|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strije!
7.4.2005 21:21:20   
sončk
:( Čau punce!
Sem v 6.mesecu, že 2 meseca se pridno mažem z Afrodito, tko kot nej bi se, ane... Učeri pa sem vsa nesrečna ugotovila, da mam na zadnjici polno micenih popokanih žilic! Seveda sem se odločla, da bom se še bolj pridno mazala, ampk me zanima, če katera od vas morda ve, ali obstaja tudi kaka varianta za "zdravljenje" al sem obsojena na popokano ritko :)?

POZDRAVČEK
Neposredna povezava do sporočila: 1
   strije!
7.4.2005 21:24:00   
KMALU
Z laserjem se da vse odstranit, a je drago.

(odgovor članu sončk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   strije!
7.4.2005 21:26:47   
sončk
Pa kaj a kake kremce za to pa ne obstajajo :zmeden:

(odgovor članu sončk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   strije!
7.4.2005 21:28:28   
KMALU
Seveda da obstajajo, samo saj ves kako je to. Obstajajo tudi za celulit pa se nisem srecala zenske, ki bi ga odstranila z rednim mazanjem - morda le malo zmanjsala.. na zalost.

(odgovor članu sončk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   strije!
7.4.2005 22:02:43   
total
Veš kaj,če si podvržena temu potem nobena krema ne pride v poštev.Jaz sem jih dobila 2 tedna preden sem rodila,prej pa ni ene:((

(odgovor članu sončk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   strije!
7.4.2005 23:47:28   
Kadija
Maži in še enkrat maži in upaj na najboljše.Če koža ne zdrži, potem ne pomaga nič!:zmeden:Sem pa slišala, da če začneš z eno kremo mazat da ni priporočljivo menjat, ker se koža navadi.:zmeden2:
Sicer pa jaz pravim, če so strije pač so!Sem pa zato lahko mama čudovitemu otroku in ponosna sem na to!9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu sončk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   strije!
8.4.2005 9:43:46   
Grascakinja
Kake pa zgledajo te "micene popokane žilice"? Koliko so široke?
Mogoče pa nimaš strij ampak popokane kapilare, ki same po sebi zginejo... Strije so ponavadi kar široke kak mm ali dva ali še več.
Žal se pa strij ne moreš znebit pa če se na glavo postaviš, lahko jih probaš preprečit - edino dobro je, da se čim bolj mažeš, če kaj pol zaleže pa sam bog ve. S časom itak zbledijo....

(odgovor članu sončk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   strije!
8.4.2005 17:17:25   
Amoss
Strije strije strije,...Naj ti povem da sem v 33 tednu nosečnosti ni imam strij da bi jih lahko s tovornjakom odvažali:((
Prvih 6 mesecev sem se mazala kot nora, pa nič!Pol pa mi je G rekla da je to odvisno od tipa kože in da ene se sploh ne rabijo mazat pa ne dobijo strij, druge pa jih bodo dobile,...Tak da sem obupala.Naj ti pa povem da imam jaz zelo neprožno kožo in se že celo življenje ubadam s strijami, tak da mi je zdaj že vseeno, ena gor al dol,..:)-
Sem pa med tistimi srečnicami ki jim zbledijo, tak da so po kakšnem letu neopazne.:bravo::bravo::bravo:
KREMA????Je ni take ki bi odpravila strije, verjemi sem probala že vse možno!!!:(

(odgovor članu sončk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   strije!
9.4.2005 17:28:35   
Anonimen
Mazanje nič ne pomaga. Jaz sem imela gromozanski trebuh - vsi so mislili, da bosta dva - se redno mazala, do začetka 9. meseca nisem imela nobene strije - so vsi občudovali moj trebuh. Potem pa naenkrat... Trebuh se mi je spustil, na njem pa so se mi naredile strije v koncentričnih krogih:((:((:((
Grozljivo. In imam jih še sedaj -no, razvlečeno kožo. Ni ravno lepo za videti, ampak bo že. Se tolažim, da je naš sonček končno tukaj. Pa še veeeeeelik fant je bil (4410 gramov).

(odgovor članu sončk)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   strije!
10.4.2005 20:27:33   
sončk
hmmmmmmm... Ne vem no, kako to misliš široke? So rdeče popokane žilice...?:zmeden:

Verjamem pa, da mi bo potem vseeno, glavno, da bo z mojim :duda: vse lepo! Ampak pač, vseeno, vprašam, če že imam možnost :)

HVALA VAM

(odgovor članu sončk)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?