|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
4.10.2006 21:03:28   
frutka_
Cene vrtca se od občine do občine razlikujejo. Najbolje da si tukaj prebereš:http://www.ringaraja.net/vrtecCena.asp

Sicer pa mi v jaslice prinesemo samo pleničke&kremico. Smo iz MB.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
4.10.2006 21:04:42   
frutka_
Še enkrat, upam da bo tokrat link deloval:
http://www.ringaraja.net/vrtecCena.asp


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
4.10.2006 21:11:14   
eva1
Pri nas dobijo vse-od robčkov do plenic, dobro raznovrstno hrano...pa vrjetno še kaj! Nimam pritožb!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
4.10.2006 22:06:50   
bobek05
Pri nas je polna cena nekaj čez 100 jurjev.

V vrtec mu na 3 dni približno nesem 15 plenic (previjajo jih 3x na dan oz. po potrebi - če se pokaka). Bi jih nesla več, ampak v omarici ni dovolj prostora. Na začetku sta vzgojiteljici sami rekli, da če želimo, da se otroci po obroku obrišejo, da naj starši prinesemo papirnate serviete in z možem sva takoj kupila en velik paket (vsi starši smo se strinjali s tem). Potem ta debelejše serviete (večslojne) razrežeta, ker mali toliko ne rabijo in jim dolgo ostane... Mislim, da še kar nekaj časa ne bova prišla spet na vrsto za serviete, pa tudi če, meni tistih 700 ali 800 sit za en velik paket servietov ni škoda dat... Mali me je danes presenetil, ko mu je dedek pri kosilu rekel, da naj se obriše s servieto in mali jo je prilej in se začel lepo brisat. Sem skoraj pozabla usta zapret. Saj nihče ni verjel, da se bo - jaz sem bila prepričana, da jo bo vrgel na tla... Tak da poleg tega, da je čist, se je celo naučil higiene, pa je šele 1 mesec v vrtcu.

Papirnatih robčkov nihče ni omenjal... Verjetno jim brišeta svečke kar s servieti.

Kar se pa vlažnih robčkov za ritko tiče - jaz sem pred 1 m prinesla 1 škatlo. Sem pa opazila, da so jo vse mamice katere otroke je treba še previjat in da imata takšen sistem, da eno odpreta, jo porabita in potem odpreta drugo, ker res nima smisla, da bi za vsakega uporabljali svoje vlaž. robčke.

Je pa njegova krema za ritko samo njegova.

In kot je Marogica rekla, da za denar, ki ga plačamo, nudijo varstvo, prehrano in vzgojo.



_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
4.10.2006 22:07:45   
Katrin
Vrtec Mojca, Ljubljana; mislim da je ekonomska cena okrog 95 tisoč. (še nismo prejeli prve položnice)

V vrtec nam ni potrebno prinašati plenic, robčkov .... Le rezervna oblačila za otroka, da ga lahko preoblečejo, če je potrebno.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
5.10.2006 21:03:22   
pika**
Vrtec Kekec Grospulje - pleničke prinesemo svoje, pa kremico tudi, če hočeš da je namazan, drugače pa jih brišejo z robčki kar meni osebno ni všeč, ker ga perem z vodo . Robčke imam samo za hudo silo in potovanje.

Polna cena je cca 98.000 za jasli. Prvo položnico smo že dobili in me že boli glava , ker še ne vem, kako jo bomo plačali. Pri nas namreč nič ne upoštevajo  stanovanjskih kreditov kot olajšavo.

Če si  kupil stanovanje  in se preselil v tko bogato občino, imaš očitno dost denarja.
Če  pa prebereš letno poročilo v lokalnem časopisu za l. 2005, koliko  malo  otrok je v 8. plačilnem razredu in koliko  veliko v najnižjih dveh, potem je Grosuplje ena  zeloooooooo revnih občin v SLO.  Kar pa po voznem parku  pred vrtcem ni za  videt.
Za crknt od user posted image .

Z vrtcem sem zelo zadovoljna, me pa že mal čudno gledajo, ker med zadnjimi prihajam.  No, to je že druga zgodba.   V vrtcih bi rade, da otrok pride čim kasneje    okol pol osmih, gre pa po možnosti domov že okol dve popoldne  - halooooooo?????  Saj imam vendar 8 urni delavnik!!!!  Vzgojiteljice ga nimajo. 

Spet bo pestro, tko kot je bilo pri prvemu otroku , ko sem se 4 leta fajtala z vzgojiteljico, da MORAM bit v službi 8 ur, pa če se ona postavi na trepalnice.

Znanka, ki ima otroka v vrtcu na Rudniku pa pravi, da ji ni potrebno nič nosit - tudi pleničke imajo tam, cena pa je menda pribl. enaka.


_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
9.10.2006 20:10:36   
Anol
Ja pri nase je polna cena približno 98 jurčkov, no mi zaenkrat plačujmo 80% tega. Prinesti pa moramo plenice in kremo. Z vrtcem smo drugače zelo zadovoljen, predvsem Ažbe kar je najbolj važno. Vrtci pa so dragi tako ali drugače, naši vrli politiki pa samo obljubljajo kako bodo vrtci vsak čas zastonj, bla, bla, bla.

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
9.10.2006 21:49:51   
Anonimen
Moj je v vrtcu šele 6 dni, ga pa tam previjejo, baje mu lije iz noska ves čas, torej mu tudi nosek brišejo in zaenkrat niso še nič plenic ali česarkoli zahtevali.

Je bila danes ena nova vzgojiteljica tako prijazna, da ko sem prišla po tamalega, je rekla naj ji ga dam, da ga bo še previla, in mi ga je obutega vzela in čez minutko prinesla previtega v novo pleničko. user posted image Pa ji res ne bi bilo treba, saj se moja hiša drži vrtca in imam do doma 0,5 minutke.

Se pa vzgojiteljice razlikujejo, ene se res trudijo, druge si pa želijo, da je otrok čimmanj v vrtcu.

No jaz ga hodim zdaj iskati ob 12h, ne vem sicer kdaj je pop. malica, vem pa da zjutraj poje zajtrk, pol kosilo, malico mi pa dajo kar s seboj, ker mi one rečejo naj pridem ob 12h ponj, ker se še uvaja, čeprav frajer bi bil rad cel dan tam. Se mi zdi lepo, da mi dajo še malico.

Eh,če dobro razmislim mi pa itak pripada, saj bo treba vrtec na koncu plačatiuser posted image

(odgovor članu Anol)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
9.10.2006 21:53:20   
Anonimen
Aja, vrtec je pa v Ljubljani, v Mostah, enota Selo.Vrtec Otona Zupančiča!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj vse nudijo za naš denar
9.10.2006 22:20:12   
iva01
polna cena je 94600sit pa ni treba nič prnest niti robčkov za ritko niti pleničk, uporabljajo pleničke lumpi,če pa ti želiš katere druge jih moraš prinest sam in jih uporabljajo samo za tvojega otroka, če pa otrok manjka kakšen dan pa se od cene odšteje kolikor znaša hrana za ta dan.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?