|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponoči je ves prešvican :(
21.6.2006 22:01:28   
bobek05
ne vem več, kaj naj naredim - okno ima na stežaj odprto (vrata zaprta zaradi prepiha), oblečen je v tanko pižamo s kratkimi hlačkami in kratkimi rokavi, mali pa švica kot da bi bil v zimski bundi user posted image  

ali imate ve tudi ta problem? kako to rešujete?

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponoči je ves prešvican :(
21.6.2006 22:20:19   
HuAnita
Pri nas je isto. Sem ji prejšnje dni spodaj dajala še bodi brez rokavov, ker je imela sicer gol hrbet, pa se mi je zdelo, da se je prehladila, danes pa sem ji dala bodi s kr. rokavi + hlačke od pižame, pa brez tankih nogavičk (ki jih je itak čez noč, ne vem, kakouser posted image , sezula...).
Bolj si je pa ne upam slečt, ker veliko bedim in vem, da je kdaj ponoči tudi kar mraz.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponoči je ves prešvican :(
21.6.2006 22:24:17   
pinkiponki
Pri nas je isto, čez dan je pa še hujše. Sploh ne vem kaj naj naredim, mokra je, da kar teče od nje, pa ima čopek ker ima daljše lase, pa to nič ne pomaga, pa na pol naga leta - pol pa mal vetrček zapiha pa je prehlad tu. Nč ni fajn, pa mislm, da se kej dost ne da storit.


_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponoči je ves prešvican :(
21.6.2006 22:47:35   
lelaval
Jaz dam moji samo bodi brez rokavov in nič ni pokrita. Pustim odprto okno in vrata, da je 'nočni' prepih. Napiha je ne, ker je takorekoč skrita, je pa zrak, da lahko bolj normalno dihaš.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponoči je ves prešvican :(
21.6.2006 23:24:51   
Naja31
Moj zdaj spi v bodyju s kratkimi rokavi in se mi zdi da mu je ok.
Kasneje v noč, ko se malo ohladi, ga pokrijem s tenko dekico.


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponoči je ves prešvican :(
22.6.2006 0:15:45   
morskadeklica
body s kratkimi rokavi, nič  pokrita, edino zgodaj zjutraj jo včasih pokrijem.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponoči je ves prešvican :(
22.6.2006 7:30:46   
Maleal
Marcel ima body s kratkimi rokavi ali kratko majčko in ga ne pokrijem,zaenkrat mu ni vroče.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ponoči je ves prešvican :(
22.6.2006 7:48:21   
Tejči
Hvala bogu nimamo teh probelmov. Mala je oblečena v tanki pajacek z dolgimi rokavi in niti malo mokra, niti vroča ne. Pa še okno ima zaprto, drugače bi se zbujala vsako uro. Kaj pa če bi ga dala nageca spat, pa s tetra pleničko pokrila?

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ponoči je ves prešvican :(
22.6.2006 9:25:40   
Mojca P.
No, pa ocitno niso samo pri nas v stanovanju tako nehumane temperature.
Nasa dva sta oba samo v bodijih s kratkimi rokavi, zdaj ze par dni. Jaka se spoti samo, ko se hraniva, Ziga se mi pa zaradi vrocine zbuja. Vceraj je do polnoci 3x zajamral, pa mu razen vrocine ni nic manjkalo. Nimas kaj, bolj si ga ne upam slect, ker imamo po celem stanovanju okna vsaj skipana..presvicani smo pa itak vsi (tudi jaz ponoci).

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ponoči je ves prešvican :(
22.6.2006 10:26:29   
honey
Naš (14 mes) tudi spi samo v bodiju ali majčki s kratkimi rokavi, nič pokrit, okno imamo na stežaj odprto, tako tudi balkonska vrata, da je prepih. Itak je "skrit" v posteljici na drugi strani sobe, tko da prepih ne more do njega, je pa vsaj zrak ponoč tak, da se da spat in dihat. Drugač je pa isto ves mokr in prešvican.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ponoči je ves prešvican :(
22.6.2006 11:18:12   
simone
sp.majčka in plenička . odprto okno

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ponoči je ves prešvican :(
22.6.2006 14:09:03   
Blink1
Bodi s kratkimi ali brez rokavov, nič pokrita (itak tudi pozimi ne), okno skipano. Pa je vseeno zjutraj pojšter mokeruser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu simone)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ponoči je ves prešvican :(
22.6.2006 14:32:20   
Anonimen
Nepokrit, zgornji del pižame s tankimi rokavi, spodaj samo plenico, okno odprto na kip in vrata odprta.

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ponoči je ves prešvican :(
22.6.2006 21:04:36   
Urška//
kratka majčka in kratke hlačke, nič pokrita, si ne morem predstavljat, da bi ji oblekla dolge rokaveuser posted image , sej tudi jaz na pol naga spimuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Več kot 3000 novih primerov kožnega raka l...
Ob svetovnem dnevu melanoma NIJZ opozarja na prekomerno izpostavljenost ultravijoličnemu (UV) sevanju, ki je glavni deja...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?