|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby Birth Announcements - obvestila o rojstvu
26.8.2006 22:57:48   
Jacqueline
Pozdravljene!!!

Kakšna se vam pa zdi ideja, da bi ob rojstvu sorodnikom in znancem poslale Birth Announcement ali obvestilo o rojstvu. Zdi se mi lepa gesta, da imajo sorodnikim sorodniki iz tujine in prijatelji sliko tvojega otoka, ter gor natisnjen datum rojstva, težo, višino. Se mi zdi lep spomin, pa vedno lahko kam pogledajo kdaj ima mali roj dan user posted image , da ne ostane brez daril user posted image !!!


Par primerčkov, se pa seveda malo špilaš doma na računalniku in to sam narediš pa natisneš na en boljši papir:

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

Lp,
Jackie

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby Birth Announcements - obvestila o ro...
26.8.2006 23:09:32   
KIRA
jest ti čisto  odkrito povem, da me eno veliko figo briga,  kako veliki so bli otroci in kakšno ime imajo  (sorodnikov mislim). nimam kontaktov z njimi in jih tud ne maram imet. pa da bi si še stroške delala????

ti pa če se dobro razumeš z njimi - zakaj jim pa ne bi tega dala ob prvem obisku otroka??? misliš to narest kot vabilo na obisk ali kako? ali kot čestitko sami sebi??? pol lahko  otroku nardiš speltno stran, pa sorodikom pošlješ linke, kam naj grejo gledat...


(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby Birth Announcements - obvestila o ro...
26.8.2006 23:10:51   
babylove
Itak, v Franciji je to pravilo.

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby Birth Announcements - obvestila o ro...
27.8.2006 0:03:39   
Anonimen
Pri nas v druzini, ki je precej razeljena po svetu, je to tudi obicaj. Obicajno je to samo slika, ime in datum. Uro, tezo in ostale podatke mirmo zamolcimo, saj res niso tako pomembni. V bistvu sem tako v tem, da sploh nisem vedela, da se tega v Sloveniji ne posilja.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby Birth Announcements - obvestila o ro...
27.8.2006 8:36:19   
Anonimen
Tudi na Nizozemskem, od koder prihaja moj, je to čisto nekaj običajnega & vsakdanjega. Meni se zdi lepa gesta.

Sem ravno včeraj razmišljala o tem, mislim, da bova poslala naokroog k sorodnikom, še posebej tistim v tujini.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby Birth Announcements - obvestila o ro...
27.8.2006 8:44:23   
Pikca
Jaz sem pri prvi hčerkici naredila nekaj podobnega - vendar kot zahvalo za čestitke. Rojstne podatke so pa itak dobili že ob 1. novici po SMSu.

lp, Pikca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.8.2006 9:33:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby Birth Announcements - obvestila o ro...
27.8.2006 12:41:13   
Pikabu
Jaz sem tudi ob Eminem rojstvu naredila nekaj podobnega kot zahvalo za vse čestitke in darila, pa kot vabilo, da naj pridejo na obisk. Ema se je rodila septembra, to smo pa pošiljali decembra skupaj z voščili za novo leto. Tudi meni se zdi to lepa gesta in bomo zdaj pri drugem naredili podobno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby Birth Announcements - obvestila o ro...
27.8.2006 14:10:17   
Wahoo RR
Tudi midva sva pošiljala zahvale. Sama sem doma nardila tko kot vizitke z sliko najine pikice. Zraven sva se zahvalila za darila, telegrame in zraven povabila na obisk.

Se mi zdi čisto lepa gesta...seveda pa to pošiljaš nekomu, ki ti kaj pomeni, ne pa kr enim sorodnikom, s katerimi nimaš stika.

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby Birth Announcements - obvestila o ro...
27.8.2006 15:04:59   
babylove
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?