|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 11:45:50   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: ulsi25

Punce mene pa zanima ali ze imate vse izbrane vozicke? Midva se se kar ne morema odlocit. Ali speddy ali chicco s3. Ima mogoce katera kerga od teh dveh in zakaj se je odlocila za dolocenega.




Jaz ti Chicco S3 definitivno odsvetujem.
Kot sem že enkrat napisala.: toliko kot smo jih prodali, toliko smo jih dobili v reklamacijo. Pri S3 so bile najbolj pogoste napake: globoka košara se je zatikala, par strank jih je pripeljalo v trgovino, pa je sploh dol nismo mogli vzet, kolesa in bremza obupno škripajo, kljub konstantnim špricanjem z WD-jem, bremza se zatika, tko, da nikoli ne moreš bit siguren. Jest sem kot zaposlena imela možnost koriščenja 30% popusta, pa se nisem za Chiccota odločila. Res ful so se pokvarli v kvaliteti. Edini kvalitetni model, so pa iz proizvodnje vzeli.

Evo to so inf. iz prve roke.

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 11:53:29   
Lsica
Ja pa še to ulsi... Meni je bil ta chicco 3 tudi všeč, problem je bil zlaganje user posted image -
imava samo en  majhen avto, ki je še po imenu majhen - micra... (sva bolj ekološko osveščenauser posted image , in zato več s kolesom...barabe, so mi ga pred kratkim ukradli iz kolesarniceuser posted image , če ga katera vidi, črn Rogov, porisan  z rumenimi sončki - to je moj)


Ha, viš, viš, tebe sem brala, Hanuši, glede teh reklamacij za chicco vozičkeuser posted image ... no jaz sem te upoštevala...



< Sporočilo je popravil Lsica -- 27.3.2009 11:55:42 >

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 12:12:09   
kalanteja
imena, glede na to, da so nama napovedali user posted image imava imeni Donna in pa Ajša, če bi pa slučajno se zmotili (kar zelo dvomim) imava pa za user posted image Patrick in pa Erazem

brce redno štejem, na pregled pa grem sedaj 4.3. 2009, zaradi krčev, ampak je veliko bolje, danes še nobenega ni bilo



_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 12:15:30   
ulsi25
Najprej hvala vam za odziv.

Že od začetka sva rekla da bi mela speedya ker je full terenski in praktično zelo vzdržen voziček. Ko sem ga malo bolj analizirala in spremljala mnenja na forumu sem ugotovila, da ima par pomanjkljivosti (športni del se ne da v vodoraven položaj, ....) Ker pa bom prvič mamica si ne predstavljam, ali je ta funkcija vozička (da se športni del popolnoma položi) praktična oz kako pomembna je.

No zato sva potem razmišljala kaj pa chicco s3 - ampak sedaj verjetno ta popolnoma odpade, glede na to da ga ne mislim kupit v slo ampak preko neta ker je dosti cenej in me je strah potem kakršnih koli reklamacij.

Imate mogoče kakšen drug voziček, ki bi bil za teren (velikost in teža nista tako pomembna)??? S tem, da Jane odpade.


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 12:23:19   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: ulsi25

Najprej hvala vam za odziv.

Že od začetka sva rekla da bi mela speedya ker je full terenski in praktično zelo vzdržen voziček. Ko sem ga malo bolj analizirala in spremljala mnenja na forumu sem ugotovila, da ima par pomanjkljivosti (športni del se ne da v vodoraven položaj, ....) Ker pa bom prvič mamica si ne predstavljam, ali je ta funkcija vozička (da se športni del popolnoma položi) praktična oz kako pomembna je.

No zato sva potem razmišljala kaj pa chicco s3 - ampak sedaj verjetno ta popolnoma odpade, glede na to da ga ne mislim kupit v slo ampak preko neta ker je dosti cenej in me je strah potem kakršnih koli reklamacij.

Imate mogoče kakšen drug voziček, ki bi bil za teren (velikost in teža nista tako pomembna)??? S tem, da Jane odpade.




Ja sej se S3 tut ne da v vodoraven položaj. Najnižji je skoraj pod kotom 45. Tko, da je kar se tega tiče prilično neudoben. Pa še naklon se s štriki regulera, mislim tko mizerno. Nam je na vzorčnem v trgovini patent popustu. Zdej si pa predstavljite, da se to zgodi, ko imaš otroka v njem!?!?!?!?

Kar se reklamacij tiče pa tut, če bi ga pri nas kupila, bi bil isti šit. Največkrat smo me v trgovini mal pošpricale. To je bil servisuser posted image user posted image . Če je bil pa res totalno neuporaben, je pa stranka po mukah dobila novega. Pa spet iste napake...

A si kej gledala Mutsy-je ali pa od Bebe Confort High trek-a?

< Sporočilo je popravil Hanuši -- 27.3.2009 12:26:23 >

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 12:41:57   
ulsi25
pa so ti mutsy vozički za terenske vožnje???

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 12:44:42   
Hanuši
Ja, majo ful dobro vzmetenje, jest sem si ga tut ogledovala. Sam mi je predrag, ker vem, da bom po pol leta spet marelo kupovala, tko kot sem pri prvi

Pojdi v Baby center in si ga podrobno oglej

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 12:50:33   
bačko
Dan!
Tinca imaš zelo lep buši.Tudi moj je toliko velik kot tvoj.Moram mojemu pokazati, da nisem edina ki ima velik trebušček.
Lsica jaz sem se pri Žani mazala pa sem vseeno dobila strije.Imam pa tudi zelo suho kožo kot ti.Mažem se z Nivejino kremo.Pa je zelo uredu.
Hanuši pa so vsi Chicotovi vozički slabi ali samo te tri kolesniki?Jaz imam 4 kolesnika.user posted image user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 13:01:39   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Hanuši pa so vsi Chicotovi vozički slabi ali samo te tri kolesniki?Jaz imam 4 kolesnika.user posted image user posted image



Nasplošno se jim je kvaliteta ful pokvarila, tut pri konfekciji.
Ful dober voziček je bil Ct.01, sam ga žal ne delajo več.

Katerega pa imaš? Enjoya, trio Tour4 ali For me. Ker Enjoy je kar dober, pri triu For me so bile pa reklamacije pri kolesih. Pa šp. del ne priporočam prov veliko obračat, ker se kmalu patent začne zatikat. Kar pa se Tour4-ja tiče je pa čisto isti šit kot S3, ker je identičen model samo, da ima 4 kolesa.

< Sporočilo je popravil Hanuši -- 27.3.2009 13:03:24 >

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 13:12:49   
Hanuši
Lej bačko upam, da te nisem ful prestašla, sej so tut svetle izjeme, sam res v 2008 smo imeli, ma, skor vse prodane pol nazaj na reklamaciji.

Kje si ga pa kupila? Ker to je tut važen. Chiccotove trgovine imajo robo za vzhodni trg, recimo Rutar pa jih dobi iz Nemčije delane za zahodni trg.
Pa še cenejše ima. Sej ne moreš verjet

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 13:33:09   
bjondi
Strije-Ma jaz imam strije že od osnovne šole po stegnih in ritnicah,kljub temu da sem med šlankicami,vendar sem šla pa v višino.
V 1user posted image sem uporabljala Vischy-jevo kremo in moram rečt glede na to ,da sem nadlogi podvržena se je odlično odnesla,spokala sem zadnji teden pod popkom,ampak ni panike...sem mislila da bo huje.

Zdej v 2user posted image imam tudi to isto Vischy-jevo kremo,sicer je draga 25€,k sreč jo ne porabim tok ker me je bolj malo skupajuser posted image ...
Zraven za po telesu pa sem našla Dove kremo new,ki je odlična.Narejena je za suho kožo in sledi po tej kremi o suhi koži ni.

Lsica ne bit lena pa se probaj vsaj enkrat na dan namazat sploh ,če imaš suho kožo,da ti ne bo kasneje žal.
Loverforever tudi jaz sem imela težave po prviuser posted image  z hemeroidi.Sedaj med nosečnostjo pa me je mogoče dvakrat zagrabilo.Prakticiram ,da se če se le da po veliki potrebi obrišem še z mokrim wc papirjem in je mnogo bolje.Drugače pa čim več tekočine popit.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 13:37:18   
lino
Pozdravljene punce.

Sej ne morš verjet...hvala bogu, da dobim voziček od prijateljice, nimam pojma kake firme je (moram vprašati), ima velika kolesa, ki so mi pač vizualno všeč in je dal skoz že 1 user posted image , kar pomeni, da ni hudo rabljen in predvidevam dovolj varen in vzdržljiv, ker je ta user posted image še živ in zdrav fantič.user posted image user posted image user posted image

Prav tako dobim od iste prijateljice tudi jajčko (preizkušeno na isti način-pa zopet nimam pojma za firmo) in avtosedež-no to bom še videla, ker le tega pa bom rabila kar nekaj let in bom morda kasneje tudi novega kupila (takega, ki ga potem v jahača spremeniš)...Verjetno se zdim kateri neodgovorna, glede na to, da res nisem niti vprašala po firmi, kaj šele preverila vse teste varnosti (pa mislim, da jih ima, ker tudi ona ni glih sranja kupovala)...drugače pa itak, da se ne sme kaj zgoditi, če pa se bog ne daj slučajno...no pol je pa tut večina v "Božjih" rokah in pa tudi velik pomen ima kakšen avto voziš (npr. še tako dobra jajčka v R5 sigurno ne koristi najbolj...seveda pa je fajn, da si miren in imaš zaupanje v izdelek za dojenčka...user posted image

No ne zamerit....to je samo moje mnenje, ker pač ne mislim preveč komplicirat...

Lep dan vam želim in se ju3 kaj tipkamo, ker sedaj šibam s prijateljicami na lepše.user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 13:42:46   
lenika
Bamoocham jaz grem na bolniško, čeprav imam še letošnji dopust, ampak v šolstvu ga lahko koristimo samo med šolskimi počitnicami in mi žal propade.

Mala princeska jaz sem že doma. In ti?

Drugače pa bom sedaj imela več časa za pisanje in za branje in bom bolj redna tukaj.

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 13:49:46   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: ulsi25

Najprej hvala vam za odziv.

Že od začetka sva rekla da bi mela speedya ker je full terenski in praktično zelo vzdržen voziček. Ko sem ga malo bolj analizirala in spremljala mnenja na forumu sem ugotovila, da ima par pomanjkljivosti (športni del se ne da v vodoraven položaj, ....) Ker pa bom prvič mamica si ne predstavljam, ali je ta funkcija vozička (da se športni del popolnoma položi) praktična oz kako pomembna je.

No zato sva potem razmišljala kaj pa chicco s3 - ampak sedaj verjetno ta popolnoma odpade, glede na to da ga ne mislim kupit v slo ampak preko neta ker je dosti cenej in me je strah potem kakršnih koli reklamacij.

Imate mogoče kakšen drug voziček, ki bi bil za teren (velikost in teža nista tako pomembna)??? S tem, da Jane odpade.




Midva sva kupila Peg Perego gt3, ki se mi zdi zelo primeren tudi za makadam.
Za naju je ta voziček popolen, edina napaka je ta da je kar velik.
Predlagam, da si ga greš pogledat v Baby center ali pa v Pikapolonico.
Če boš imela pa kakšno vprašanje sem ti pa seveda na voljo.

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 13:50:18   
nova10ka
ojla, vas ves čas berem, pa se zdaj še malo oglašam. od ponedeljka, ko sem prišla iz porodnišnice, je vse ok, sicer pridno pijem magnesol in jem buscopan 3x na dan. krči se niso ponovili, res pa veliko počivam in vse aktivnosti prepuščam drugim.

imena - sem naredila prvi ožji izbor in sicer - Vesna, Tita, Elena, Julija in Meta. Seznam se bo verjetno še 100x spremeniluser posted image , dokler ne bom videla punčke v živo in rekla: pa ona meni zgleda kot ... vsaj tako je bilo pri prvorojenkiuser posted image

trebušček- moj je tolk povprečen, da bi šel lahko v učbenike in se mi ga niti slikat ne dauser posted image

hemeroidi- jih pričakujem po porodu. led, modolex (dovoljen v nosečnosti) in prehrana pomagajo.

strije - verjamem, da so dedne, zato sem povprašala vse svoje ženske sorodnice in jih nimajo. mažem se z istimi kremami kot pred nosečnostjo in je ok. v prvi nosečnosti jih nisem dobila, pa sem imela OGROMEN trebuh na koncu.

voziček - vse glavne kriterije za nakup je krasno napisala Lsica. Mi smo mestni in imamo PP pliko P3 on track. Je super za mesto, Tivoli, Rožnik, ni dober za v ZOO ali za bolj zahteven teren. Za tja imamo podedovanega 3kolesnika. Je pa res, da so vsi z "off road" vozički čez 8 mesecev kupili še marelo, ampak te se dobi že tako ugodno, da itak nima veze.

luši - vidim, da imava obe PDP 30.6. in obe z diagnozo počivat doma. meni so rekli, da moram nujno do 30 tedna zdržat (še tri tedne in tri dni), pa ne bo več panike. Če pa zdržimo do 35 tedna, pol pa spoh super. jaz sem zdaj sicer ful pridna ratala in res počivam, ker me je tale vikend v porodnišnici pošteno prestrašil. verjamem, da bo vse ok, če ne bom celo čez rok rodila na koncuuser posted image . držim pesti zate in za tvoja user posted image in user posted image , pa da tudi tebi čim prej minejo tele kritični tedni.

< Sporočilo je popravil nova10ka -- 27.3.2009 13:53:48 >

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 14:01:43   
zoga08
Hoj, junike
se še mal tle oglasm. No sej berem vas redno samo za pisat sem bolj lena k sem bolj pri julijkah. No za mano je 3D UZuser posted image . Zelo zadovolna. Z bebico je vse OK. Lepo rejena ima že skoraj 1 kg. user posted image

Evo slikico. Baje ima obrazek od očita in moj nos.user posted image

No drugače pa sva začela v MŠ- v Domžale hodit. user posted image
Ker mi bolj odgovarja zaradi vožnje čeprav je pa kar zgodnja ura, moj verjetn
ne bo mogu vsakič bit, čeprav mu ni težko hodt.

Ko ste ravn pr vožičkih. Midva imava naročenga Mutsya, ker je čakalna doba do 3 mesecev.
Upava da ga bova dobila pravočasno, ker ene user posted image  že dolgo čakajo nanj.
Smo se vse za zelenga odločle, zdej pa čakamo, ker je dobava direkt iz Nizozemske v BC.

Pozdravčka.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 15:20:20   
meti21
Ulsi- mi imamo quinny speedy še od princeske naše in ga ne bom menjala, če pa bi še 1x zbirala bi pa defintivno zbrala Quinny freestyle trikolesnik ( to je zame najboljši voziček, gre v vodoravni položaj in tudi pod kot 90 kar jane ne gre recimo, pa športni del se obrača v obe smeri), upam da sem ti kaj pomagala pri izbiri vozička.

pa-pa

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 15:42:29   
biba14
Zoga08:kakšna dobra slikicauser posted image user posted image user posted image ,

(odgovor članu meti21)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 16:09:18   
tadejluka
Hej! Se  oproščam, da tuki urejam stvari...

LUŠI: Iz maila mi noče poslat....
torej nimamo še previjalne mize, čakamo dinarčke namesto paketa,povej malo več ozr. pošlji slikco.....

P.S. Mi zna kera povedat kako pošlješ ZS- zahteva naslov pa ne vem kje se dobijo...

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 16:10:05   
bamoocham
Ful lepa slikicauser posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 16:11:46   
bamoocham
Po naslov lahko napišeš ZDRAVO, HAJ ali kaj podobnega. Ni treba naslova vpisovat (email naslova).

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 16:17:49   
tadejluka
Hvala!!!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 18:10:12   
bačko
Hanuši jaz imam Enjoya!Kupla sem ga v Rutarju!
Zoga zelo lepa slikica!Pravi cortek je!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 18:10:50   
loveforever
Ja punce res ste pridne glede kupovanja vozičkov. jaz imam doma knnor nissa, iz ariela, pa mi je tud fajni, velik a udoben:)

no zdj pa grem na panacoto sem jo naredila, se vam jo kaj luša?? s jagodnim prelivom

(odgovor članu tadejluka)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Junijke 2009 - 2.del
27.3.2009 19:28:50   
mojjaka
Dober večer,
jaz sem pa bila danes doma pri nas, je bil tak lep dan,sem uživala na sončku, za kosilo pa jedla špinačo iz mladih kopriv-njami, pa pire in osliča!
No, ob 14 sem pa šla na 3d uz. Sem sicer malo pozna,ker sem že v 29.tednu, ampak se nekak nisem mogla odločit prej. Res se ni najbolje videl našuser posted image ,rokice je imel skoz pred obrazekom, drugače je pa boksal,pa brcal,pa kolcalo se mu je, očke imel zaprte, nosek ima čisto po meniuser posted image ...ko je končno ujela obrazek,pa se je tako žalostno držal, da se mi je kr zasmilil...pa kr izmikal se je, kot bi mu blo nerodno.
Me je pa presenetilo, ko mi je G rekla, da je velik za 31tednov in je težek že 1660g!!!  Tako da mi je rekla, naj pričakujem da bo čez 4kg ob porodu, pa da naj se kar pripravimuser posted image Pa bomo že potrpeli, samo da bo vse vredu zuser posted image
No, pa rekla je, da naj v 36.tednu pridem še enkrat, mi bo zastonj še enkrat naredila uz.


(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?