|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dodajanje kašice zvečer
7.7.2006 14:08:38   
Darči76
Z user posted image  se še vedno polno dojiva, vendar so podoji sedaj že na vsaki 2 uri, tudi ponoči - čeprav sva prej spala že 5 ur skupaj. Star je 5 mesecev, dojenje na 2 uri pa traja že 1 mesec, tako da razlog za to ni v poskoku rasti.
Odločila sem se dodajat riževo kašico zvečer, zmešano z mojim mlekom, po flaški. Vendar, naš user posted image  ne mara flaške - sem poskusila včeraj in se je samo drl! Zato sem mislila, da bi mu dala kar gosto kašico, vendar ne vem, koliko lahko za začetek poje. 1 žličko, 3 žličke, 5 itd.?

Kake so vaše izkušnje?

Seveda bi ga po kašici še podojila.

Hvala in pozdravček vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dodajanje kašice zvečer
7.7.2006 14:40:31   
Anonimen
JAz sem mu za začetek 3 žličke kosmičev kar dodala v stekleničko. Naslednji večer sem dala 5 žličk, in šele 3 dan sem mu dala gosto kašico za jest na žlico.

(odgovor članu Darči76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dodajanje kašice zvečer
7.7.2006 14:44:41   
Darči76
Urška hvala,
tudi jaz sem mislila na ta način, vendar stekleničke noče.
Mogoče mu pripravim bolj tekočo kašico s tremi žličkami kosmičev in mu jih ponudim pri večernem obroku.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dodajanje kašice zvečer
7.7.2006 14:59:11   
Anonimen
JA komot na žličko, če noče flaške. Jaz sem mu dala najprej samo 3 žličke zato, ker nikoli ne veš, na kaj je lahko alergičen. Sicer alergij na riž skoraj ni vendar vseeno. Pa še večer je, ne?

(odgovor članu Darči76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dodajanje kašice zvečer
7.7.2006 21:32:39   
tincci
Jaz ji nikoli nisem dala flaške, prvič je dobila riževe kosmiče kar tiste, ki se zmešajo samo še z vodo (se mi ni dalo iztiskat mleka) in sicer kar normalno goste. Prvič je itak pojedla 2 žlički, potem pa vsakič malo več, tako da sva nekje v 2 mesecih prišli na cel večerni obrok (pred spanjem pa še dojenje).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dodajanje kašice zvečer
8.7.2006 8:37:29   
natalia
jaz ji sicer dam v zadnji obrok 2-3 žličke rižolinota, bom pa začela tako, da bo predzadnji obrok rižolino na žličko, zadnji obrok pa flaška mlekca. vsak dan zvišuj količino pa bosta o.k.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?