|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Samske mamice/nosečke
14.8.2006 21:07:06   
noely
Moje iskreno sožalje user posted image
Naj ti daje moč in voljo za naprej
vajino bitjece, plod vajine ljubezni,
ki ga nosiš pod srcem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Samske mamice/nosečke
18.8.2006 21:17:07   
Magi*
iskreno sožalje Matejka.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Samske mamice/nosečke
19.8.2006 10:30:45   
Anonimen
hvala vsem,....
user posted image  user posted image  user posted image , danes je spet en tak dan, da ga nenormalno pogrešam user posted image . Tako bi si ga želela objeti, poljubiti, stisniti k sebi user posted image ,...grozno, res,...user posted image  user posted image

Ko bi lahko vse lepe spomine enostavno zabrisala, kot, da se nikoli niso zgodili,... ko bi vsaj zgubila spomin, da sva se kdaj ljubila,...ko bi vsaj,....user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Samske mamice/nosečke
19.8.2006 16:27:52   
Urša
Matejka, tako mi je hudo zate...velikokrat se spomnim nate in na tvojo nepredstavljivo bolečino.user posted image user posted image user posted image  Pobožaj svojega otočka in skušaj bit močna.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Samske mamice/nosečke
19.8.2006 16:34:13   
Erdbeere
Sploh ne vem kaj naj ti napišem, draga matejka, bodi močna za svojo pikico pod srčkom, še malo, pa boš preko vajine pikice lažje prenašala bolečino, ki verjamem da ni lahka user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Samske mamice/nosečke
19.8.2006 21:37:51   
soncicaT
Matejka..drži se.. Ni hujšega kot izgubit ljubljeno osebo. :-(

Moraš biti močna za vajino bitjece..kljub hudi bolečini boš kmalu občutila sončka...ko boš prijela malo bitjece v roke...user posted image

Tebi in tvojemu malemu sončku želim vse lepo.

< Sporočilo je popravil soncicaT -- 19.8.2006 21:38:48 >

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Samske mamice/nosečke
20.8.2006 23:41:19   
frutka_
Mateja moje sožalje.
Upam, da bo nosečnost minila čimhitreje in da boš kmalu k sebi stiskala vajinouser posted image štručko. če bo prehudo se javi na RR in ti bomo poskusile pomagat.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Samske mamice/nosečke
21.8.2006 8:05:59   
MALINČICA
Jooj, matejka81 kar v srcu me zaboli, ko si skušam predstavljati, kako je tebi.
Nihče si ne želi, da se mu kaj takega zgodi.
Sem pa sigurna, da bi si tvoj user posted image  najbolj želel, da lepo poskrbiš za to njegovvo zapuščino, ki zaenkrat še živi v tebi.
Sem prepričana, da vaju od nekje tam gleda, opazuje in pazi na vaju!!!
Pošiljam ti kar največ moči za vsak dan posebej!!!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Samske mamice/nosečke
21.8.2006 15:12:17   
lu155
user posted image matejka kaj naj ti rečem
iskrene sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tudi zate bo posijal sonček

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Samske mamice/nosečke
1.9.2006 16:54:32   
mojamura
user posted image user posted image user posted image Iskreno sožalje!!

šele zdaj sem videla tvoj post draga matejka. če boš karkoli potrebovala, pa četudi samo pogovor vedi, da se lahko obrneš tudi name....ne morem dojeti tvoje izgube in res mi je hudo.

vem, da me ne poznaš, vendar je moj partner poznal tvojega in mi je povedal žalostno vest.

sočustvujem s tabo. želim ti, da boš zmogla naprej zate in tvojo pikico.user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Samske mamice/nosečke
3.9.2006 13:10:04   
Anonimen
danes je že dva meseca, odkar se je zgodilo user posted image , čas neusmiljeno beži,... user posted image  Ampak v glavi se mi prepleta misel, ki sem jo napisala tudi na moj blog:

...dva meseca,...
...nikoli nista dovolj, da bi se lahko primerjala z najkrajšim trenutkom, ki sva ga preživela skupaj,...
...za to niso dovolj ne meseci, ne leta,...nič naju ne more toliko oddaljiti...ni ga tega časa,...


< Sporočilo je popravil matejka81 -- 3.9.2006 13:14:16 >

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Samske mamice/nosečke
3.9.2006 13:13:23   
dory
Iskreno sozalje in topel objem posiljam v tvoj konec...


Tako ali drugace sem tudi sama v nosecnosti ostala sama...k sreci so mi priskocili na pomoc starsi in dobri prijatelji,ki so mi stali ob strani...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Samske mamice/nosečke
3.9.2006 13:14:18   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image hudo mi je vsakič, ko pišem tvoje poste, ker si ne predstavljam kaj preživljaš.Drži se, user posted image ti bo v veliko oporo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Samske mamice/nosečke
3.9.2006 13:34:39   
Anonimen
Sem hotla napisat berem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Samske mamice/nosečke
7.9.2006 15:56:19   
Strawberrie Cherrie
MAtejka...user posted image ...drži se in naj ti mala Zala (sej ji boš dala tako ime??) s svojim obstojom malo olajša vse te čustvene bolečine, ki jih doživljaš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Samske mamice/nosečke
8.9.2006 11:05:23   
Anonimen
Hvala punce user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Samske mamice/nosečke
16.9.2006 15:48:31   
tamala83
sploh si ne morem predstavljat kaj prestajašuser posted image user posted image user posted image

če samo pomislim, da bi jaz doživle kaj takega, nevem kak bi se pobrala. Samo pomislim in že user posted image

Res mi je hudo.

Kak je pa kaj user posted image ? Kak se ti počutiš, si dobr? No, ja čudno vprašanje, mislim kaj se nosečnosti tiče?

En objemček ti pošiljam in ti želim res, iz srca želim, da bi te od zdaj naprej v življenju spremljala še samo sreča. Upam, da jo boš lahko sprejela

lp

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Samske mamice/nosečke
16.9.2006 23:00:03   
Anonimen
Tamala83, hvala,...

glede nosečnosti je vse OK, na srečo sem bila takrat ko se je zgodilo že dovolj daleč z nosečnostjo, tako, da ni vplivalo (vsaj tako je gin. potrdil-zaenkrat) nič na pikico.

Bo pa zagotovo vplivalo na njeno kasnejše življenje user posted image , ko ne bo imela osebe, ki bi jo skupaj z mano ljubil najbolj na svetu - bil je v velikem pričakovanju user posted image , pa na žalost ni uspel dočakati njenega rojstva user posted image .
Življenje je kruto,...upam, da bova skupaj z malo user posted image  uspeli najti tisti smisel, da greva naprej,...čeprav bo hudičevo težko user posted image  user posted image ,...ker ga zelo zelo pogrešam,...user posted image  user posted image  in verjetno ga bom vedno bolj,...saj se bom vedno bolj zavedala, da ga ne bo več nazaj,...user posted image   user posted image

(odgovor članu tamala83)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Samske mamice/nosečke
21.9.2006 14:32:40   
modrooka
Moje sožalje...

Zgrozim se ob misli, da se vsakemu izmed nas lahko zgodi ista tragedija...

Žal mi je zate Matejka! user posted image user posted image user posted image  zate!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Samske mamice/nosečke
26.10.2006 8:17:22   
blue sky
Matejka, moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

Bodi močna in se ne predaj!

lp

Katja

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Samske mamice/nosečke
27.10.2006 18:33:33   
janja84
mateja, drži se user posted image

_____________________________

Zrastem naj ti v ponos

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?