|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 23:20:10   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

gruška-ko ti bo sliko pomanjšalo jo shrani in potem pomanjšano naloži



... saj tako sem naredila, pa ni šlo user posted image  ...... bom jutri probala še enkrat ...

Mi imamo tud LG - 50 inčni, diagonala 125 ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
28.3.2008 23:36:28   
jooly
Tjaš & Ajtak... z vami smo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Scuba čez eno uro mam še frizerja,


A dej nehi no user posted image  Jst še od oktobra nisem bla, ti pa že vsaj 2x. smrk, smrk... Sej veš da ti prvošm user posted image user posted image

Debeluška... prov fino je brat boljše novice! Povej mami, da vse novemberke zanjo stiskamo pestke, tko da nej se hitr vrne domov. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

A je dons kaj v zraku? Moja Taja se je dons 2x ponoč zbudila ...user posted image  Ponavad se tud enkrat ne ....



Nč ni v zraku, Gruška. To je pr večini ostalih normalno user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Nobena ni nič komentirala moje povabilo za naslednji teden user posted image  

Zdej sem spet bolj fleksibilna in bom težko kje manjkala user posted image

Še to: zadnjič smo se v Supernovi pogovarjale, da bi bilo fino, če bi se enkrat maja ali junija med vikendom nekje dobile ( komplet familijarno) ... na kakšnem pikniku nekje v naravi .... KAJ PRAVITE?

A vela tut samo z otroki? Mojmu namreč takale srečanja ne dišijo baš... user posted image



levčica... več nas je, bolj je lušno (pravjo uške, ko se naselijo na glavi user posted image )

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Nana Liza

Gruška - Tortica (smajli, ki dela njami njami) , kdaj potem?




Drug teden en dan ... se bomo zmenile, o.k.? Četrtek?

..


Gruška in ostale, a nismo za naslednji teden zmenjene pri meni? Seveda, če želite. Lahko pa se zmenimo za oni tam teden!


Hej, hej, Debeluškica, si spregledala že včeraj, da sem rekla, da se dobimo en dan pri tebi, en dan pri meni .... a prav?user posted image


Matr se duvate user posted image user posted image

Moja punčka pa zdele že 2 noči bolj slabo spi, verjetn jo je tut tale sprememba okolja in vse okrog tega mal zbegal. No, dons že ma svojo posteljco, upam da bo šlo. Prejšnjo noč sem ji namreč zaman probavala razložit, da se ob 5h zjutraj pač NE POGOVARJAMO, ampak še spimo. user posted image

Ajdi.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 7:27:59   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Prejšnjo noč sem ji namreč zaman probavala razložit, da se ob 5h zjutraj pač NE POGOVARJAMO, ampak še spimo. user posted image



Tole sem jaz neuspešno probavala razložiti mojemu otroku včeraj zjutraj ob 6h in danes ob 6.30.. sploh ne vem kaj ji je, da se je začela tko zgodaj zbujat user posted image . Men se je zdelo že ob 8h kot se je zbujala prej prezgodaj.

Aja, pa dobro jutro seveda, pa ena kava za vse:

user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 8:06:24   
potepinka
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Prejšnjo noč sem ji namreč zaman probavala razložit, da se ob 5h zjutraj pač NE POGOVARJAMO, ampak še spimo. user posted image



Tole sem jaz neuspešno probavala razložiti mojemu otroku včeraj zjutraj ob 6h in danes ob 6.30.. sploh ne vem kaj ji je, da se je začela tko zgodaj zbujat user posted image . Men se je zdelo že ob 8h kot se je zbujala prej prezgodaj.




pri nas je to vsako jutro ob 5.30 ali 6 vstajanje potem pa okoli 8 že spet spi kakšne pol urce.

DOBRO JUTRO

Res pa je da že 2 noči spi celo noč od 19.30-5 ali 6    user posted image user posted image user posted image   upam da ga nisem prekmal pohvalila,mu pa dam ob 17.30 rižolino na žličko in potem ko gre spat še mleko,se tolk na je da mogoče potem zato spi celo noč.No zaenkrat deluje.
Scuba hvala za kavico

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 9:23:43   
Dajica
Dobro jutro!

Joj, jaz sem pa tako navdusena, sem bila prej na nasi bivsi podstrehi, sem kontrolo delala, kaj delavci ustvarjajo in meni ze zdaj izgleda super in sem si ze kar predstavljala, kako bo izgledalo nase novo stanovanje! Pa Kajina sobica, najina splanica, kopalnica, kuhinja,...itd... Pa se tak lep soncek je, da vse se lepse izgleda. Sicer sele stene zidajo, meni je pa ze tako lepooooo! Pa tak lep razgled bomo imeli! Drug teden enkrat pa se streho gor in bo vsemu skupaj dalo pravo podobo! user posted image user posted image user posted image Res sem vesela, da smo ze tako "dalec" prisli.

No, zdej se je pa se Kaja zbudila!

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 9:27:48   
Tanayya29
Jutro!

Oh,kva je fajn ,ko mamo nov LCDuser posted image user posted image ,tko fajn se piše.
Jooly maš prav,ta drugič sm bla pr frizerjuuser posted image ,fajn je...mam že take lase ,sm glih scubi jamrala,da če si čop nardim sm ko ena antena,mam glih tok dolge,...
Kako stanovanje,jooly?Velik dela?
Scuba nič hudega,veš itak smo gledal BB,pa itak nismo še spali,sedaj pa le zapelji formulouser posted image user posted image ,boš vidla je fajnuser posted image .
Gruška moj je 2 meseca prespal cele noči,sedaj pa se obvezno že 10 dni zbuja okrog3 ves sestradan....
No,tko kot zdj....morm počas it!

Grem na Zbilje,a se mi kera pridruži,ampak mi bo mogla kavo plačat,ker je mož vzel po nesreč mojo kartico,pa sem do 4h popoldan brez fičnika...no,bom pa iz Tajevega prašička vzelauser posted image user posted image user posted image

A se danes ura premakne?

Moj tut je rižolino,kr po flaški,čeprav komi kej prteče venuser posted image user posted image ,sm kupla za rižolino,kar avent cucl 3...

Ojoj lakota.......


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 9:29:23   
anit28
Dobro jutro.

Vidim, da se že o vrtcih pogovarjate. No pri nas pa je taka situacija, da mi je tašča oblubla, da ga bo vsaj eno leto varovala, sam ga bom vseeno vpisala zdaj v vrtec, če bi slučajno kaj nepričakovanega vmes pršlo. Je pa ena pisala, da lohk gre z 11 meseci v vrtec, a z 10 pa ne? Če dobim službo bom mogla že s septemrom začet, ker v oktobru oz. novembru gotovo ne bom dobila. Tako, da sem jaz že začela s prebiranjem prostih delovnih mest na zavodu.

Levčica dobrodošla!

U, danes pa po dolgem času zopet en lep dan.
Izkoristite ga kar se da najbolje!!!

Papa

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 9:30:12   
Tanayya29
Levčica živjoooooooooooooooooooooouser posted image .Lepo,da si se nam pridružila.

BTW...A Niso rekl,da bo dež?Pr nas pa fulll šajna,si morm dat očala sončna gor,tko k una Damjana v BB,sm čist oslepljenauser posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 9:32:08   
GB
Dobro jutro vsem skupaj. Najprej hvala vsem za cestitke za 4. mesece in se midve cestitava vsem slavljencem.

Opravili sva obisk pri zdravniku in je bila Tianna ZELO ZELO ZELO PRIDNA. Skoraj nic ni jokala, samo ko so ji jemali kri je pa bilo zelo hudo. Fejst je jokala, tako da je nismo potem se pol ure mogl potolazit.
Dohtar je reku,da lepo napreduje in kar je najbolj pomembno,da veliko lazje diha . Se vedno malo prehitro,ampak veliko veliko bolje kot prej user posted image user posted image user posted image user posted image - bravo moj angelcek. Ko sem mu omenila tezo je rekel,da ga sploh ne skrbi glede njene teze , saj njeno telo se enkrat bolj "dela" kot ostalih dojenckov in zato porabi vec energije . Ne bom vas davila s celo zgodbo vgalnem je ok in lepo kaze. Cakamo drug mesec 24. aprila na kardiologinjo in upam, da mi bo tudi ona kaj lepega povedala. user posted image user posted image

Vceraj sva sla malo po nakupih in seveda je Tianna dobila SPET en kup stvari in igrac tko,da nevem kam bomo z vsem.

Midva sva se pogovarjala o drugem otroku in nekako sva neodlocna ali da ali ne . Vprasala sem tudi dohtorja,ce bi se odlocila za se enega ali bi bila ista situacija kot pri Tianni in je rekel da imamo sanse 1/10  tko da je tudi to zmasalo moznost za se enega otroka .user posted image user posted image

Dobrodosla Mojval in Levcek , upam ,da bosta vidve tudi take cveke kot smo me . user posted image user posted image user posted image

DOlgujem vam Tiannine podatke :

rojstvo : 28.11.2007- 4280g, ( v angliji ob rojstvu ne merjo otroka) okoli 55cm mislim da je blo

1.mesec : 510g - 58 cm
2.mesec : 5560g- 61cm
3. mesec: 5750g- 63 cm
4.mesec : 5850  - 66 cm

no pa se obvezno eno tortico za mini rojstni dan  ( mamice lahko samo gledajo)

user posted image

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 9:37:42   
zirafa76
pozdrav od nas...user posted image

Sicer po dolgem casu,ampak sem spet tukaj mal pokukala...Saj ne sledim vec,se posebej,ker nisem na nobenem srecanju,pol pa tak cist ven padem v pogovorih.user posted image .ampak grem spet mal brat za nazaj..

pri nas smo domov dobili oba oceta,se boljse pocutita,hvalabogu,user posted image mal sta v soku,ker je tako naenkrat prislo in seveda takoj pomislila,da jima bije zadnja ura..tako,da sedaj sta mal drugace do druzin,no..nas hocejo bolj videt,pa tak naprej..user posted image

Izabela pridno raste,ponoci pa ga je zacela nekaj biksat,zbuja se in to prej ni pocela..ampak verjetno je normalno,no...Zacele sma poiskusat tudi frutke,zaenkrat samo jabolko z korenckom in jabolko z hrusko.ona vse poje,prav neverjetno,se tablete poje brez problemov..pridnauser posted image
Tudi ginekologa sem ze dala cez,cakam na rezultate brisa..me je kr mal strah..user posted image upam, da bo vse vredu..Menstro sem uspesno prestala,si lahko mislite,da sem jo dobila tocno na enak datum,kot bi jo mogla tocno leto dni nazaj???Zanimivo...ampak sedaj je pa se ni...a je to normalno,da bi mal zamujal???Mislim,po porodu se se verjetno mal uslajuje,ker zvija in napihnjena pa sem ze nekaj dni..ampak vseeno...saj user posted image nimamo tako pogosto..user posted image ,ce pa ze pa kondomi,ceprav sma zadnjic 1x brez...user posted image upam,da bo vredu no...user posted image user posted image

Drugace pa sma se odlocila,da se septembra porocivauser posted image user posted image ,pa sem ze vsa v revijah in nasvetih in cist vzhicena...user posted image ..se posebej,ker bo potrebno moje slovenske svate do Bratislave pripeljatuser posted image ..ampak sma rekla,da sedaj pa je cas,lani sva se ze hotla,pa nisem hotla bit noseca pred oltarjem,s trebuhom,pa pol ne mores festat...je pa letos leto porok v nasi druzini,greva kar na dve,tako da bova mal primerjala in videla kaj in kako....

uf..kaj se..hja,kupila sem Leg Magicuser posted image ,pridno tudi hodim,sedaj se posebej,da bom lepa nevesta...user posted image

Ena me je sprasevala za Krtka,ki ga ima Izabela na sliki..iz te risanke...cene se zacnejo od 10 Eur,PA DO 30 Eur, odvisno od velikosti,taksnega,kot ga imamo doma je nekje 20 Eur

Aha,pa se Maclaren,ko sem se enkrat z nekom tukaj pogovarjala..pri nas je v Mothercare 130 eur...user posted image ,greva pa se v Avstrijo pogledat,ampak verjetno ga bova kupila tukaj..niti ni vazno,ce je najnovejsi model ali ne,mislim da je letosnji 200 eur..lanski pa 130...tako da...

Se eno vprasanje..IZ IZKUSENJ..KAJ je najpomembnejse pri mizici za hranjenje,..no stolcku????Ker imajo tukaj enega v akciji Chicco za 30 eur,je cist spodoben,ima naklon,pa plasticni pladenj,ki se da dol,spodaj pa eno kosarouser posted image



no,grem preletet za nazaj,kaj ste natipkale....


papa

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 9:56:43   
levčica
Jutroooo!

Sm dons za spremembo lahko mal potegnila k je moj z user posted image  zjutrej vstaluser posted image . Tut mi drugač ustajamo med 6 in 7.

Hvala za topel sprejemuser posted image !

Dajica dva dni nazaj sem se po vašem koncu vozila pa sm eno "kabrio"hišo vidla, pa predvidevam da je bla vaša. Če je tdko, bova pa skor sosedi, ko se mi preselmouser posted image .

Zdej sva pa midve skor sosedi Jooly, sva se sigurn med vozičkanjem že kdaj srečali! No sej zdej vem kakšen voziček maš (približn), so mi ptičke pršepnile, pa te ogovorim, če te srečam, sam zadnji teden sm bl mal na sprehodu zarad vremena pa opravkov.

Tok za zdele, mi gremo dons v lov za ploščicami (kopalniškimi), če ma pa kdo kakšen namig se pa priporočam (ja sej vem da se ne sme tle reklame delat ampak vsaj namig).

Fajn se mejte k je dons tkoooooo lep dan!

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 10:19:40   
BrinaS
Dobro jutro punce in hvala za kavico Scubadiver

Madonca, sej zmeraj padem iz glavnih debat, ker vecinoma samo zjutraj visim na netuuser posted image user posted image
Vceraj smo imeli se necaka in necakinjo cez noc, tako da je bila polna hisa (stanovanja) zjanjauser posted image user posted image

Levcek dobrodoslauser posted image

Vrtec - moj je vlogo oddal 1 teden po Tininem rojstvu, pa mu  je v vrtcu gospa, ki obracunava mesecne stroske rekla, da ni sans da dobi mesto v naslednjem letuuser posted image  in to mi ves poklapan pove, tako da sem vsauser posted image  poklicala ravnateljico vrtca in ji povedala, da se mi zdi neprofesionalno od njihove zaposlene (nisem ji povedala imena), da ti ze ob oddaji vloge rece da nimamo sans, pa ceprav nima veze z vpisi, cas za oddajo vloge je pa 31.03. Ravnateljica pa je rekla, da ne da to ni res, da seveda da pride v vrtec, bla bla... prejsnji teden pa dobim vprasalnik za komisijo.


IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver


BrinaS nič hudega če si bolj na hitro šla, sej bomo zdej itak vsak ponedeljek čvekale. Se mi pa zdiš ful znana. Bova tole v ponedeljek obdelali user posted image



okuser posted image   A ves da gremo jutri na slovensko obalo in prvic ne bo tauh krame z namiuser posted image , ker se dobimo samo s prijateljiuser posted image

Tole pisem ze 3 ure, povedala pa itaq nisem nic. Pa verjetno je spet juhuhu za prebratuser posted image

Vsem lep soncen vikend!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 10:23:53   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Gruška, seveda lahko, čeprav bi jest raj vidla, da en teden pri tebi, pa pol naslednji pri meni, al pa obratno.
Da nebo mal prepogosto tole ratal user posted image user posted image user posted image !



Debeluška, a se pol zmenimo ta teden pri meni, glede na to, da imaš mami v bolnici, pa da ne boš imela skrbi še z nami ....


ODLIČNO user posted image user posted image user posted image , SE STRINJAM!
 
Jooly, hvala ji bom povedala, pa bo kuj "zdrava" user posted image !

Scuba, hvala za kavico, sam je ni videt user posted image user posted image user posted image !

Dajica, super za stanovanje na podstrehi, pol ga pa pridemo zalit user posted image !

Tanayya, mi pridemo popoldne na Zbilje in sicer cela femili (mi štirje user posted image ), okej če se srečamo častiš user posted image user posted image user posted image , mislim user posted image , jest častim user posted image user posted image user posted image !
Tanayya, dudo moraš imeti na flaši prav za gosto hrano in ne navadno trojko (jo ima AVENT)!
 
P.S. Sem čist pozabla da kuham user posted image ! Še dobr da sem tolk vode prej nalila user posted image , če ne bi bli že ob kosilo user posted image !

VB in TIANA, to so pa super novice, ODLIČNO user posted image user posted image user posted image

Žirafa, tebe smo pa že zeloooo pogrešali, super za očeta user posted image user posted image user posted image !


Zdaj grem pa še za "šporget" pol pa pojest pa ven user posted image



_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 11:52:44   
barika
Jutro

Barika, mislim da po višini trenutno vodi moj mladič s skoraj 70 cm po teži je pa začel zaostajat....

Tvoj sine je starejši skoraj 14 dniuser posted image
Barika - bom sprejela opravičilo user posted image .... me zanima kolk otrok boš ti imela, ko boš tok stara kot jaz user posted image ........  Aja, a loh jaz tud "tekmujem" pri televizorjih al masta s Tannayo dvoboj?


ja jaz upam vsaj da bom imela 2, če ne pa več (pa tud jaz bi kr dvojčke...kje lahko to naročimuser posted image user posted image user posted image )
ne vem, če je Tanayya mislala tv, po moje je mislala monitor, lahko se greš zraven, jauser posted image  --  imamo pa 22 inčni monitor ....gledam na forum kot v kinu na platnouser posted image user posted image user posted image
Jaz tudi telovadim z Leg magic, zdaj si bom še Ab rocket kupila ... bo treba kmal v kopalke user posted image  .... ki jih še vedno nimam user posted image
da bi ti cegu na glavo padu... (sej veš zakaj) mi
LEVČICA, a potem boš bolj aktivna tu goruser posted image user posted image user posted image

Barika, a to s čebulo pride samo v poštev, če imaš zagnojen noht user posted image ?
ja, to je men pomagal, ker se mi je zacesnu (sej veš, ko odrežeš, potem se pa zagnoji)


Tanayya, dudo moraš imeti na flaši prav za gosto hrano in ne navadno trojko (jo ima AVENT)!
on spremenljivp retok al kok se reče, na 3 al pa na 2 če je bolj redko...potem pa spi od 19.30pa do 8.30user posted image user posted image user posted image

vam še morem potem neki pokazat, sam da dam slike na rač. pa bouser posted image user posted image user posted image




(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 12:07:13   
barika
tu je mali prvič jedel, v stolu je bil vsega skupaj dobrih 5 minut

user posted image

user posted image

za vse lego fane
user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 12:11:10   
barika
drugače pa more bogi revež jest v lupiniciuser posted image

user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 13:35:22   
Oranža
dober dan,

Barika kakšen fejst dečko je tale tvoj Martinuser posted image user posted image user posted image .
BrinaS nadihaj se morskega zraka še zameuser posted image user posted image
Gruška glede srečanja morm tole povedat že zdele, da ne boš pol rekla da sem zahinavla: pridem, razen v primeru da glih tist dan dobimo avto.....šanse so pa 50/50user posted image user posted image

Punce a ve že ta ponedelek začnete s plavanjem al kako? No ker mi2 bi se vam kdaj na kakšni kavici pridružilauser posted image

Jooly a si se preselila v stanovanje al v hišo? V glacvnem uživajte maximalnouser posted image

Levčica za ploščice greš lohk pogledat v Lj zadaj za MC- jem...sam ne vem kako se rečeuser posted image  Ena taka stavba je ko skladišče, imajo fajn izbiro oz. vsaj imel so jo....zdej pa ne vem.....Drugač pa če ti ni škoda cajta , v Italiji ziher kej pametnega dobiš.
Jst sem za kopalnici jih kupila sicer v merkurju, ker pred 6 leti sem samo tam dobila rumene ploščice, v tujino se mi pa ni dal letat, ker sem mela takoooooo velik trebuhuser posted image user posted image user posted image ....sm bla glih takrat srečka user posted image .

No zdej pa grem....bomo mel kosilo, pol pa ven na sončka...jutri pa upam da gremo na Dolenjsko.

Lp



_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 13:55:16   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: levčica

Dajica dva dni nazaj sem se po vašem koncu vozila pa sm eno "kabrio"hišo vidla, pa predvidevam da je bla vaša. Če je tdko, bova pa skor sosedi, ko se mi preselmouser posted image .



Jp, verjetno si naso vidla. Sem se tko nasmejala ko si napisala "kabrio" hiso. user posted image A ni blo grozn vidt, mene je res spominjalo k sredi vojne, napol porusena hisa.
Sej jaz sem se pa tud mal po tvojem bodocem koncu vozila, pa sem videla 2 hisi, ki se na novo delata. A tam bos ti..? ..kolkr si mi takrat na srecanju govorila, kje boste...sredi hribcka pred tistim barom... ??
Pa res lepo, da si se nam pridruzila na forumu, ne samo pasivno, tudi aktivno!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Dajica, super za stanovanje na podstrehi, pol ga pa pridemo zalit !



Najbols, da ko bo vse zrihtan, da krstimo stanovanje (tko kot ponavadi ladje), da bomo flaso vrgle v okno (sipo) pa bo. user posted image user posted image user posted image Za sreco! user posted image user posted image user posted image

Midve sva  s sprehoda, je tko lep soncen, topel dan, ampak zdej sem pa zmatrana ko user posted image . Naporno je tole vozickanje. Sem Kaji rekla, da v eno smer jaz peljem, nazaj se bo pa mamica vlegla v vozicek pa bo ona peljala. Me je tko cudno gledala, pa je potem hitro zaspala, da ji res ne bi bilo treba potiskati vozicka. user posted image user posted image

Barika-kako vazno sedi Martin v stolcku, je ze pravi moski! user posted image

See yaaaaaaa.........



(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 14:49:41   
barika
Midve sva s sprehoda, je tko lep soncen, topel dan, ampak zdej sem pa zmatrana ko . Naporno je tole vozickanje. Sem Kaji rekla, da v eno smer jaz peljem, nazaj se bo pa mamica vlegla v vozicek pa bo ona peljala. Me je tko cudno gledala, pa je potem hitro zaspala, da ji res ne bi bilo treba potiskati vozicka
user posted image user posted image user posted image , da se posereš, sej taki so ja, skoz jih nekam vlačimo s seboj, ko pa hočemo protiuslugo pa zaspijouser posted image user posted image  (šala)
pri nas je pa tak za en qrc vreme, da adijo, zdej mi pa še otrokauser posted image spita, potem gremo pa k mojim na obiskuser posted image user posted image   (je imel brat danes poukuser posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 16:01:44   
potepinka
barika-kak čeden in velik je tvoj Martin super slikce   user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 16:34:52   
nicolina
Ojla,
da se danes pofočkam tle gor. user posted image
Moj Tin je zadnje dni tako naporen, sploh ne vem kaj mu je, samo nosil se bi, pa ne bi spal, ponoči tud ne.... ma kaj čem jamrat, sej bo. Mislim, da se ne naje dovolj, morda mu beč ni dovolj moje mleko. Kaj pravite? user posted image  Ponoč se mi zbuja skor vsake 2 uri.
Gruška, moraš Taji povedat, da ni nič kaj priden tale njen fant, moramo se čimprej videt, da se bo nalezel pridnosti od nje. user posted image
A v ponedeljek že začnete s plavanjem, joj kok fajn. user posted image
Barika, ful je dober tvoj Martin v stolčku, pravi fant user posted image
BrinaS, lepo se mejte na morju... user posted image
Jooly, upam,da uživate v novem stanovanju user posted image
Tanayya, kako frizura? A si se fajn postrigla? Jaz moram tud drug teden it.
Dajica, seveda bomo mogle zalit. user posted image

Verjetno sem še kaj pozabla, se pol še kaj javim...

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 17:16:19   
Dajica
*HRABROST 1:* prideš domov pijan sredi noči, žena te čaka z metlo. Ti pa
vprašaš:"Pometaš ali se pripravljaš, da boš nekam odletela?"


*HRABROST 2: *prideš domov zjutraj in dišiš po ženskem parfumu in imaš
šminko na srajci. Ti pa: usekaš ženo po riti in izjaviš: "Ti si naslednja".


*HRABROST 3:* prideš domov sredi noči. Žena že v postelji, ampak še ne
spi. Vzameš stol in se usedeš pred njo. Ona te vpraša: "Kaj zdaj to
delaš?" Ti pa: "Hočem biti v prvi vrsti, ko se bo začel cirkus."

hihihihi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Upam, da nasi mozovi ne bodo tkole hrabri!

Kaja spet spi. Sej ne vem, a je to normalno al ni, sam v povprecju je budna kksno urco, dve, potem pa spi urco, dve. Cist tko majhne ucke dobi, pa cist mirna rata, potem pa jo kar zmanjka... Prej sem se jaz zraven nje spala. Pa me moj na vsake toliko casa poklice in vprasa, kaj delava, jaz pa skoraj vedno...s Kajo dremava. user posted image user posted image Kolk mi je fous! user posted image

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 17:19:32   
Tanayya29
Debeluška ma te ni bilo na Zbilju,ma pol nisem mogla pit kave vešuser posted image user posted image user posted image ,no sem Taju ukradla iz šparovčka dva evra.
Ma bemti,aveš da nism vedla,da obstaja tak cuclj,včasih sm pa res za luno,takoj v pondelk ga grem kupt.Še dobro,da mi kej novga poveste.
Nicolina fajn je frizura,jst kukr se dva m. ne strižem je obup...mam tok las,kljub temu ,da mi odpadajo,pa mam frizuro na paž,pa sm pol k goba,če se ne strižem.
Taj T. se full dere v vozičku,prej sm mogla porivat voziček iz Zbilj,pa njega v naročjuuser posted image user posted image ,se je smejal zraven,kukr sm ga dala v voziček nazaj,pa se je tok drl,da je bil k kuhan rak.....ojojuser posted image user posted image user posted image .
Dajicauser posted image user posted image user posted image za hiško.
Barika ma super dečkota maš,taprav cukr.

Morm it mal pospravt,čeprav mi bo križ odpaduuser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 17:21:14   
Tanayya29
Dajica tvoj dela,ane?A ma ponavad tko k moj,en vikend cel dela,en vikend frej?

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
29.3.2008 17:27:00   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: levčica


Zdej sva pa midve skor sosedi Jooly, sva se sigurn med vozičkanjem že kdaj srečali! No sej zdej vem kakšen voziček maš (približn),


Nimam več ta plave košare, zdej je športni v igri user posted image   A ti si tud iz Domžal? Ke si pa hodila cel cajt?? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barika

ja jaz upam vsaj da bom imela 2, če ne pa več (pa tud jaz bi kr dvojčke...kje lahko to naročimuser posted image user posted image user posted image )





v Rutarju jjih majo v akciji - plačaš enga, dobiš dva user posted image

btw - mali je pravi frajer user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: vanja.v

Jooly a si se preselila v stanovanje al v hišo? V glacvnem uživajte maximalnouser posted image




Hiša, 3 nadstropja, v kleti savna z jacuzziji, zunanji in notranji bazen, fitness studio... driiiiiiiiiiiiiing, wake up, wake up, wake up... Življenje ni potica, punca user posted image
Samo 2,5 sobno stanovanje. Ampak sem glih tko vesela da se ne da povedat user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?