|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kakšne št.oblekic za novorojenčka ?
12.10.2006 11:50:41   
Tiamo
sem imela tetra majčke št. 56, pa par benkic št. 56, bodije pa št. 62. sem imela pa take fine bodije k se raztegnejo in ji je bila številka 62 prav kar dolgo časa.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kakšne št.oblekic za novorojenčka ?
12.10.2006 14:07:16   
Alisa
Jaz sem kupila bodije št. 62, ker ga takrat še povijaš z tetro pleničko in so mu še zdaj prav ko je star 3. mesece in sva brez tetra. Mu pa kupi kak kompletek 56 št in ostalo pa od 58 naprej. Tko hitro prerastejo da je joj.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kakšne št.oblekic za novorojenčka ?
12.10.2006 15:22:11   
lolipop
Vse je odvisno od velikosti user posted image .  Moj je bil velik 51 cm in smo uporabljali Newborn (mislim, da je to št. 56) en mesec. Imej en kompletek za domov in enega za obiske. Ostalo pa večje, ker nima smisla.

< Sporočilo je popravil lolipop -- 12.10.2006 15:26:23 >

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kakšne št.oblekic za novorojenčka ?
18.10.2006 12:54:03   
tinkamiška
Moja Iza je bila velika 50 cm, ko se je rodila. Sva kupila nekaj cotk št.56, zaradi širokega povijanja jih je hitro prerasla, so ji ble pa spet prav, ko sva jo nehala široko previjat. Tako, da smo jih kr fino uporabljali. Je pa res odvisno kako hitro raste in se rediuser posted image

Mislim, da, če kupiš par cotk manjše št. ne bo nič narobe. Tako in tako bo še kdo prinesel kakšen darilček in ta bo sigurno kupil malo večjo št. za vsak slučajuser posted image

Lp,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kakšne št.oblekic za novorojenčka ?
21.10.2006 19:09:18   
Strawberrie Cherrie
Mi imamo vse od 56 do 68 - za1xuser posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?