|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediatri na Obali
9.6.2006 18:36:52   
gabie
ojla,
mene pa zanima, ker se selim iz Celja zopet na Obalo in imam pet mesecev starega sinčka, katerega pediatra mi priporočate. Stanovali bomo sicer v IZoli, ampak meni je vseeno tudi, če ga vozim v Kp ali Lucijo, samo da sem zadovoljna. user posted image

Že vnaprej havala. 
Gabrijela
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pediatri na Obali
9.6.2006 21:16:41   
Hana06
Pozdravljena,

mojega 5 mesečnega sinka vozim k dr. Sabadin Liviji v ZD Lucija. Sama sem zelo zadovoljna, tako s pediatrinjo kot z njeno med.sestro.user posted image

Tel. številka, če se odločiš pa je:05/6775222

lp

(odgovor članu gabie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pediatri na Obali
9.6.2006 21:54:29   
ona
V Izoli je uredu ena Marija,ma sem totalno pozabla kako se piše,ima bolj dolg priimek in ko govori ji vleče malo na italijansko.Dej se malo pozanimaj!
Ko sem jaz živela v izoli so hvalili tudi neko pediatrinjo v Kopru,ne vem pa imena!
Saj dosti nisem pomagala,nekja pa leuser posted image

(odgovor članu gabie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pediatri na Obali
10.6.2006 7:25:23   
spacey
Mi imamo Dr. Rostan Zvezdano in smo zadovoljni, pa z dr. Sabadinovo sem tudi zadovoljna, saj ga včasih peljem na pregled, ko naša ne dela. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pediatri na Obali
10.6.2006 9:56:29   
Anonimen
Točno tako:Rostanova ali Sabadinova v Lucijskem zdravstvenem domuuser posted image user posted image
Mi iz Hrvatinov tja hodimo.
Zate pa tudi v Lucijskem,Dr.Vučkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pediatri na Obali
11.6.2006 19:20:06   
gabie
Ojla,

najlepša hvala za pomoč. Zelo ste prijazne, verjetno se bom tudi jaz odločila za dr. Sabadinovo, če ima še prosto seveda.

lp,
Gabrijela


(odgovor članu gabie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?