|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj znajo malčki pri 16.mescih
23.9.2006 9:35:29   
Anonimen
Torej?user posted image user posted image

Nik zna do zdaj:

-rečti gaga,mama,ada,ajo-ajo.
-telefonirat,razmetat celo stanovanje v nulouser posted image ,hodit,samostojno oz. brez opore vstat ,rad se skriva in lovi

-pije na kozarček,slamico,magični lonček,sam je pico,smokije oz. tako hrano ki jo lahko sam lepo prime z rokico,umiva si zobke,tudi drugemu pomaga

-zna si tudi pokriti ušesa,češ nič ne čujemuser posted image

-drugo kar dela je v bistvu nekaj,kar razume le onuser posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj znajo malčki pri 16.mescih
23.9.2006 10:04:55   
Anonimen
huh,sicer je star sin 17 mesecev pa ve kaj je krava,pes,mačka,ptički,ribica.... tudi oglašanje večino živali ve.pa-pa.teta,tata,mama,babi,deda....ve kje je luč,kje se ugašajo,ve že sam jest,pije na kozarec brez nastavkov že od 7 meseca.zna si prižgat televizijo in se lepo usest ali uležt na kavč in gledati.ve  si umivat zobke,se počesat,obut še malo pa bo .sam že vrže kakšno smetje v koš za smeti.Pomaga mi pri pranju perila,tako da da obleke ,ki sem jih predhodno dala nam kup vrže v pralni stroj.in še in še,samo se mi piosat več ne da user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj znajo malčki pri 16.mescih
23.9.2006 10:19:57   
Anonimen
Aja, o telefoniranju ne bomo govorili,ker sam kliče,se slika in potem pošilja slike ostalimuser posted image ,pa hodi mi preko mobilnika na internet ipd.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?