|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
30.8.2006 9:41:41   
dolgolaska
A-N-J-A...saj ta vozička ki sem ju napisala nimata FIKSNIH koles...so vrtljiva,lahko pa jih zakleneš,da pač niso...???
Pri trkolesniku pa moraš itak sedež obrniti okol...hrbtišče pa se da tudi naštimati vodoravno...tok,da ....???  user posted image    user posted image    user posted image KAJ?
Kakšnega pa imaš ti????
SIBIL.... user posted image    user posted image    user posted image   pol praviš,da je peg perego ok..???A košaro naj kupim?A ni dovolj vreča,pa pač lupinica posebej???

VSEM NOVIM  NOSEČKAM....user posted image   user posted image
ampak...nas je pa res....koliko že???
Daj ŽABIKA prosim  pripiši še zdraven kje bo katera rodila,da vidim kakšna gužva je za v Lj.....,ker če je velika si grem res že zdej rezervacijo nardit   user posted image !!!!

user posted image    user posted image  Vsem ki pa ste imele uspešne preglede in NS za zasbo..pa želim vse naj naj v naprej in mirno in veselo nošečnost še naprej!
JUPI!!!!!  user posted image


(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Marčevke
30.8.2006 10:15:28   
thaiss
Anna jaz sem vprašala za spol user posted image  user posted image  user posted image  sam se mi zdi da je še prehitro!!! Sicer dr. pravi da se zelo lepo vidi sam za sigurno bom počakala tam do 20t, da vidimo če ni kakšne spremembe!!!user posted image user posted image

100% bo pa itak ko se user posted image  rodi!!

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Marčevke
30.8.2006 10:18:58   
VRTNICA30
Prosim, za odgovor na naslednje vprašanje.

Pišete, da je pregled krvi  za DHT  isti dan kot imaš NS. Ali moraš biti naročen in kje lahko opraviš?

Hvala

(odgovor članu anna2007)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   [Brisano sporočilo]
30.8.2006 10:24:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dolgolaska)
  Neposredna povezava do sporočila: 1229
   [Brisano sporočilo]
30.8.2006 10:27:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Marčevke
30.8.2006 10:34:12   
VRTNICA30
Meaa najlepša hvala za pojasnilo.

lp,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Marčevke
30.8.2006 11:05:19   
dolgolaska
PUNCE VPRAŠANJE!
...materinska šola in šola za očije.....kako to...user posted image   user posted image
a se moraš kje prijavit..kje so kašni razpisi kdaj to poteka in kdaj se sploh gre..v katerem mesecu user posted image ???? 

(odgovor članu VRTNICA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Marčevke
30.8.2006 11:47:03   
urla
Dolgolaska: šla sem v porodnišnico Ljubljana v prtljičju, kjer so mi dali ene nalepke, in s temi nalepkami sem šla potem v šolo za starše. Tam ti nalepke vzamejo, kar pomeni, da si obiskoval tečaj. Na koncu, ti vpišejo v materinsko, da si bil na tečaju.

Kar se očkov tiče pa je tako, v nekaterih porodnišnicah zhtevajo tečaj, nekje pa ne. Očki gredo lahko na šnel kutz tečaj, ki traja tri ure in je stvar zaključena. Če pa obiskujejo tečaj z mamicami, pa je nujno, da so na predavanjih, ker govorijo o 1. 2. in 3. porodni fazi. Na koncu ure tudi vpišejo očke, ki so bili prisotni, da potem na koncu dobijo potrdilo.

Mamice gredo na tečaj tam nekje okoli 7. meseca nosečnosti. Tečaj se začne vsak mesec. Termini pa so dopoldan in 2x popoldan in to nekje 2x - 3x na teden.

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Marčevke
30.8.2006 11:52:13   
urla
Porodnišnica Ljubljana in materinskašola:  http://www2.kclj.si  (klikneš na gin. klinika, potem pa levo šola za starše)

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Marčevke
30.8.2006 12:42:58   
tejčica
Midva bova za spol vprašala v četrtek na NS. Upam da se bo videlo. Je pa sedaj še zgodaj za 100% napoved. Bom pa to vzela bolj z rezervo, tako da ne bom samo roza ali modro kupovala.

Jaz sem prvič hodila v šolo za starše v Izolo v sedmem mesecu nosečnosti. Živela sem takrat še na Gorenjskem in sem se 2x na teden vozila dol na šolo. Predavanja so bila v dopoldanskem času. Moj je od začetka hodil z mano, potem pa je videl da je samo on od očkov in je prenehal. Kasneje je šel samo še na predavanje o porodu. Dobil je potrdilo da je lahko prisoten na porodu, se pa ne spomnim če so ga v Porodnišnici sploh zahtevali. Sedaj med drugo nosečnostjo pa mislim da bi ne bo teba ponovno hoditi tja.

(odgovor članu anna2007)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Marčevke
30.8.2006 12:44:16   
A-N-J-A
Dolgolaska jaz sem ti sam napisala kaj se meni zdi pri vozičku pomembno!Tega PP vozička niti ne poznam,po slikici sodeč pa mi deluje,da se sedež ne da obrnit okrog.A se motim???
Mi mamo Quinniya Comfort(klasikauser posted image ) in pa marelo Loolo od Bebe Comforta(edina marela,ki se ji da sedež obrnituser posted image ),meli pa smo še Chicco 6wd tech,ki pa smo ga prodali.



Drugač pa marčevke,a vi mene mal IGNORIRATEuser posted image ?A se nobeni ne zdi moj predlog,da napišemo kolk otročkov mamo že doma na seznam,dober???Vsaj povejte da se vam zdi brez veze,pa nom več težilauser posted image !

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Marčevke
30.8.2006 13:02:52   
Snorklja
Dolgolaska, meni pa so predlagali, da grem v materinsko šolo čimprej, saj tam tudi govorijo o zdravi prehrani v nosečnosti, gibanju itd., kar je smiselno poslušati prej in ne šele npr. v 7 mesecu. Zveš menda marsikaj kar ti koristi že zdaj.

Zaradi službenih obveznosti se oktobra jaz še ne morem vpisati, definitivno pa grem novembra.

LP

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Marčevke
30.8.2006 13:05:52   
Sibil_
A-N-J-A jaz ima doma fantka, rojenega 13.10.2004.Ok?PA ne bit huda noooo...user posted image

Tejčica a ti boš dala kri za dht?Boš kar v Postojni al tukaj pri nas?JAz še ne vem, upam da bo vse ok.Za spol bom pa tudi jaz vprašala, pa bomo videli če se kaj že ve.

Thaiss hvala za info-a v Oviesse imajo za dojenčke že zimsko robo?Moram v Trst malo po nakupih, predvsem za trenirke-a katera od Obalk ve kam it, da bodo ugodno in lepe in seveda kolikor toliko kvalitetne?Zdaj gre namreč naš mali pacon v vrtec in je treba trenerke nabavit, ni druge.

Počutje ok, tu na Obali je zdaj sonček ampak je prijetna temperatura, jaz prav uživam.user posted image

Dolgolaska-ja, Peg Perego je res ok firma, meni je zelo v redu.Košaro bom jaz nabavila ker mi bo služila še doma kot košek, pa najverjetneje bom nabavila zadevo od Peg Perego, ker se mi zdi njihova košara (Navetta) daleč najboljše.Ima zračenje, lahko dvigaš naklon v košari in še kot zibelka je lahko, pa nogice ima če jo kam postaviš.Meni je res ok, tako da zdaj čakamo še samo na kako akcijo oziroma moram še malo v Italiji pogledat za cene.user posted image

LP,
Sibiluser posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Marčevke
30.8.2006 13:06:51   
A-N-J-A
Snorklja obstajata dve vrsti predavanj.Eno je za zgodnjo nosečnost,tam govorijo o zdravi prehrani...,v materinski šoli pa o dojenčku, porodu...

(odgovor članu Snorklja)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Marčevke
30.8.2006 13:07:26   
Snorklja
A-n-j-a, ne ignoriramo te, vendar se po mojem po večini ne moremo še pohvaliti s kakšnim user posted image .

Jaz komaj čakam na mojo prvo user posted image .

LP

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Marčevke
30.8.2006 13:10:49   
A-N-J-A
No ti me pol ne,tiste ki pa že imajo kaj doma pa meuser posted image .

(odgovor članu Snorklja)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Marčevke
30.8.2006 13:19:05   
urla
a-n-j-a: evo še mene; moja druga nosečnost.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Marčevke
30.8.2006 13:53:44   
VRTNICA30
a-n-j-a,

mi pa imamo doma že 10-letnegauser posted image .

lp,

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Marčevke
30.8.2006 14:16:18   
anna2007
živio anja mi pričakujemo naš prvi user posted image  28.3.
imam 35 let in bom rodila v gorici, sem na bolniškem
ker sem imela ss in ker sem stara in ker imam preveč Km do službe.....
še kaj ?
danes sem jedla golaž s jurčki (MMMM)
sem se zbudila ob 3 in sem brala do 5 in potem spala do 9
imam NS s Pušenjakom 15.9 v LJ in komaj čakam !!!
sem se že zredila 2Kg
(ampak samo jem in spim)

lp
anna (če bo user posted image  bo anna)

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Marčevke
30.8.2006 15:09:35   
Pikca
Da ne bo Anja hudauser posted image , sporočam, da tudi jaz pričakujem drugegauser posted image . Živa je stara dobrih 22 mes (kmalu 23).

Ko smo že pri materinski šoli - a katera ve, kako je s tistim potrdilom za očke - če je že pri 1. otroku bil na predavanjih, ali mora iti še enkrat, da bo lahko tudi drugič zraven pri porodu?

Pozdravčki!

(odgovor članu anna2007)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Marčevke
30.8.2006 15:31:55   
A-N-J-A
Pikica sej nisem huda,sam delam seuser posted image .
Glede potrdila je pa tko da velja 5 let.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Marčevke
30.8.2006 19:37:54   
Sibil_
Punce kaj zvečer pa kar vse mrknete al kako?Al se vse dopoldan iz službe javljate?user posted image

Jaz imam jutri NS in sem malo živčna že zdaj, ne vem kako bom spala...imamo pa namen it potem še v Lipico na izlet, že ki bomo na tistih koncih.Pa ta mali še ni bil v Lipici, upam da bo lepo vreme.user posted image

Drugače vse po starem, dva dni nazaj sem sanjala, da sem bila na plaži v Kopru s svojo hčerkico, ampak je bila že kake dve leti stara.PA tako zelo lepa-z modrimi očmi in takimi blont kodrčki...eh ja, kot da bi si nekako želela punčko, kaj pravite?user posted image

Javite se še kaj,LP,
Sibiluser posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Marčevke
30.8.2006 20:11:00   
slumpo
ojla

ejla danes vse nekaj narobe berem tuki gor na forumu in še dober da imam moža zraven da mi prevaja in obrazlaga nosečniške preglede, ker sem pri vaših pregledeih glede NS nekaj narobe prebrala in mi res ni blo več nič jasno glede kombinacije pregleda NS in DHT kdaj, v katerem primeru in po kolikem času user posted image  user posted image
čist sem se zgubila.
pr men je vse ostalo že skoraj OK samo slabost pa še vedno ni odšla...dejte mi povedat ali sem edina še ki to pelje dalje.

Anja pričakujem prvega user posted image , bom prašala kaj bo, imena mam zbrana.....

Čestitam pa še vsem ki ste prišle na novo in ki ste dobile dobre rezultate na pregledu...

Glede vozička in ostale opreme za dojenčka pa midva še nič ne gledava ker sva rekla da dava najprej te začetne preglede skos pol pa aktivno v akcijo.

lep večer jaz grem pa naprej pospravlat cunje. Dajem na stran vse cunje ki jih ne morem več oblečt...to je pa skor vse razen pižameuser posted image  user posted image .

lp


(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Marčevke
30.8.2006 20:33:31   
tejčica
Najprej podatek za A-N-J-O, da ne bo preveč huda, ker to škoduje user posted image .user posted image  Mi imamo doma že eno nagajivo štiriletnico.

Sibil, jutri se pa vidimo - KONČNO!user posted image  Jaz bom šla delat DHT samo če bodo izvidi NS slabi. Tudi jaz upam da bo vse ok in to sploh ne bo potrebno. Kaj boš ti vzela CD kljub temu da so gor samo slikice? Jaz ne. Raje prihranim tistih 4.000 sit in grem kasneje na 3D UZ. Sem pa tudi jaz že pošteno živčna za jutri. Midva greva sama, brez male.

Pikca, tudi jaz imam v glavi, da naj bi potrdilo za očke veljalo za 5 let. Od kje mi to pa ne vem.

Kje pa je Kr_enamami? Že včeraj je imela NS.

Slumpo, mislim da si glede slabosti med nami res ti največja revica. Upam da te kmalu zapustijo. Glede cunj se pa tudi jaz že pošteno po glavi praskam. Sedaj ko sem bila na dopustu ni bilo problema, sem že nekaj raztegljivega in z elastiko v pasu našla. V petek pa spet začnem s službo  user posted image user posted image  user posted image   in mislim da samo ene hlače v pasu normalno zapnem, bluze so mi čez prsa vse preozke...katastrofa!

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Marčevke
30.8.2006 20:45:05   
Žabika
Danes sem imela pregled pri svoji G - katastrofa! Par besed, kontrola urina, pisanje receptov in to je to! Glede na to, da mi pripadata samo dva UZ bi vsaj vsakič lahko poslušala srček mojega otročička - pa baje to ni potrebno! Res ne vem, zakaj se plačuje to zdravstevno zavarovanje. Je že res, da se počutim super, da težav v bistvu nimam, ampak vseeno človek pričakuje kakšno toplo besedo, pa predvsem korekten odnos. Ampak dobro, upam, da bo še naprej vse tako ok in da se moj otročiček pravilno razvija.
Drugače pa ne vem kaj pomaga zdravnikom vrsta kratic pred imenom in še nekaj za imenom, če navadne človeške topline nimajo! Mah sej je brez veze se sekirat!

A-N-J-A: meni osebno ideja, da bi dodale še število otrok ni všeč, ker se mi zdi, da nam vse sporočate te podatke s tikerji. Če pa ste za, pa lahko tudi to dodamo - npr. v oklepaju za imenom - povejte!!! Sem pa zelo zato, da na seznam dodamo spol otročička (tiste, ki ga boste želele izvedeti: user posted image ali user posted image ) in seveda kraj kjer bomo rodile. Prosim vas, da napišete za katero porodnišnico ste se odločile, saj iz kraja bivanja tega ne morem natančno vedeti! Drugače pa je pri tem številu user posted image resnično težko slediti vsem informacijam, ampak sej bomo imele še dosti časa, da se spoznamo.

Me pa kar malo skrbi kje je NMJ - a je šla na dopust? Sem iskala njen zadnji prispevek, a ga nisem našla - tako hitro nabiramo strani!

Takole, jaz grem počasi v horizontalo, malo brat in potem ajat!

user posted image 1.3. Zora
user posted image 1.3. SPOKY
user posted image 1.3. Urla - PO
user posted image 2.3. Slonči
user posted image 2.3. Karina - MB
user posted image 2.3. freya
user posted image 3.3. Lana 22
user posted image 3.3. Bibi
user posted image 3.3. sezam
user posted image 3.3. pocka
user posted image 4.3. Žabika - LJ
user posted image 5.3. force
user posted image 6.3. Vanji
user posted image 6.3. Lejci
user posted image 7.3. Thaiss – PO
user posted image 7.3. LULU3
user posted image 8.3. Barči78
user posted image 9.3. Dajadada
user posted image 9.3. Meaa
user posted image 10.3. Majita
user posted image 10.3. darchy
user posted image 11.3. tejčica
user posted image 11.3. Encijan
user posted image 12.3. klavdyk - SG
user posted image 14.3. MoonEve
user posted image user posted image 15.3. NMJ
user posted image 15.3. jjasna - LJ
user posted image 15.3. Kr_enamami
user posted image 15.3. marjetka
user posted image 15.3. Gio
user posted image 16.3. tinaaja
user posted image 16.3. Sibil - IZ
user posted image 18.3. brinaa
user posted image 18.3. dolgolaska - LJ
user posted image 18.3. leya - LJ
user posted image 18.3. Pikca (2cmokca) - LJ
user posted image 18.3. malička
user posted image 18.3. miri
user posted image 18.3. Snorklja - SG
user posted image 19.3. dskubin - IZ
user posted image 19.3. blanči
user posted image 19.3. babri - BREŽICE
user posted image 21.3. LI
user posted image 22.3. Pegica*
user posted image 23.3. A-N-J-A - LJ
user posted image 23.3. Naomi
user posted image 23.3. TeDyBear
user posted image 23.3. kresnička – LJ
user posted image 23.3. soncek78 - IZ
user posted image 25.3. LeINA - MB
user posted image 25.3. VRTNICA30
user posted image 26.3. slumpo - PO
user posted image 28.3. anna2007 - GO
user posted image 31.3. Katja 80
user posted image --.3. Boni3
user posted image --.3. Neda

(odgovor članu slumpo)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?