|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in uvajanje goste hrane
7.9.2006 23:04:45   
Vesnika
Drage doječe mamice!

Svojega user posted image izključno dojim. Stara sva 5m in 1t. Čez kakšna dva tedna bom začela (zelo) počasi uvajati še kakšne druge okuse, oz. gosto hrano.

Glede na to, da sem v drugih forumih na to temo že zelo veliko stvari prebrala, me vseeno zanima naslednje:
Moj mišek pišek se že skoraj od samega začetka zbuja na vsaki dve uri in hoče zizo. Ker je seveda lakota (vsaj upam tako...da ni slučajno cartanjeuser posted image )... Da pa ne boste mislile, podnevi ni pa nič drugače...tudi jemo vsaki dve uri ali pa še pogosteje.
Ker sem si zelo želela, da bi mi dojenje uspelo, mi nikoli ni bilo težko dajat zize na plano tako pogostokrat. Pa da ne bo pomote, mleka imam najbrž dovolj, saj so najine mere pri 4m in 2t bile 69,5 cm in 8160 g.user posted image

No, sedaj pa to, kar me seveda zanima: user posted image
na vseh forumih berem, da naj bi se postopoma nadomestili mlečni obroki. Katere obroke bom pa nadomestila jaz? Če pa skoraj vsako uro zizava?

Me je kar malo strah tega uvajanja...user posted image

Lepo prosim za odgovoreuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje in uvajanje goste hrane
7.9.2006 23:48:40   
ona
Ravno tako je bilo pri meni,kot ti pišeš!Jaz ti priporočam,da mu magari po dojenju,čez kakšne pol ure začneš dajat malo sadnih kašic in če mu bo všeč,bosta počasi začela opuščat dojenje.Pri naši ni palilo in sem jo morala še vedno dojit,a je počasi šlo naprej!Saj boš videla kako sprejema gosto hrano!Enim je tako všeč,da kar pozabijo na zizo!Čimmanj kompliciraj,pa bo šlo!user posted image

(odgovor članu Vesnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje in uvajanje goste hrane
8.9.2006 8:54:00   
Katrin
Midve sva se prvih 6 mesecev izključno dojili, nato pa sem uvedla prvi gosti obrok (zelenjavo) približno v času kosila (11.30/12). Proces uvajanja in privajanja na gosto hrano ter nove okuse je šel zelo počasi: 3 dni korenje, 3 dni bučke, 3 dni krompir itn...

Po približno enem mesecu sem dodala še dopoldanski gosti sadni obrok (zopet postopoma - vsako sadje posebej)....

Naslednji mesec je sledila popoldanska malica (skute, ...)

Veliko vztrajnosti in potrpljenja ti želim

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?