|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   albumčki oz. dnevniki v vrtcih-kako izgledajo
27.8.2006 20:13:14   
aneja1
Zanima me kako izgledajo albumčki oz. dnevniki, ki jih v nekaterih vrtcih delajo. Od prvega dne vstopa in do zadnjega dne.

Slišala sem da to imajo v Tezenskih vtcih ( Maribor ). Pa bi prosila, če bi katera malo opisala kako to izgleda,.....kdo to dela oz. izpolnjuje,.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: albumčki oz. dnevniki v vrtcih-kako izgl...
27.8.2006 21:38:45   
frutka_
Pri nas je tamali imel svoj album, ki so ga naredili iz starih Pandurjevih  "knjig". V nih so napisani osebni podatki otroka (ime, rd, teža, starost, prijatelji). V albumu pa so slikice pomembnejših dni v vrtcu;recimo prvo kepanje, sneg, prvi dnevi v vrtcu, spanje, kosilo, igra s prijateljčki,... Vmes pa so nalepljeni še izdelki otroka. Prve čečkarije, odtiskovanje, barvanje,...

Lepa in spominska zadeva za družinski arhiv. user posted image

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: albumčki oz. dnevniki v vrtcih-kako izgl...
28.8.2006 12:24:53   
petra*
Ojla Aneja,nisem prav razumela: ali sprašuješ o osebnih mapicah otrok - portfolia ali sprašuješ o mapi, kjer so opisani utrinki dnevov, tednov itd... v vrtcu. To sta dve različni mapici. Se pa obe vodita od prvega dozadnjega šolskega dne.Povej katera te zanima ( da sene bom preveč razpisala ) pa ti z veseljem povem kako to izvajam v svoji enoti. lp

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: albumčki oz. dnevniki v vrtcih-kako izgl...
29.8.2006 12:56:31   
aneja1
slišala sem da nekateri v zvezek (tako da je vse na enem mestu) nalepijo slike, prve risbice, v glavnem pomemebne stvari,.....

Bi te pa prosila, če ti seveda ni odveč, da oboje malo opišeš.

(odgovor članu petra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: albumčki oz. dnevniki v vrtcih-kako izgl...
29.8.2006 13:04:34   
Andra
Moja dva sta oba v Tezenskem vrtcu in nam konec leta dajo njuno osebno mapo, v kateri so shranjene vse risbice, ki jih rišeta skozi leto.
Drugo je pa albumček, ki ga izdela vzgojiteljica. V njem so zapisani razni dogodki, zraven prilepljene slikice, komentarji vzgojiteljice... Je vse ročno izdelano in zelo lepo.

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: albumčki oz. dnevniki v vrtcih-kako izgl...
30.8.2006 8:17:02   
petra*
Ojla, AnejaPri nas vodim osebno mapo vsakega otroka- portfolia.V mapi so izdelki otrok, anekdote, zapisi o opazovanju, o razvoju otroka, "učni listi" kateri nam povedo katero je otrokovo močno področje in nasprotno, fotografije, ob koncu leta otrok mapo odnese domov in jo polni med počitnicami. Ko se vrne v vrtec prinese mapo s seboj in se spet nadaljuje.Tako srpemljam otrokov razvoj skozi vsa tri leta. Jaz uporabljam za to fascikel akterega vsak otrok "opremi", začenmo z risanjem samega sebe, potem družine, marsikatero nalogo pa naredijo skupaj s starši doma. To ni ista mapa kot likovna mapa.Itd... ( če te kaj bolj podrobno zanima piši...) Druga mapa je skupinska: v njo romajo vsa obvestila, anekdote, zahvale staršem, dogodki, jedilniki itd... iz oglasne deske. In tako dobro je pogledati kaj se je dogajalo skozi leto v enoti.Pa tudi obiskovalci dobijo hitri vpogled v delo. Tudi to je zelo v redu.Preden vložimo obvestilo v mapo ga otrok poriše, pobarva ... Ta mapa se nahaja na vidnem mestu - pri nas nasproti oglasne deske.  TOliko, če še kaj - povej lp, 

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: albumčki oz. dnevniki v vrtcih-kako izgl...
5.9.2006 15:31:28   
AnkaM
Več o tej temi najdete v knjigi Otrokov portfolio v vrtcu, ki ga je v letu 2006 izdal Zavod Republike Slovenije za šolstvo....

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?