|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke
23.9.2006 17:33:24   
lea123
Oj,punce.Midva greva počasi proti porodnišnici.Tako je-imela sem dva mokra mini vložka in sedaj nisem več prepričana,da je to izcedek.Pa še v križu me zateguje.Lahko,da ni še nič,vendar je bolje,da se grem pokazat.Tako,če se nič ne javim do večera držte pesti.user posted image user posted image user posted image
lp

(odgovor članu alenka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Septemberke
23.9.2006 18:41:23   
Lunca1
No SanjiS je pa le mal pomagala luna.  Danes ob 11.05 je rodila sinčka Maksa Oliverja, težkega 4000 g in dolgega 53 cm. Čestitke za pravega korenjaka. 

(odgovor članu alenka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Septemberke
23.9.2006 18:41:50   
ajne
hojla,

tudi jaz sem še tu in ni videti, da bi se me usmililo pred PDP... tale luna pa res ni bila nič posebnega, smo očitno vse še tu...user posted image

midva sva danes kooončno vsaj za silo pripravila košek user posted image , pa za v porodnišnico sem zase stvari nametala na kup, tako da sem sedaj res pripravljena na odhod.

sicer pa se komaj še sestavljam skupaj. vsako sedenje in ležanje (beri: kao počivanje) povzroči, da se mi vse kosti razlezejo in potem traja 10 minut, da normalno začnem funkcionirat. in ves ta čas me spremlja tudi občutek, da mi bo vse skupaj ravnokar ven padlo...

ampak, jest mislim, da pred naslednjim vikendom ne bo več nobene od nas tukaj, da bi še kaj tarnala, ampak bomo vse cartale naše user posted image .

lp,

ajne

(odgovor članu alenka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Septemberke
23.9.2006 19:44:40   
ajne
SanjaS ČESTITKE!!!user posted image user posted image user posted image

Pa za Leo123 tud držimo pesti, da bo kmalu crkljala svoj zakladek... p

otem pa ta luna vseeno ni čisto brez učinkov user posted image user posted image

čau,

ajne

(odgovor članu ajne)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Septemberke
23.9.2006 20:01:15   
pinkiponki
Joj, SanjaS čestitke, pa to je bilo čist iznenada-vsaj pri enih. Lepo se cartejte in bodite zdravi!!

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu ajne)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Septemberke
23.9.2006 22:10:56   
lea123
Evo mene doma v enem kosu.Ctg ni pokazal nič popadkov,mehur ok. ,potem pa vaginalni pregled pokazal,da sem 2 prsta odprta,vse zmehčano in pripravljen user posted image user posted image user posted image .Je bila ena luštna sestra in sem se zelo dobro počutila,mi niso nič živci delal,pa še rekla mi je ,da me bo kmal zvil(lahko že ponoči)??

Mlaj je pa le eni pomagal,čestitke za fejst fantauser posted image user posted image user posted image .

PDP:25.09.2006

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Septemberke
23.9.2006 22:50:19   
Tejcha
SanjaS, čestitke! user posted image



user posted image   PDP 1.9. - Martina5 od 27.8. carta Maticauser posted image
user posted image   PDP 2.9. - x_srečka_x  od 4.9. carta Vesno user posted image
user posted image   PDP 3.9. - Billi user posted image
user posted image  PDP 4.9. - borovnička od 26.8. carta Nikauser posted image , incabinca od 4.9. carta Lovra  user posted image
user posted image  PDP 5.9. - tadika, onja 
user posted image  PDP 6.9. - NATAŠI (Ljubljana)
user posted image  PDP 7.9. - Mikec, Pikica06 user posted image (Ljubljana)
user posted image  PDP 8.9. - yennika od 1.9. carta Klemnauser posted image
user posted image   PDP 10.9. - pupika user posted image (Maribor)
user posted image   PDP 11.9. - urskamravlja od 10.9 carta Lio user posted image
user posted image   PDP 12.9. - alenka11 od 15.9 carta Aleksejauser posted image
user posted image   PDP 14.9. - BONHEUR 
user posted image  PDP 15.9. - Maja22 od 7.9. carta Jakoba user posted image
user posted image   PDP 17.9. - Dajanax user posted image , melodija od 31.8.carta Eneja user posted image
user posted image   PDP 18.9. - SOncIca user posted image  (Ljubljana)
user posted image   PDP 19.9. - Tejcha (Celje), Rose22 user posted image  (Slovenj Gradec), Anika_24  od 14.9. carta Lanouser posted image
user posted image   PDP 20.9. - SKRAT user posted image  (Ljubljana
user posted image   PDP 21.9. - ella2006 user posted image , žiža carta Urbanauser posted image
user posted image   (Ljubljana) , Nikak od 22.8. carta Marušouser posted image
user posted image   PDP 23.9. - SanjaS od 23.9. carta Maksa Oliverjauser posted image   (Ljubljana)
user posted image   PDP 24.9. - Zvezdica32 user posted image (Ljubljana)
user posted image  PDP 25.9. - Emanuelle, *Lina* , Lea123
user posted image   PDP 26.9. - Tina&Dean user posted image  (Maribor) , nelli od 2.9. carta Evo user posted image
user posted image  PDP 27.9. - asso, ajne
user posted image   PDP 28.9. - Lu, spelca1
user posted image   PDP 29.9. - pinkiponki 


Pozdravčki,
T in user posted image





_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Septemberke
24.9.2006 14:07:13   
pinkiponki
Jst sm še tuki, seveda....jutri bomo videli pri čem smo. Me je pa včeri zvečer neki špikal kakšno uro na ene par minut, pol se je pa seveda vse pomiril....je pa moj user posted image  kr mal zelen ratu, k sm mu omenila, da se mi zdi, da se neki dogaja, hihi. Sm se tolk smejala, da se je kuj vse pomiril.

Pa druge? Kje ste? A ste šle vse v Rim a sam uživate na sončku zadnje dni s trebuščkom?

Najbolj me firbec matra kaj je s Soncico, a sem kaj zamudila?


_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Septemberke
24.9.2006 15:28:12   
Dajanax
Spet je en lep dan...jaz pa doma poležavam. Ponoči smo imeli lažni alarmuser posted image , sem imela popadke na 4-6 minut, kr boleče. Ko sva prišla do porodnišnice, do CTG-ja, pa so se zmanjšali na 10 minut. Odprta sem menda 1-2 cm.

Me pa še ves čas zvija, tako da morda le ne bo treba umetno sprožit. user posted image user posted image  Mi je babica povedala, da ni pri prvorodkah nič zamujenega če pridemo ko nam voda odteče, pa mal bolj mi je razložila kako vse poteka - se pripravlja na izhod. Tako da mi je zdaj vsaj malo bolj jasno kdaj na pot. Pa povedala je, da ko pridejo popadki, da ne takoj na urco gledat, pa pisat, najbolje je, da se takrat sprostimo in pustimo MV-ju, da se sam počasi in lepše krajša.

No toliko, zdaj grem pa nazaj počivat, k mi prav nič več ne paše bit v sedečem položaju.
Lepo nedeljo vam želim!!!!!

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Septemberke
24.9.2006 16:31:51   
lea123
Oj,punce.
Dajanax mene pa zanima kako to,da te niso kar notri obdržali.A ni tako,če si tolk čez rok in odprta,da samo povečajo popadke?Verjamem,da ti mora biti že kar težko.Upam,da kmalu vidiš svojega sončka.user posted image
Kako pa je kaj *Lina*,da vidimo katera bo prej.Meni je včeraj babca rekla,da se bo ponoči začel,drugač pa v teh dneh sigurno,ker je že vse zmehčano in pripravljeno.Jaz pa ponoči spala kot angelček,razen 2-krat wc.Jutri imam ginekologa da vidimo kaj bo on povedal.

Lep sončen pozdravuser posted image

PDP:25.09.2006

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Septemberke
24.9.2006 18:44:06   
Lu
Ojla!

Pri nas je bil tudi včeraj dop. prav fajn lažen alarm. Zdaj je spet vse mirno. Prelged pa imam komaj v sredo. Smo bili danes na enem fajn dolgme sprehodu, pa včeraj na poroki user posted image Sem tudi plesala in mislila, da bomo ponoči pa le kam šli. No pa smo še vedno doma.

Se slišimo.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu lea123)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Septemberke
24.9.2006 19:58:56   
rose22
Tejcha a si mi ze usla v porodnisnico? A me boste kar samo pustile tukaj?user posted image user posted image

_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Septemberke
24.9.2006 21:09:49   
ajne
hojla,

pri nas nič novega in mislim, da pred sredo, ko imam pregled in CTG (na PDP) ne bo nič. sicer pa sem ta vikend poskušala čimbolj izkoristit sončne žarke tega čudovitega septembra, sedaj pa se bom počasi v celoti prepustila dogodkom novega tedna (upam, da nam prinese veeeeliiiiko novega)...

vidim, da se na več "frontah" že dogaja, tako da... Rim nas bo kmalu poln user posted image

lahko nočko in poročajte kako vam gre...

ajne

(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Septemberke
24.9.2006 21:20:50   
Tejcha
Rose, še kar sm tu... Na žalost... Poleg bolečin v križu in malo, ampak zdaj pa res malo, mokrih hlačk, ništa! Se sploh ne upam it pokazat, da me ne bojo slučajn nagnali...

Tk da...  Jutri imam pregled popoldne in bomo vidli, kaj bodo povedali...

Punce, tiste, k ste blizu PDPja, srečke ste, da se že vse sorte dogaja. Res držim pesti, da vam ne bo treba tak dolg čakat...
Midve z Rose bova zgleda počakali, da boste vse porihtale... Rose, a tole je naš konec kriv? Se mi zdi, da bolj ljubljančanke izginjajo... Tu pri nas pa zgleda dlje časa traja... me spominja na priklop interneta... V "večjih mestih" je vedno velik hitreje vse pošlihtano. Mi smo tu bolj na izi... A ni tak? No, držva fige, da greva tud midve čimprej proti Rimu...

Zdej bi pa js že res mučkala to našo štručko...user posted image

Pozdravčki,
T in user posted image





_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu ajne)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Septemberke
25.9.2006 7:06:13   
rose22
Zivjo punce!

Jaz sem danes bolj zgodna ker imam spet pregled v porodnisnici.Spala sem nekje 3 ure vsega skup,so me prevec zivci dajali.

Dogajal se ni nic,ce pa me slucajno ni do vecera nazaj,so me obdrzali noter.

Tejcha upam da bova kmalu zibali in upam,da to res ni tako kot z internetom.


_____________________________

25.09.2006 je na svet prisla najvecja sreca mojega zivljenja


Umetnost ljudi je vedno znati razumeti, znati oprostiti, se kdaj pohvaliti in pokazati s kretnjo, ki jo nasprotnik razume...Umetnost je potočiti solzo in se znati ob enem nasmejati!

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Septemberke
25.9.2006 9:07:49   
Dajanax
Tejcha in Rose?!?!? Mene ste pa kr pozabile??????? No ja, saj so me tud popadki, sem namreč še vedno domauser posted image . Saj sem res že tako dolgo nazaj na seznamu...user posted image user posted image

Bomo videli kaj bo danes na pregledu. Saj se nekaj ves čas dogaja, pa glede na to da sem malo pa že odprta, ne vem kaj bo rekel danes G: počakat še kakšen dan ali pospešiti. Nazadnje mi je rekel, da dokler se dete dobro notri počuti (dovolj plodovnice, pretoki v in iz deteta ok), da je bolje počakati, da je zrelo. Saj zdaj sem se čisto prepustila čakanju, poskušam bit čim manj nervozna in bolj ali manj le počivam, ker kaj več na žalost ne gre več. Pospravljanje bom preprustila bodočemu očku, ko jaz zares grem v Rim - zdaj res ne zmorem več... Gnezdenja je konec...user posted image user posted image

Nisem si pa mislila, da lahko popadki, čeprav neredni, lahko tako dolgo trajajo. Pa ta menstrualna bolečina, sem res mislila prej, da ko se začne je to to. Zdaj pa vidim da lahko traja in traja. Pa saj se spomnim, da je včasih pred menstruacijo tudi po več dni kr nekaj bolelo, potem pa je prišla - mogoče je to kaj povezano?!?!?

Lea mislim, da so mene zato domov spustili ker imajo naraje take, ki uletijo v porodno in sam spustijo deteta ven, jaz sem bila pa šele 1 cm odprta. Pa še gužvo so imeli ob mlaju in so me seveda poslali še malo domov pančkat. Tako da se je zadeva umirila in da spet čakam na naseldnji paket popadkovuser posted image .

Upam da se vam javim  naslednjič s kakšno veselo novičko!!!! Jupiiii!!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu rose22)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Septemberke
25.9.2006 10:30:56   
pinkiponki
Evo, jst sm tut doma iz pregleda. Baje sm odprta dobra 2cm, plodovnica je že fajn zrela, tko da če do petka ne bo samo zaželo funkcionirat, bodo porod sprožili. V sredo imam CTG pa bomo vidl.

Dobr se držte tut vse ostale.



_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Septemberke
25.9.2006 13:14:32   
Anonimen
Helou, ma nč - evo mene. Vztrajam. Prihajam iz CTG in Amnio. Zaprta, visok maternični vrat - naslednji pregled v četrtek. Počutje ? odlično - dopoldan se moram kar malo za trebušček prijet, da vidim če sem sploh še noseča. Zvečer pa je druga pesem. Mali se kotali, brca, tišči ....... 

(odgovor članu pinkiponki)
  Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Septemberke
25.9.2006 13:33:52   
Dajanax
Evo sem že nazaj... Danes ne bo še nič z umetno sprožitvijo. Jutri moram pa na sprejem. Kdaj mi bodo sprožili (jutri ali v sredo) pa ne vem. Je pa še vedno pestro počutje: tišči, špika, popadki, utrujenost, naveličanost,...

Na CTGju je bil en popadek, spet imam neki rjav izcedek,... Upam da mi še danes odteče voda in da grem v RIm po naravni poti!!
Imejte se lepo!! Pa čimveč popadkov!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Septemberke
25.9.2006 13:43:24   
mis
Septembrke, drzimo pesti, da se vam zelje izpolnijo.user posted image  Jaz sem sicer oktobrka, pa vas kar pridno berem, saj se vztrajno bliza nas mesec.

Dajanax, danes sva bile pa skupaj na pregledu, a ne? mela si belo majcko, pa crne hlace. Pred mano si sla noter in ko si prisla od G si sestre vprasala ob kateri uri moras jutri pridit. ze v cakalnici se mi je zdelo, da si tiuser posted image . Drzi se. navijamo zate.

Septembrke, zdrzite se malo. Pa boste kmalu imele svoje štručke v rokahuser posted image

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Septemberke
25.9.2006 14:09:56   
Dajanax
Ooo se te tudi jaz zdaj spomnim! Kdaj imaš pa ti rok??? Sem mal lena, da bi čekirala pri oktoberkah. čakaš user posted image  ali user posted image . Kaj ti kaj pravi G? Najbrž tako kot je ves čas meni: nič posebenga, vse kar se dogaja je normalno...

Ja meni se kr vleče tole čakanje, tako da ti priporočam, da se ne pričneš pripravljati prezgodaj...je potem kr hudo za živčke. Sem pa, mislim da, opazila tvoj CTG, je tud še čist raven, lahko pa tudi, da se vidmo naslednjič v porodnišnici?!?user posted image user posted image

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Septemberke
25.9.2006 14:13:30   
mis
Ja, imas prav, moj CTG je tudi se cisto raven. No, saj rok imam sele 17.10. Pa ne vemo kaj bo. Nisem nic vprasala. G ne pove nic posebnega. Pa saj se tudi nic ne dogaja, tako da nima kaj povedat.user posted image

Bos ti ze krepko ven iz porodnisnice, ko bom jaz romala noter.

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Septemberke
25.9.2006 14:22:22   
Tejcha
Danajax, js sm že fige držala, da te bodo res kar vzeli noter...

Pregled imam čez eno uro in pol in danes tud jaz čekiram, če sm sploh noseča... Tamala reč ves čas spi in se moram kar potrudit, da jo oziroma ga zbudim. Je to umiritev pred taglavno akcijo? Dvomim... POčiva, ker celo noč ni bilo miru... Ful mi je bilo slabo, zategovalo me je v želodcu, "menstrualni krči" so bili zelo blagi... mali/a je imel/a pa spet rekreacijo.

Potem pa še celo jutro ni bilo elektrike in js nisem vedela, kaj se dogaja z vami...To je bilo dans najhujše doživetje! Nisem mogla za računalnik!...

No, počas se grem zrihtat, pa nekaj pripravit za kosilo, potem se grem pa pokazat - to, da se bo kaj zgodilo, tak niti ne pričakujem, ker se je vse špikanje umirilo... in bo verjetno črta za popadke spet ravna... Verjetno bom izvedela, kakšno je stanje tam spodaj - o tem, če sem že slpoh kaj odprta do sedaj še sploh ni bilo govora. Dans bo vsa reč verjetno malo dlje trajala... in bom prišla domov z več informacijami...

Danaja, kak so ti pa rekli, da bodo sprožili? Js o tem še sploh nisem razmišljala. A to ti zmasira maternični vrat al ti dajo kakšna "zdravila". Pri nas namreč tista reč, ki je v semenu in naj bi pospešila zadevo že ni nč pomagala... user posted image Pa tolk sva se matrala, user posted image user posted image

No, fajn bodte, se javim zvečer z novimi info, kak še nč ne bo... Groza...

Pa naj že katera gre... user posted image






_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Septemberke
25.9.2006 14:35:20   
Tanyka
Oj upam, da se čimprej odpravite v Rim. Držim pesti in sočustvujem z vami.
Tudi sama sem bila čez rok in vem kako vam je, in, da na koncu nosečnosti ne misliš več na nič druga kot kdaj se bo začelo.
Upam, da bote čimprej cartkale svoje malčke.

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Septemberke
25.9.2006 14:39:45   
Dajanax
Ojla Tejcha! Meni G ni posebej razlagal kako bojo sprožili, sem pa govorila s kolegico, ki je tudi rodila v Nm in ji je isti G sprožil porod. Še na oddelku dobiš tabletko, čez 2 h imaš CTG in takrat odločijo ali si za porodno ali ne - varianta je tudi, da dobiš še kakšno in spet malo počakaš.

Možno pa je tudi da imaš že popadke in ti jih v porodni samo pojačajo - obstaja tudi "pospeševalec", ki ti ga namontirajo v žilo, torej ne dobiš tabletke.

Saj jaz sem še vedno v upanju da se bo danes samo od sebe začelo dovolj konkretno. Me že ves čas nekaj stiska in pritiska dol...

Tudi pri nas user posted image user posted image ne pomaga, čeprav mi je babica včeraj zagotavljala, da je vsebost tabletke zelooo podobna spermi. Sicer pa jaz tudi menstr. nisem imela nikoli tako redne, da bi bil tale rok kaj hudo zanesljiv. Je pa hudooo tečno tole čakanje... Upam da danes res katero prime...

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?