|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke
29.8.2006 9:13:28   
dolgolaska
user posted image OJLA!!
Sam res zgleda da si bomo mogle že počasi pojstle v porodnišnici rezervirat.... user posted image   !!!!!!!
Midva neki sva se pogovarjala o imenih...ne prav veliko...pravi moj naj se jaz zmislim..pol pa da bova preštudirala katero bo najboljše, ja itak tako kot vedno ...jaz za vse user posted image !Morm v knjižnico po tisto knjigo z imeni!

TINAAJA..vidim,da si prijavljena....upam,da je z tabo in tvojo pikico vse ok....nisem pozabila na vaju....  user posted image    user posted image    user posted image ...
...daj prosim samo javi kdaj imaš pregled,ker sem že čist živčna,ko razmišljam kaj se dogaja z tabo!!!!!! user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: Marčevke
29.8.2006 9:14:49   
anna2007
dobro jutro
sem ful napisala in prtisnala prkliči namesto potrdiuser posted image
sem zmedena

Marec bo zakon, 50 mamic....in pravijo da upada , he,he,he
Žabika, si pa zelo pridna s seznamom. HVALA.
Lahko tiste ker že veste spol napišete zdraven.
Tudi jaz imam ogromne prse, mož je zelo vesel user posted image

NS imam še le 15, komaj čakam!!

želodec je težak in ne vem več kaj naj bi, samo čakam da bo vse mimo.
Do kdaj ste imeli salbosti? 11t, 12, 13...?

lp in pozdravite vaše pikice
anna

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: Marčevke
29.8.2006 9:25:13   
bibi
Anna2007 meni so slabosti ponehale v 12 tednu in se zdaj 1 zeden že počutim odlično, sploh nimam občutka da sem noseča!

(odgovor članu anna2007)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: Marčevke
29.8.2006 9:27:44   
urla
Bibi: že od malega imam fobijo pred iglami. Đanki ne bi mogla biti user posted image . Grem raje rodit, kot v laboratorij.

Anna 2007: jest sem v 14. tednu in slabost je še kar prisotna. Sicer občutno manj kot na začetkou, vendar je hudo, ko kaj pojem in zvečer.

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: Marčevke
29.8.2006 9:30:35   
dolgolaska
BIBI....mi imamo danes 11 tednov user posted image ....tok,da upam,da bo tako kot pri tebi...torej še en teden potrpim,potem pa konec slabosti!
JUPI!!!!!
Kaj pa zgaga te kaj peče??
Jaz sem včeri zvečer popila sodo,jedla prepečenc,ruporut...pa ni nič pomagalo...sem imela občutek kot da mi grlo gori!!!KAP!
Upam,da bo tudi ta zgaga že počasi nehala ŽGAT  user posted image !!!!

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: Marčevke
29.8.2006 9:34:57   
bibi
Dolgolaska mene ne peče zgaga! Jaz že imam tako ali tako rada Donat in ga kr pijem iz navade, ne iz potrebe. user posted image  V nedeljo sem ga spila cel liter v 1 uri. Mislite da to ni dobro?

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: Marčevke
29.8.2006 9:37:53   
Snorklja
Pozdravljene user posted image  in user posted image ,

sporočam, da bom jaz po vsej verjetnosti rodila v SG, ki je najbližje mojega doma.

Ker imam grozno gužvo v službi vedno samo preletim vaša čvekanja in odnesem marsikaj koristnega. Dobre ste, nimaš kaj :-).

Vidim pa, da marsikatero mučijo glivice in razna vnetja. Ste že poskusile  tampon namočiti v  navadni LCA jogurt? Meni to pomaga. Ko samo malo začutim, da me kaj peče ali srbi, ponovim to kuro nekajkrat čez dan in še ponoči in je naslednji dan vse OK, kajti bakterije, ki so v jogurtu pomagajo ustvariti nazaj pravi Ph nožnice in uničijo sovražne bakterije.

Veliko sončka iz Koroške za vas in za vaše user posted image .

Snorklja

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: Marčevke
29.8.2006 9:47:55   
dolgolaska
Bibi...dobra si da popiješ 1l donata...user posted image
Jaz sem ga nazadnje samo dva požirka pa sem čez 10 min.že imela tako drisko  user posted image    user posted image    user posted image  !!
Pomoje nima bit kaj narobe....

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: Marčevke
29.8.2006 9:50:31   
kresnička
Da se še jaz malo javim. Doma imamo celo žurko, ker je mali staknil neko virozo in je bila celo noč vročina 40.
Po kopanju in svečkah je padla maksimalno na 39.5.
Sedaj je malo bolje in revež spi.
Jaz pa sem uredu. Nič slabosti, nič bolečih prsi. Imam pa res srečo s temi nosečnostmi.
Aja v prvi me je grozno pekla zgaga, v drugi je bilo pa boljše. Bomo videli kaj bo zdaj.

Držim pesti za vse na NS
Lp

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: Marčevke
29.8.2006 10:03:44   
bibi
Od začetka nisem mogla pit Donata, zaradi okusa, sedaj pa ga pijem za žejo, sem se navadila malo drugačnega okusa. Samo da ti nekaj povem dolgolaska, en liter Donata sem spila, pa nisem šla na wc! user posted image  Še kr imam probleme z prebavo. user posted image

(odgovor članu kresnička)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: Marčevke
29.8.2006 10:13:13   
Anonimen
Pa se moj pozdravcek po dolgem casu.... Mi imamo danes 10,2tedna...Nuhalno imam pa 19.9,takrat bo pa 13 tednov...Sem mailala vecraj Pelkicevi pa me je zvecer poklicala in je rekla,da se bo takrat najlepse videlo...15ga imam pa tako pregled pri svoji gienkologinji...Komaj cakam,da zopet vidim pikicouser posted image ....

Zadnje dni me samo vcasih kaksna slabost prime...Danes mi je malo dvigovalo,samo dvignilo pa nic ni , k sreciuser posted image ....Zaenkrat sem se kar srecnica brez posebnih tezav....Razen utrujenosti,obvezno moram vsak popoldan malo pocivat pa podremat...Sploh si ne predstavljam kako bi bilo,ce bi hodila v sluzbo...Bi vmes morala kako dremanje rukniti hehehe.... Kg se niso sli nikamor,samo napihnilo me je,da starih hlac ne morem vec imeti azpetih...Kar se tice imen,imava ze nekaj v rezervi za puncko.Za fantka se ne,ker je moj tako preprican,da bo puncka....Bomo videli,mogoce se bo pa ze videlo na nuhalni....

Rodila bom pa v Mb...A sma samo dve Mb-canki?? Ali se je katera skrita?

Lep soncen dan vsem

(odgovor članu kresnička)
  Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: Marčevke
29.8.2006 10:31:19   
dolgolaska
Meni full pomaga če na tešče pojem sadje...ker nisem ljubitelj sadja si zmiksam jabolka,banane,hrušle,nektarine.... pa pol to mrzlo popapcam...čez par minutk letim na wc...
Veš kaj Bibi,mogoče si se preveč navadla na donat pa ti zato ne pomaga,jaz ga ne pijem nikoli,mi je zanič,probala sem ga samo proti zgagi..pa sem takoj letela na wc,zgaga pa je še zmeri pekla... user posted image

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: Marčevke
29.8.2006 10:36:38   
bibi
Res je možno, da sem se navadila nanj! user posted image  Bo treba nekaj drugega ušpičit. user posted image

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: Marčevke
29.8.2006 10:57:26   
leya
Jutro...no pa še jst, glede na to da e nekaj časa ni bilo. Čez
vikend sem mela rahle probleme, ker sem začela malo krvavet,
ampak se je na srečo ustavilo in po ultrazvoku danes zjutraj je na srečo z našim pikcem vse ok, je pa res, da bom šla verjetno kar kmalu na bolniško, ker me vse skupi malce preveč matra, user posted image mi
pa sploh več ne paše in je moj dragi čist obupal.

URLA...tud jst sem mela dons v laboratoriju manjši blackout in sicer o tem ko sem vidla, da so mi vzeli 7 ampul krvi. Me je skor kap....

Rodil bomo pa v Ljubljani...


lp

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   [Brisano sporočilo]
29.8.2006 11:11:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu leya)
  Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: Marčevke
29.8.2006 11:34:38   
babri
hojla,
vidim, da ste nekatere že zelo pridne. pri nas nič novega (slabost še traja, prsa so me v prvi nosečnosti ful bolela, zdaj pa me čisto nič, spim pa tud slabo-se zarai lulanja2-3 vstanem) za NSše nimam datuma, ga dobim na pregledu 6.09.
pa uživajteuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: Marčevke
29.8.2006 11:35:30   
babri
aja, rodila bom pa v Brežicah

(odgovor članu babri)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: Marčevke
29.8.2006 12:12:03   
Pikca
Ojla!
Vidim, da se še kar nabiramouser posted image . Jaz sem na delovem dopustu, sem pridna in le sem pa tja skočim na RR mal pogledat, da ne bom preveč v zaostanku.
Pišuka je bilo zjutraj mraz! Mi pa gremo v soboto na morje - bomo namesto kopalk kalorifer s sabo vzeliuser posted image
V teh dneh smo nameravali prepričat taveliko, da bi se nehali dojit, ampak se mi je tako smilila, da sem popustila... sem začela prebirat članke o tandemskem dojenju. Bomo vidli.
Za tiste, ki imate težave s prebavo (zaprtjem) - menda zelo pomaga sirup melase (čisto naravna stvar, ki se dobi v lekarni), sicer deluje bolj počasi in zmerno v primerjavi z Donatom, ima pa tudi veliko železa - moja prijateljica je jedla to, ker je imela v nosečnosti zmanjšan hemoglobin in se ji je ful popravilo. Danes jo grem kupit, bom tudi jaz poskusila.
Lep dan vam želim (zgleda, da se bo le malo ogrelo)!

(odgovor članu babri)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: Marčevke
29.8.2006 13:05:40   
urla
Meaa: če se pelješ po ljubljanski obvoznici iz smeri Bežigrad greš ven na izvozu Podutik Koseze, zaviješ desno in čez cca 100 m še enkrat desno. Tako se nahajaš na ulici Bratov Babnik. Pelješ se skoraj do konca ulice, ko na svoji levi zagledaš trgovino špar parkiraš in zraven je poslovna stavba, kjer je G.
 
Če pa prihajaš iz smeri Viča, pa na izvozu zaviješ levo, greš čez nadvoz obvoznice in prva ulica desno. Ostalo je isto kot zgoraj. Upam, da je kaj pomagalo.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: Marčevke
29.8.2006 13:21:09   
tejčica
Bibi, res nabrž spiješ preveč donata da bi ti pomagal. Se ga je telo že navadilo in ni več pravega učinka. Naša mala je imela oz. še ima težave s prebavo in sem ji zjutraj na tešče dajala piti šampanjček (donat). Dala sem ji ga v kozarac za šampanjec in se ji je tako fino zdelo, da je okus sploh ni motl. Par mesecev je pomagalo, potem pa je bilo potrebno spremeniti ritual (namočene suhe slive).

Leya, super da je z user posted image  vse ok in upam da se ti krvavitve več ne ponovijo.

Meaa, jaz sem imela težave s spanjem ko se mi je trebuh napihnil. Ker spim na trebuhu sem se morala navaditi drugačnega občutka. Sedaj pa se zbujam po 4x na noč za stranišče. Noro. Ampak imam srečo da takoj lahko zaspim nazaj in do naslednjega aufa spim kot angelček.user posted image  Pa dobro opravi danes na NS.

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: Marčevke
29.8.2006 13:29:01   
dolgolaska
Ojla!

A ni lep voziček???
Če bi kupila takega..kaj še potrbujem zdraven user posted image ???????user posted image
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/6494/Peg_Perego_GT3_Completo_Anice_PROMOCIJSKA_CENA_in_DARILO_/-/
ALI:
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/4366/AT4_SPORTIVO_Anice/-/


KAJ MENITE O TEH DVEH VOZIČKIH?????????????????

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: Marčevke
29.8.2006 13:30:40   
dolgolaska
...........no ali pa ta:

http://soncek.si/shop/page/group/grp/1230/AT4_COMPLETO/-/

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: Marčevke
29.8.2006 13:35:57   
A-N-J-A
Čao user posted image !!!
Imam en predlog !Kaj če bi dale na seznam tudi ta kerič smo nosečeuser posted image '
to je moja 2 user posted image .

(odgovor članu urla)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: Marčevke
29.8.2006 13:39:53   
urla
Dolgolaska: na srce ti polagam, da kupuj voziček, ki ti bo šel v avto in ki ga boš lahko uporabljala najdlje. Mi smo kupili enega fensi šmensi, pa smo imeli malega pri 4. mesecih že v mareli. Veliko bolj praktična in uporabna.

Sej vem, da hočeš prvič vse naj naj in je težko  kogarkoli prepričat v nasprotno, ampak boš videla.


Meni je žal, da smo dali toliko denarja za voz, ki ni bil skoraj nič uporaben. Bi raje kupila kaj drugega za razliko.

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: Marčevke
29.8.2006 13:44:32   
A-N-J-A
Dolgolaska jaz ti iz svojih izkušenj povem,kaj je meni pomembno pri vozičku. Sedeš se MORA obrnit v obe smeri,sprednja kolesa NEFIKSNA,velika nakupovalna košara,najmanj 4 pozicije hrbtišča,hrbtišče v vodoraven položaj,zaželjena napihljiva kolesa.
Naj še dodam da smo mi kupili 3 vozičke no zdaj sem nekako zadovoljnauser posted image .

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?