|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   merjenje temperature
4.10.2006 15:57:23   
BarbaraE
S čim merite temperaturo malčku - 18 mesecev? Navaden ali s kakšnim novejšim modelom. Mi imamo doma tistega, ki se meri v ušesku. Tašča pa navadnega z živim srebrom. In zdaj problem - ta navaden pokazal 38, pa še mal, v ušesku 37 pa še mal. Kaj je prav?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: merjenje temperature
4.10.2006 16:09:04   
dskubin
Jst sm tudi bla pripravljena dat malo več danrja za termometer, pa kupit neki fensi šmensi. Pa mi je svetovala naša prijazna lekarnarica, da so tej tastari tanartabolš (ne sfalijo). Pri teh modernih, pa moreš bit expet, rekla je, da moreš točno tko pa tko nastavit ali preko čela it ali pa za une v ušesek, da če narobe nastaviš (pod napačnim kotom al neki), temp. ni čisto točna. Tko da, jaz bi verjela tastaremu. Edino mogoče poglej, če je una ploščica not pri miru, ker se zna odštelat, pol se premika po termometru gor pa dol, pol pa ne veš kako je prav al čist gor al pa čist dol in je za preč vržt tak termometer.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: merjenje temperature
4.10.2006 17:13:57   
mily
Za mene je taklasičen še vedno zakon. Sem imela tudi enga digitalnega, za katerega smo odšteli precej denarja, pa nam vedno pokaže premalo. Jim ne zaupam, pa če se okol mene vsi na glavo postavijo. Že ko sem ga kupla, sem potem "za vsak slučaj" še vedno pomerla z klasičnim in je ta pokazal več. Edina napaka je, da pač moraš čakat malo dlje in ko so otročki majhni jih je težko prepričat, da so primiru, ampak se vse da user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: merjenje temperature
4.10.2006 18:49:14   
bobek05
Jaz sem tudi opazila, da navaden pokaže več (sprobala na sebi), ampak prosim naj mi katera svetuje, kako naj pripravim 15-mesečnika, da drži pri miru rokico 5-10 min user posted image  

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: merjenje temperature
4.10.2006 19:15:34   
Primoza
Uporabljamo elektronskega in mu prištejemo pol stopinje.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: merjenje temperature
5.10.2006 8:27:10   
mily
Bobek05, jaz sem ji takrat ponavadi povedala kakšno pravljico, al pa sva se kej pogovarjali, da je čas minil. Pa ne rabiš 10 minut, ampak max 5.  Ali pa sem jo vzela v naročje, tko da sem jo držala za roko, kjer je mela termometer.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: merjenje temperature
5.10.2006 12:27:36   
Blink1
Jaz imam elektronskega za pod pazduho. Na njem je mišek Miki in Neji vedno rečem, da mora miška pogledat če ima vročino in da mora počakat, da zapiska in pove kolk je. In potem čaka...čaka...in ko zapiska, zagrabi termometer in hoče sama pogledat kolk je.

Imamo pa tudi ušesnega, ki se ga moraš ful navadit...pa nekaj prištet al odštet.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?