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!