|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moške frizurce&ženske(dol odcpod)
27.8.2006 20:59:45   
lu155
kakšne frizurce majo vaši tipčki???
pa ve?

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
27.8.2006 21:10:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lu155)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moške frizurce&ženske(dol odcpod)
27.8.2006 22:13:44   
smrka
Mojmu sem vceraj skrajsala dlake, obrila jajcka in mal "tamalga", to mi je cool pr njem. Jest mam pa skrajsane dlake, mi tok pase... vcasih si pobrijem vse od spodaj zgoraj nardim trikotnik, sam se potem se ene 4 dni sam coham, tko da sem to za enkrat ópustila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moške frizurce&ženske(dol odcpod)
28.8.2006 7:54:28   
KIRA
jest sem bolj "spodaj" pobrita, zgoraj pa še mam mal "frizuce", da ni vse čist golo. poleg tega pa se na "venerinem gričku" ne maram brit, ker m pol tam srbi. user posted image user posted image user posted image sem že probala miljon variant, pa skoz isto.
možek pa prosto in prešerno, kot ga je bogec naredu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moške frizurce&ženske(dol odcpod)
30.8.2006 13:40:41   
Anonimen
No jst sem se pa prvič čist na nulo, ker sem brala kok je fajn, zdej pa so že zrastle - tko da moram ponovit postopek.......

Če bi prej vedla, kako to obnori mojga user posted image  bi že prej to nardila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KIRA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moške frizurce&ženske(dol odcpod)
11.9.2006 11:11:14   
Anonimen
Jaz sem pobrita čist na nulo, ker mi je tako najbolj všeč.

Na dopustu v nudl kampu sem nahecala tudi mojega, da sem ga obrila na nulo, ker sva videla tudi kar precej moških, ki so bili obriti na nulo.  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moške frizurce&ženske(dol odcpod)
11.9.2006 11:15:36   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Mojmu sem vceraj skrajsala dlake, obrila jajcka in mal "tamalga", to mi je cool


  Mater, mene pa full muči, ker ne morem pobriti jajčk. Ne morem, impossibile .... žgečka me za umretuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moške frizurce&ženske(dol odcpod)
11.9.2006 11:19:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

jest sem bolj "spodaj" pobrita, zgoraj pa še mam mal "frizuce", da ni vse čist golo.





Kje zgoraj user posted image  Na prsih user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?