|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: swingerstvo
8.9.2006 15:38:54   
Bubamaraa
Ja hvala za pohvalo moje kuhinje.........Delo od mojega ateka.....user posted image user posted image user posted image


geslo vtipkaj moj nick!!!!


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: swingerstvo
8.9.2006 15:45:35   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Čaki, čak Firasto. Niti slučajno ne pustim NIKOMUR IN NIKDAR, da kaj pove prek mojega dragega. ON JE NAJBOLJŠI, NAJLEPŠI, SPLOH OH IN HOH!!!!!!!!!!!!!!

In še malo se boš zaje****** z mano, pa ne boš dobil vstopa v naš haremuser posted image


Seveda je tvoj oh in sploh, ko pa mene ne poznaš.


Kira: sem poglej , kako zgleda tantra:http://www.jbech.de/gallery/Kajuraho

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: swingerstvo
8.9.2006 16:03:00   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

user posted image user posted image user posted image user posted image fej, kje to vse jemlješ. pa ne veš, da grem drug mesec med niune???user posted image user posted image user posted image user posted image

a da ima brad pitt tako malega??? ne bi si mislila.user posted image user posted image user posted image



ma enkrat sem si to shranila v eno datoteke iz www.stileproject.com  ali neki takega..... pa  sem se zadnjič spomnila na te slike.......

Ma kaki Nuna.....ne ga srat.....user posted image user posted image user posted image


ja res grem med nune. da jih spreobrnem. bojo vse seksale kot zajci. resno. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: swingerstvo
8.9.2006 16:04:52   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: firasto


Kira: sem poglej , kako zgleda tantra:http://www.jbech.de/gallery/Kajuraho


jao meni. tega pa jest ne vem, če bi počela.user posted image user posted image user posted image user posted image tako potrebna pa spet nisem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: swingerstvo
8.9.2006 16:34:41   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA


ja res grem med nune. da jih spreobrnem. bojo vse seksale kot zajci. resno. user posted image user posted image user posted image user posted image




pol pa kr v napad..................100x HURA za KIROuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: swingerstvo
8.9.2006 17:03:15   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA
ja res grem med nune. da jih spreobrnem. bojo vse seksale kot zajci. resno. user posted image user posted image user posted image user posted image




"Ziher je ziher", je rekla nuna in dala ola gumo na svečo.

A si morala to sliko ven potegnit? Ta nima veze s temi posti!!!  Daj raje tisto, ko so štirje skupaj, da bodo dvojčkovi videli, kako se to delalalala.


< Sporočilo je popravil firasto -- 8.9.2006 17:09:45 >

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: swingerstvo
8.9.2006 17:26:05   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Čaki, čak Firasto. Niti slučajno ne pustim NIKOMUR IN NIKDAR, da kaj pove prek mojega dragega. ON JE NAJBOLJŠI, NAJLEPŠI, SPLOH OH IN HOH!!!!!!!!!!!!!!

In še malo se boš zaje****** z mano, pa ne boš dobil vstopa v naš haremuser posted image


Točno tako... Firasto - na spolzkih tleh siuser posted image

No, bejbe - vidim, da Tanikaa, kot predsednica žirije za vstop v harem že dodeljuje funkcije: Romana je glavni "tester", Kira je njena desna roka oz. rezervauser posted image , jaz se pa javljam za preverjanje kontrole oziroma za končno kontrolouser posted image user posted image user posted image  pred skupno komisijsko potrditvijo vstopa v haremuser posted image

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: swingerstvo
8.9.2006 17:36:46   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka
Točno tako... Firasto - na spolzkih tleh siuser posted image





Pa saj mora bit spolzko, če ne je pa treba mazat!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: swingerstvo
8.9.2006 17:39:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: firasto

IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka
Točno tako... Firasto - na spolzkih tleh siuser posted image





Pa saj mora bit spolzko, če ne je pa treba mazat!user posted image


Važn, da je vlažnuser posted image ...

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 17:39:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu firasto)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: swingerstvo
8.9.2006 17:45:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Tjazy,a ti bi me kar ven iz harema vrgeluser posted image No,prav kar bodi tak...skregana sem s tabouser posted image


Nikar ne vekajuser posted image  Se zdaj nov harem ustanavlja v Afriki user posted image . Zbiramo moške za tja. Tanikaa je šefica, tako da moraš njo malo "podmazat"user posted image user posted image user posted image  pa boš lahko v komisiji... Tjazy se je pa tud tuki že nekaj udinjal...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 17:47:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: swingerstvo
8.9.2006 18:33:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Zakaj pa bi sli v Afriko.. saj si lahko tukaj naredite svoj harem..




Pa po možnosti, da končamo tak kot ti? No way, hose!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: swingerstvo
8.9.2006 18:40:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka


Nikar ne vekajuser posted image  Se zdaj nov harem ustanavlja v Afriki user posted image . Zbiramo moške za tja. Tanikaa je šefica, tako da moraš njo malo "podmazat"user posted image user posted image user posted image  pa boš lahko v komisiji... Tjazy se je pa tud tuki že nekaj udinjal...



Pa zakaj bi koga vlekle v Afriko? Koliko jaz vem, tam prevladujejo črnci user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: swingerstvo
8.9.2006 18:42:33   
Anonimen
Samo zdaj pa res brez zajebancije. KIRA povej točno kateri del Afrike je? Jaz grem  tja čez manj ko 2 tednauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: swingerstvo
8.9.2006 18:44:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess




Pa zakaj bi koga vlekle v Afriko? Koliko jaz vem, tam prevladujejo črnci user posted image user posted image user posted image



pa še na času bi pridobile...ne bi se potrebovale s sprejemnimi ubadat in s komisijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: swingerstvo
8.9.2006 20:20:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA



rosada, a ti veš da imajo v enem delu afrike glih kontra situacijo in imajo ženske hareme???
to pa zato, ker en dedc vsega dela ne more opravit, pa jih ženska ptrebuje več. pa še ona je šef in
okol komandira. ne vem, če se ne bom preselila tja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Eto Nivess, tukaj je en del odgovora zakaj glih Afrika. Ta drug del bomo pa komisijsko preverile, če res drži - da imajo črnci res penis vulgaris (prosto po Firastu) takoooooooooo olalala...user posted image user posted image user posted image
No, sicer boš pa ti naša izvidnicauser posted image  

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: swingerstvo
8.9.2006 20:51:10   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Tanikaa šefica?Brezveze...ta bo hotela vse moške izključno zase...user posted image user posted image user posted image


te skrbi, da bova jaz in Tanikaa vse tabojš dobile???user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: swingerstvo
8.9.2006 21:44:03   
Rosada
Tjazi ti ne moreš imet harem.Ker niso vse žene zadovolne.Praviš da Rada ni zadovolna.To ni u redu.Ne moreš vseh zadovolit.Nives reče da ni zadovolna.To ni u redu.Nisi dosti muško za harem.Kira ni tudi zadovolna ker hoče u Afriku.Tanika hoče u harem tudi.Ta harem je nikakav harem.
Tjazi jaz ne bom plesala gola.Muški nas ne izkoriščaju.Taka je kultura.Tako je u redu.Če žena sluša muža ni problem.Jaz svojeg muža slušam a včasih ga ne.On ne ve da sem na internetu kad ga ni doma.To ve samo sestra ki je z decom ko sem ja pri koleginici.Če bi plesala gola bi mož zvedel.Nimam želju seksati z kom drugim.Nimam želju niti seksati z možem.Ni zanimivo seksanje.
Ti sa mnom ne moreš seksati ker imam muža.Ti možeš seksati sa drugim samskim ženskama.Samo ne možeš ker ne moreš več njih zadovoliti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: swingerstvo
8.9.2006 21:48:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rosada

Tjazi ti ne moreš imet harem.Ker niso vse žene zadovolne.Praviš da Rada ni zadovolna.To ni u redu.Ne moreš vseh zadovolit.Nives reče da ni zadovolna.To ni u redu.Nisi dosti muško za harem.Kira ni tudi zadovolna ker hoče u Afriku.Tanika hoče u harem tudi.Ta harem je nikakav harem.
Tjazi jaz ne bom plesala gola.Muški nas ne izkoriščaju.Taka je kultura.Tako je u redu.Če žena sluša muža ni problem.Jaz svojeg muža slušam a včasih ga ne.On ne ve da sem na internetu kad ga ni doma.To ve samo sestra ki je z decom ko sem ja pri koleginici.Če bi plesala gola bi mož zvedel.Nimam želju seksati z kom drugim.Nimam želju niti seksati z možem.Ni zanimivo seksanje.
Ti sa mnom ne moreš seksati ker imam muža.Ti možeš seksati sa drugim samskim ženskama.Samo ne možeš ker ne moreš več njih zadovoliti.





SHE IS BAAAAAAAAAACKKKKKKKK!!!!!!!!!   YES!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rosada)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 21:49:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: swingerstvo
8.9.2006 21:53:10   
Anonimen
Niti malo, niti malo...hočeš rečt da ti si?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 21:54:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: swingerstvo
8.9.2006 21:54:20   
Bubamaraa
Mislim, da sta kr obeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   [Brisano sporočilo]
8.9.2006 21:55:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?