|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrčice
30.9.2006 11:06:31   
r1ta
Madonca, sva vas pa z zasanjano razrajcale s tem štrudljem!user posted image

Naja3,
- za kozmetiko se še nisem odločila, ker sem bila prej prepričana da bo to Bübchen, zdaj pa sem ugotovila, da je nizozemska ne premoreuser posted image . Tako da bo moralo biti kaj drugega...
- za začetek sem kupila dve silikonski dudi za novorojenčka od Aventa, prav tako pa tudi stekleničko 125ml s silikonskim cucljem. Ena bo za začetek dovolj, če pa bo potreba še po eni mi pa vedno lahko dragi skoči v trgovino in kupi še eno...
- termometer za merjenje telesne temperature: imam tistega navadnega elektronskega in duda termometer, malo pa razmišljam še o ušesnem (za vsak slučaj)
- vodnega termometra še nimam bom ga pa kupila saj sem včeraj našla enega za 1,5 eur in se mi ne zdi tak strašen strošek...

Tako, zdaj grem pa počasi na tržnico, da si nakupim sadne zaloge da bom luštno kakalauser posted image ...

Lep dan ženskice! Pojdite ven!

R.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 1876
   RE: Decembrčice
30.9.2006 12:12:18   
emaa
Jutro. Jaz tudi samevam, moj cel vikend dela, pa čakam, da me kaj pride popoldne pogledat.
london paris glede porodniške, pole lahko že zdaj dvigneš na CSD, oddala pa jih boš lahko šele najprej 60 dni pred PDP. Tudi jaz morasm čakati na 60 dni pred PDP, kar pride na 25.10., če ne rodim prej (kar nimam namena). Pri nas v Domžalah lahko očetovstvo urejaš na CSD že pred porodom, je naju to vprašala na CSD, ker nisem imela poročnega prstana gor, sem ves nakit pobrala dol za v porodnišnico, pa ne vidim smisla nazaj gor dajat, bom že po porodu, saj moj ve s katero je poročen.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 1877
   RE: Decembrčice
30.9.2006 14:18:33   
Naja30
O emamair, kako lepo te je brat! Se v redu počutite vi trije? user posted image

london_paris, to sem tudi jaz slišala, da očetovstvo lahko urejaš še pred rojstvom otroka.

R1ta, ti kar izkoristi ugodno ceno dude termometra, za tako ceno je tukaj še zdaleč ne bi dobila!
Saj nisem misla komplicirat s termometri, ampak na RR sem brala že malo morje mnenj, kateri je najboljši. Mislim, da je najboljši še vedno stari dobri termometer za pod pajzko, počakaš 10min in je. Samo dojenčku se meri vročina v ritki in ne vem, kako bi malega lahko prepričala, da naj bo 10 min na miru user posted image

Ok, mejte se, jaz grem mojemu štrudlju nasproti user posted image


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1878
   RE: Decembrčice
30.9.2006 15:09:33   
Zasanjana
Hoho... madona sem se vrgla na peko ta vikend.Danes sva s tamalo spekli marmorni kolač in piškote.Njam... zdej pa rabimo pomoč za vse to pojest.user posted image Bom taščo povabila, pa bova kako hudo debato udarli.user posted image user posted image Potem me lahko pa res samo še v Idrijo odpeljejo.user posted image

Očetovstvo se lahko ureja pred porodom.Saj samo oba podpišeta in je stvar rešena.

Emamair, ti pa še kar nekaj tednov likaj kavč, pa bo vse dobro!user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1879
   RE: Decembrčice
30.9.2006 15:34:57   
emaa
Ja dobro se počutim, zdaj bo pa počasi že čas za kosilo, če bojo mojemu dovolil iz službe kaj domov pridet.

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 1880
   RE: Decembrčice
30.9.2006 16:28:45   
r1ta
Ne Naja3, dudo temometer že imam, stala pa je okoli 3 eur. Tisti vodni termometer stane okoli 1,5 eur, ampak sem ga prejle hotela kupiti pa je moj rekel da ga je že naročil preko interneta.

Danes sva nabavila še in še stvari za bebiko. Njegova najboljša kolegica se je ponudila da raskira 100 eur za najinega otročka, midva naj nakupima, ona pa nama bo vrnila denar. In sva tako kupila čebriček IN banjico oboje prilagojeno enemu stojalu, tako da bo princesa lahko izbirala kje ji bolj paše, pa copatke + kapico, 9 bodijev 50/56, 3 bodije 62/68, bombažno odejico in 3 slinčke za kasneje. Se mi zdi, da sva kar veliko dobila za 100 eur glede na to da nisva sploh gledala na cene temveč na kakovost in lepoto...

Vam pa povem, da moj dragi razmišlja odpreti biznis v zvezi z otroško opremo. Ko takole iščema razne stvari po internetu je kar težko dobiti vse kar potrebuješ za novorojenčka na enem mestu. Pravzaprav je nemogoče. In zdaj je čisto padel notri in se navdušil, da bi se temu posvetil in bi prodajal otroške stvariuser posted image . Me zanima kako dolgo ga bo držalo...

Zdaj grem pa počivat.

Cmok!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1881
   RE: Decembrčice
30.9.2006 17:52:06   
vampirka
No, jaz sem končno doma - najprej malo sonček, pa štacune - na koncu pa sem šla do tašče (je tud sama danes doma) - sva se fino napapcali in naklepetali user posted image .

Zasanjana - hvala za info glede 3D - imam potem še en teden časa, da se odločim...
R1ta - user posted image  tvoj je pa tipično praktičen moški z optimističnim pridihom biznisiranja...
Naja3 - mi bomo uporabljali kozmetiko BEBI VAL od galenskega laboratorija MB (zelo pohvalijo), potem pa verjetno tudi vse ostalo (kar bomo za darila dobili user posted image ). Dudiko imamo eno silikonsko (anatomsko) od NUKa, pa eno stekleničko od aventa (125ml) - če bo potreba...Prsno črpalko od aventa mi bo pa svakinja podarila. Termometer pa še ne vem - verjetno bova kupila kakega elektronskega in tistega za v vodo (oboje se dobi zelo poceni v AUS).
Sem pa danes kupila v H&M en mali kosmati pajacek v beli barvi (na podlogi ima bež snežinkice) za iz bolnice - je tolk cortkan: v bistvu je kot zimska vrečka, ampak se da med nogami odpet, da lahko žabiko pripneš v avtosedež  (za daljše sprehode mi bo kolegica podarila ta pravega zimskega).  


_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 1882
   RE: Decembrčice
1.10.2006 12:23:16   
X 500
Dobro jutro drage user posted image !
Jaz se nisem nič javila že od konca avgusta!!!user posted image  Se kar malo kesam... Pa da se izgovorim na izpite (uspešno opravljeni) pa na službo in potem še na mojo lenobo... Imela sem neko utrujeno obdobje in se mi nikakor ni dalo za računalnik vsest. Ga mam že v službi čez glavo.
No, uglavnem. Danes sva pa z mojim pri tašči pa nimam nič pametnega za počet in sem rekla da vas malo preberem pa pozdravim.
Vidim da vse pridno nakupujete, pripravljate... Midva bova pa ta mesec stopila v akcijo. Jutri začneva s šolo za starše in vam povem da komaj čakam. Dalj časa sem noseča, bolj se mi smeji in bolj sem srečna. Zdaj sva mali otrokuser posted image v velikem.  Čas pa tako hitro teče, da bo zdaj zdaj dan D. Komaj čakam(o).

No, na hitrico sem se javila. Bodite dobre volje, crkljajte se in razvajajte!

Lp
X


_____________________________

Nia naju je osrečila 26.12.2006

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 1883
   RE: Decembrčice
1.10.2006 12:36:32   
Strawberrie Cherrie
Lep nedeljski pozdrav punceuser posted image

Vidim, da ste že pri flaškah in dudahuser posted image -> jaz sem dobila darilo od kolegice, komplet Aventovih flašk, pa ščetko pa te zadevce za novorojenčka. Tko da mislim, da smo za vsaj par mesecev priskrbljeni - pa še od revije Nosčenost sem dobila kupon od Aventa in še eno flaško. Mam pa sedaj v Avstriji namen pogledat za kakšno bolj fensi dudico, po možnosti s kakšnim napisomuser posted image user posted image

Vampirka : user posted image user posted image za kompletek iz bolnice -> mi ga še nimamouser posted image user posted image ; sicer se pa tolažim, da zdaj, ko sem nehala delat & ko naredim še ta izpit (upamuser posted image ), bom imela malo več časa po trgovincah laufat - bo žeuser posted image user posted image

r1ta: tudi jaz sem se odločila čebriček + banjica -> potem bomo itak videli, kaj mu bo bolj ugajalo, samo se mi zdi, da ga v banjici temeljitejše umiješ...
Aja, upam, da bosta odprla BIZNISuser posted image user posted image , pa da bomo mele decembrčice -50% skozuser posted image user posted image user posted image user posted image

Zasanjana: Piškoti - njamiuser posted image user posted image ; jaz sem pa vseeno včeraj spekla borovničev ŠTRUDELJuser posted image user posted image , pa pri mami v 'mašini' bučev kruhecuser posted image user posted image ; nujn si moram nabavit to zadevo!

Kar se pa tiče kozmetike, pa jaz ne mislim pretiravat - se mi zdi, da manj je več in bom kupila res samo osnovne stvari -> ali Johnson & Johnson ali Bubchen...

(odgovor članu X 500)
Neposredna povezava do sporočila: 1884
   RE: Decembrčice
1.10.2006 12:55:53   
Zasanjana
Pozdravček!

Za mano je ena neprespana noč.user posted image  je skoz brcal direkt v mehur in sem letela na wc vsakih 15 minut.Potem pa ne zaspat nazaj.Vse možne položaje sem preizkusila, pa ni šlo.In zdaj smo posledično takšni user posted image user posted image .

r1ta, ideja od tvojga ni slaba, samo če se ga bo držala...user posted image pa se strinjam z london_paris... decembrčice -50%user posted image
Vampirka, user posted image  za kompletek.

Mejte se!user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1885
   RE: Decembrčice
1.10.2006 13:06:59   
r1ta
Punce, ali se tudi vašemu otročku kolca? Meni se je že parkrat zdaj zgodilo, da občutim kolce čisto spodaj mojega trebuha oz. mislim da so kolce ker gre za takšno enakomerno utripanje, ki traja tudi po 3 minute. Brce ne morejo biti, ker je preveč enakomerno in na dolgo...

Kako pa ve kaj spite zadnje čase? Jaz spim vse bolj težko, veliko se prebujam, zjutraj pa zaradi neke napetosti v trebuhu komaj čakam, da se vstanem... Hja, pa smrčim! Začelo se je kakšen mesec nazaj, potem pa mi je prijateljica svetovala, da si povišam vzglavje in res sem nehala smrčati. Danes ponoči sem pa tako močno zasmrčala, da sem še samo sebe zbudila in potem vprašala mojega ljubega kaj je to bilo? user posted image  

Sem vas še mislila nekaj vprašati, pa mi je padlo iz glave... Bom kasneje!

Lepo nedeljo vam želim!

R.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1886
   RE: Decembrčice
1.10.2006 15:17:36   
Naja30
Glede spanja sem že zadnjič spraševala, pa ni bilo odziva user posted image  
V glavnem, spanje je postalo zadnja dva tedna prava kriza. Poleg lulanja vsaj 3x na noč (če imam srečo), se ves čas obračam z levega na desni bok, potem malemu ne paše moj položaj... user posted image  Pa se spet obračam... Pa mi mali sledi in brca še na drugi strani... user posted image  Tako da moram malo trebuh pobožat in se pogovorit z otročkom, da bi mami rada malo spala. Potem pa, če imam srečo, zaspim. In pol mi že ura zvoni za antibiotik (mam to user posted image  vnetje), vzunaj se že dani... Jaz pa polno glavo vseh mogočih misli... Pol pa vstanem in grem čez kakšni dve uri nazaj spat. Aja, pozabila sem povedat, da mi zadnje čase ponoči prav kruli v želodcu, kot da ne bi 3 dni nič jedla user posted image

Moj mali tudi kolca, včasih celo 3x na dan. Točno tako je, kot si opisala, r1ta - v spodnjem delu trebuha enakomerno utripanje user posted image  Pravijo, da otroci, ki že v maternici kolcajo, radi jejo. Če bo po meni, bo kar držalo,

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 1887
   RE: Decembrčice
1.10.2006 16:40:26   
Zasanjana
Ja, ja, naš user posted image  tudi kolca.Pa niti ne toliko, se mi zdi, da je Zala bolj... anyway, moje spanje je tud na psu.Spim res bore malo.user posted image Sem že zgoraj tarnala, kako pa kaj je pri nas.Potem pa možeka zbudim, pa je takoj v luftu, če gremo rodit al če hočem user posted image .user posted image


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 1888
   RE: Decembrčice
1.10.2006 23:16:14   
r1ta
Ha ha, zasanjana... A je user posted image  simbol za "hopa cupa"? Si me fino nasmejala!!!

Ja, nič, vidim da tudi druge spite bolj tako tako, zato naj vam bo ta nočka čim lažja, brez odvečnega zbujanja in premetavanja!

Cmok

R.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 1889
   RE: Decembrčice
2.10.2006 9:38:36   
tintara
Pozdravljene!
Najprej hvala, da mi odganjate zaprtost. A kako? Da ne bo katera mislila, da z nasveti, kar bi bilo najbolj logicno. Ne, jaz imam en star preizkusen recept, ki pri meni deluje skoraj 100%. Torej, ce me malo kakat, pa ne gre in ne gre, potem se usedet pred racunalnik (deluje le doma, v sluzbi ne), prizgem internet, zacnem nekaj brat (zadnje case vas) in po max 10 min letim na wc. In tudi danes je bilo tako. TAko da, R1ta sprobaj.
Uf, a ni bil danes nekaj lepse vreme napovedano. In pol me zbudi dez? Pa sem imela ful dobre plane, da bom sla za parcele gledat. Zdaj bi bil res ze cas, da kaj nabavimo. No, ena je ze priblizno ugledana, sam po tej ceni je ne bova kupila. Gremo se mal brskat, saj gre za cel zivljenje.
Midva z malim sva zadnjic kupila mislim da tri dude (NUK). Men se bolj dopadejo kot Aventove, pa se eno lusno drzalo za dude sva kupila. Pa termometer za v vodo (saj pol se itak navadis kaksna T mora bit, sam naj bo). Pa mislim, da sva se par malenkosti kupila, nas mali je itak hotel kupit pol trgovine za sestrico. Pa sem ga pol v puzzle preusmerila in sva se nekaj zanj kupila. V glavnem je pa vse v zeleni barvi, ker sem pac pustila da artikle izbira nas misko. Tak da ne me sprasevat, kaksne firme imamo? Meke bolj leve se mi zdi, ampak bo ze.

Glede termometrov za merjenje telesne T: tu smo pa mi bolj bosi. Imamo sicer vse mozne razen tiste z dudo ne. Useni je zanic, ce ga se nisme vrgla stran, ga bom, ko ga kje zagledam. Digitalni za pod pazduho je tudi bolj tako. Nasemu malemu ne pokaze vec kot 37,5, pa ceprav bi s poljubckom na celo rekla, da je ima precej vec. Navadni zivosrebrni je se najboljsi, se mi zdi. Gre T pocasi gor in tudi ce ne pusti merit dolgo, se bo ze nekaj dvignilo in vsaj priblizno ves kako je s T. In mu tudi najbolj zaupam.

Kozmetika? Uf, kjer ste ze ve! Imam kar mal slab obcutek, ko vidim, da nimam se prav nic opreme. Ta teden grem res dos estre po cunje, pa pol dokupim, ce je kaj za dokupit, potem pa najvaznejse naredimo prostor za naso punco. Zdaj je sploh se nimamo kam dati. Moram roze odselt iz hise, lastnike sme jim ze nasla, potem pa cez vikend uredimo prostor za kak kosek. Sam najbrz ne ta vikend, k mamo spet zurko, ampak bolj naslednji. No, bomo videl.

Tkole, punce. Imejte se fajn, pridmo pisite in pridne bodite.

Cau, cau.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 1890
   RE: Decembrčice
2.10.2006 9:43:55   
Barbk
Ojla bejbike,

madonca zelo ste bile pridne ta vikend.No mi smo pa imeli trgatev-no jaz sem letos bolj za štedilnikom stala, drugače je bilo pa vseeno prav luštno.No in pridrvim včeraj domov in seveda takoj na RR čekirat vaše poste-sem pa res že ena mala odvisnica.O Emamair res je tako fajn te spet brati-ti kar lepo počivaj in se razvajaj.Sem zadnjič nekja pojambrala, da še nič cunjic nimam za našo princesko...no sedaj čakam na pošiljko iz treh koncev.Komaj čakam, da stvari dobim v roke in malo prečekiram kaj bo uporabnega.Pa upam, da mi bo ta teden uspelo vseeno iti malo v šoping -kaj moram pa le kupiti.No saj tudi moja mami komaj čaka, da bo lahko kaj kupila svoji prvi vnučki.Posteljico bova imela kar od mojega srčka-samo pošmerglat jo moram in potem veselo pobarvat, jogi pa seveda kupit nov.No moram res tale seznam za zimske novorojenčke pogledat in potem kar črtat kaj imamo in kaj ne.Vidim, da spanje obdelujete-no danes sem za spremembo ful doberuser posted image  in sem šele proti jutru letela user posted image .Drugače se pa bolj premetavam, spim bolj na en uč in ko moram piškat potem zaspati ne morem.Očitno se moramo navaditi na bolj malo spanca.No zdaj grem pa svojo osebno zdravnico priklicat-moram bolniški list v službo odnesti.Aja sem pozabila povedat, da smo pri 28t in 2/7 težki 1163g kar pomeni, da naj bi imeli PDP 22.12-bomo videli, bo tako kot se bo naša lepotička odločila.

Čav bau,

Barbk
  

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 1891
   RE: Decembrčice
2.10.2006 10:07:00   
Strawberrie Cherrie
No, pa je spet nov teden (en teden manj do PDPjauser posted image user posted image );
Joj, vidim, da nimam edina probleme s tem spanjem - se zbudim ok2h,pol3h, moram na wc, potem pa ne gre nazaj zaspat -> pa se obremenjujem s tem, kako bom pobarvala spalnico, ali je smotrno menjat zdaj posteljo za naju, kam postavit posteljico za tamalega, KAKE BRISAČE KUPIT NOVE???user posted image .... sam jaz sem si razlagala to tako, da mam pač polno glavo misli in zato ne spim -> user posted image user posted image ...potem pa štejem ovčke pa take zadve, pa lubija v nos frcamuser posted image user posted image user posted image , no ok5h me pa spet zmanjka (vmes grem še 2x na wc)...
Glede smrčanja -> mene je kr groza, user posted image pravi, da ful vlečemuser posted image user posted image , jaz pa se zgovarjam, da je to zato, ker ne morem na trebuhu spatuser posted image ; anyway, bom poizkusila z vzglavnikom, mogoče bo pa šlo -> problem je pa tut, ker me zvečer tko hitro zmanjka - ne vem kdaj sem nazadnje pogledala kakšen film do KONCA - kar zmanjka me....user posted image user posted image user posted image
Pomojem se moja psiha navaja na user posted image -> zvečer hitro spat, pol noči pokonci, zjutraj zgodaj vstat (za to tut poskrbi user posted image me z nogicami v rebreuser posted image , čez dan pa tko al tko ne morem spatuser posted image )...

Barbk: in kako je uspelo trgatev? Upam, da si pila samo sveže stisjen grozdni mošt, ne pa unga, ko je že alkoholniuser posted image user posted image , da neb tvoja user posted image v trebuhu JUHUHUuser posted image user posted image

Tintara: Superca, da smo lahko tvoje ODVAJALOuser posted image user posted image -sicer se malo smešno sliši, ampak vseeno bolje, kot pa da bi ti povzročale zaprtjeuser posted image

Zasanjana: Lepo, da se tvoj ponoči spomne na to, da je 'šansa' tudi, da je treba mogoče iti rodituser posted image user posted image -> jaz sem 100%, da takrat, ko bo potrebno it rodit, moj na košarki/nogometu/hokeju/tenisu???? V glavnem, težko ga bo priklicati, potem ga bo pa panika gnala 200/huser posted image user posted image ;
sicer pa - moj user posted image je reku, da bo ziher zravn pri porodu, ampak bo pri MOJI GLAVI STAL, da ne bo vidu, kaj se tam spodaj dogaja - kar je vsekakor bolje, menim, ker je tudi možnost, da skop padeuser posted image user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1892
   RE: Decembrčice
2.10.2006 10:24:41   
aja3
Ciao belle.....
Že nekaj časa se nisem nič oglasila, kar pa ne pomeni da vas prav po voajersko ne spremljam:) Opali, smo se že začele ukvarjat s porodom...hmmm...ne želim kaj preveč razmišljat o tem in gledat filmov (saj tud ne gledamo dokumentarcev na temo kako zobozdravnik popravi zob, ane?) ni čist primerljivo...pa vseen...če so naše mame pa babice pa prababice preživele bomo pa me tud, a ne? Sva bla pa z user posted image  na starševki šoli in ko so začel prikazovat diapozitive o porodu, mu je začela trzat mišica na obrazu...me kr mal skrbi zanjuser posted image  
Plenice...glede sparkyja nisem slišala pohval, nekako še najbolj pohvalijo pamperske (za zahodni trg), a zdej pa pravite da so milerjeva tud ok...jao, težka odločitev...bombažne plenice...punce, ne se hecat...poleg tega pa robček ki ga odvržeš ni bombažen in ritka menda ne diha (kot trdi proizvajalec)... 

na CSD  morajo omogočiti ureditev očetovstva pre porodom (navodilo Ministrstva za delo)...
http://www.csd-lj-siska.si/splosno/sporocila.asp?ID=1805928788

ajd srečno pa ne za večno

p.s. ne omenjajte tortic pa štrudlov..sploh...lepo vas prosim (sam na + 14 kg) pdp pa 28.12. user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 1893
   RE: Decembrčice
2.10.2006 10:40:40   
Strawberrie Cherrie
Aja3: superca za tale link, sem si kr prepisala člen v zakoniku itd, ker pri nas na CSDju menda znajo zlo komplicirat!!!

BTW, pozabla sem vam v soboto sporočit, da je še sam 3 mesece do mojga PDPja user posted image - dons pa 2meseca in 28dniuser posted image user posted image , jupi - KDAJ BO SNEGGG?

(odgovor članu aja3)
Neposredna povezava do sporočila: 1894
   RE: Decembrčice
2.10.2006 11:17:43   
r1ta
Takole, jaz sem spet pri vas parkirana...

Sinoči sem imela taščo in tasta na obisku in kaj sta mi prinesla? Oblekice št. 50 od mojega dragega, torej stare 30 let, z zelo resnim namenom, da jih bom uporabljala za našo ta malo. Pa ne samo to... Tudi flaško za začetek, ki jo je on uporabljal in še eno za kasneje s tremi luknjicami... Pa ne me basat! Ta je res prtisnjena! Tiste 30 let stare cuclje bom tiščala mojemu otroku v usta al kaj? Pa cotke, saj so šikane po svoje, staromodne, nostalgične, ampak današnji bombaž je zakon proti tistim plastičnim materialom iz sedemdesetih let... Včasih ne vem, če sem jaz čudna al so oni, no...user posted image

Pa včeraj sem izvedela, da imajo nizozemci zakon, da moraš imeti do zaključenega sedmega meseca nosečnosti vse pripravljeno za otročka. Torej sobica tipi top, cotke oprane in zlikane, oprema na mestu, itd. Tako, da lahko grem počasi pripravljat, moram pa še kar nekaj stvari dokupit... Pa se je tašča sinoči štulila, da mi bo pomagala pri pranju in likanju, pa se mi je zdelo malo zamalo, sploh ko se spomnim njene reakcije na mojo nosečnost na začetku (češ, kako sva ji lahko takšno sramoto naredila). Kaj pa vem, no, saj se trudi in vse, ampak je le tašča...

No takole. Pri nas na severu tako vliva in grmi zunaj, da ne bo danes očitno nič iz mojega sprehoda. Grem pa kopalnico čistit!

Lep dan!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1895
   RE: Decembrčice
2.10.2006 11:31:30   
Barbk
Shorty jaz še ne grem v materinsko šolo.Mi je sestra pri G rekla, da naj grem kar novembra, da je še malo prezgodaj.Aja3 hvala za tale zelo koristen link-tudi midva nameravava očetovstvo urediti pred rojstvom.Počasi bo potrebno vse papirje začeti urejati, a ne?!Zdaj grem pa (spet) malo hladilnik obiskat sem tooolk user posted image .
Barbk

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1896
   RE: Decembrčice
2.10.2006 13:44:45   
Zasanjana
Njam, njam, jaz pa čokolado papam!user posted image Kako sem grozna, da vam lušte delam, ne?user posted image

r1ta, potem nimam jaz edina tašče, ki mi privleče SVOJE cunjice, ne pa od moža.Stara je pa 60 let.user posted image In jaz naj bi v to oblekla našga user posted image user posted image ?Da ne omenjamo, da so večinoma roza.user posted image user posted image

Sem pa ful dobre volje danes, kljub vremenu.Sosed mi je namreč dal tako lep kompliment, ko sva šli z Zalo iz trgovine.Je rekel, da imam tako lepo zaobljen trebušček, potem sva se pa zaklepetala.Doma sem pa ugotovila, da sem preveč časa stala in imam noge spet ko en dino.user posted image user posted image

Zdej grem pa noge v luft držat, ve pa uživajte!

P.S, med pisanjem posta me je paničen klical user posted image , da če sem res rodila.Da mu je tako rekla, kdo drug kot zlata TAŠČA!Baje je slišala od kolegov.HALOOO!?Mojmu se je skor zmešalo, k je mislu, da je zamudil porod.Groza, no.Komaj čakam, da gremo daleeeč stran od nje, ker jo mam dovolj.S svojimi butastimi izjavami ne spravlja ob živce samo mene ampak tud svojga sina in jo čisto nič ne gane...ah,... papa!user posted image

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1897
   RE: Decembrčice
2.10.2006 15:15:51   
crci06
hej, hoj - izgubljene punce!
nekaterih ne "slišimo" po več mesecev, druge pa druga za drugo vemo, kdaj katera spi in kdaj je katera v službi... (po urah objav postov user posted image )..


Mene tud moja pikica navaja na nočno bdenje... Sploh ni važno, če grem spat ob 9h ali 11h, enkrat od 2-3h se bom zbudila za na WC, pol bom ksno urco budna (BEBA TUDI!!!), pol spet malo zaspimo in spet brcamo okrog 6-7h, pa ce prezgodaj vstanem (danes ob 6h), potem dopoldan še malo potegnem...
Se bojim, da bo tako še več kot 3 mesece user posted image ,
je pa res, da smo že VSE na manj kot treh mesecih do bebic user posted image user posted image

Aja3 - pri kg smo blizu... jaz že ves čas jamram, ker mi moja G tolk teži, da mi bo celo nosečnost pokvarila user posted image

Malo pa se moramo prekršit - ti se nam naslednjič kar pridruži na "kavi"!!

R1ta, tale zakon mi je pa smešen! To je tako, kot, da moraš obvezno kupit lupinico, še hočeš odpeljat dojenčka iz porodnišnice (baje ti ga pri nas sploh en dajo, če jo nimaš)...
po eni strani pišejo zakone za nekaj, kar nam je samoumevno (no, mogoče kakšen mesec kasneje), po drugi strani pa nekateri stvari pripravijo samo zaradi zakona...

Ampak - a nisi ti rekla, da boš rodila v Sloveniji? In po porodu šla spet gor? Ups, al je bila to Zasanjana?
No, skratka, ve kar pripravljat stvari! Jaz se bom tudi mogoče mojmu zlagala, da imamo tak zakon (ŠALAA!)
jaz bi še vedno vse kupovala.., pa sem ugotovila, da najbolje naredim, če sem doma


Tašča od zasanjane je rekla svojemu sinu, da mu je žena že rodila....
 
Samo tolk bom rekla: kurjo polt sem dobila...

Grem se oblečt, ker sumim, da sem že itak na začetku prehlada, pol pa do hladilnika...


Brrr!

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 1898
   RE: Decembrčice
2.10.2006 15:16:57   
r1ta
Zasanjana, saj si že povedala pa mi je padlo iz glave (kot 1000 drugih stvariuser posted image )... Kam se ti seliš?

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 1899
   RE: Decembrčice
2.10.2006 15:29:49   
r1ta
Ne moj_moj, to je verjetno Zasanjana. Jaz sem že parkirana na nizozemskem in ne grem v enem kosu več v Slovenijo. Ja, zakoni so pa zakoni... Včasih malo čudni, pa vendar... Očitno je bilo tukaj, glede na kulturno raznolikost v preteklosti veliko žensk, ki niso imele nič pripravljeno za otročka, potem pa je prišla pomočnica na dom pa ni imela kaj v roke vzeti... Mislim, da če ti da državo pomoč na domu po porodu za 10 dni, da ima pravico od tebe zahtevati neke osnovne pogoje. Cotke oprati in pripraviti ostale stvari pa itak enkrat moraš, le da je malo nerodno, da ti potem stojijo še dva meseca pripravljene v omari...

No ja, vidim, da imajo ene še bolj prtisnjene tašče... Bog moj...

Je pa prav zanimivo brati kdaj hodimo ponoči lulat, ker se mi zdi, da imamo vse uro tam od dveh do treh zjutraj! Dobro, da ne živimo skupajuser posted image , ker bi bila gužva, potem bi si pa verjetno ob treh prvi kafetek skuhale pa čvekale do ene petih zjutraj, šle malo oddremat, pa spet kafetkat...user posted image .



_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 1900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  74 75 [76] 77 78   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?