|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čokolino pred osmim mesecem
6.6.2006 20:39:31   
Anonimen
A ga je katera že dala pred osmim mesecem? Svoje čase je na njem pisalo od dopolnjenega 6 meseca. Od kdaj in zakaj zdaj ta novost?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čokolino pred osmim mesecem
6.6.2006 20:42:20   
cmokec
Jaz sem pa vedno mislila, da je že od nekdaj Čokolino po 8. mesecu. Ima pa Milupa v Mullerju od 6. meseca čokoladne kosmiče.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čokolino pred osmim mesecem
6.6.2006 22:37:53   
tulip
Zaradi čokolade, ki je potencialno alergena... Ne vem, mi ga še nismo jedli, ga pa dajo nekateri tudi prej. user posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čokolino pred osmim mesecem
6.6.2006 23:02:33   
benika
Jaz ga ne priporočam. Benjaminu sem ga enkrat pripravila v 7- mesecu, pa je božčka tako napenjalo, da je skoraj počil od jokauser posted image . Naslednjič ga je dobil po dopolnjenem 8. mesecu, pa še to ga ima v večernem obroku mleka.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.6.2006 23:21:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čokolino pred osmim mesecem
6.6.2006 23:57:36   
soncek&luna
tudi moj user posted image  7 mesecnik ze veselo je milupine cokoladne kosmice z lesniki, ki so tudi od 8 m dalje... nobene reakcije... kot pri vsaki stvari je vse odvisno od otroka... sicer pa se dobijo izdelki, ki vsebujejo cokolado za malcke mlajse od 8 mesecev...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čokolino pred osmim mesecem
7.6.2006 8:28:27   
Mala Vita
Jaz sem hčerkici dala čokolino nekaj dni pred 8. mesecem. Nobenih teževuser posted image

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?