|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:23:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

poglej, itak se staramo, pa če bi to radi ali ne. nobena lepotica ne ostane večno lepa (mišljen zgolj fizičen, zunanji izgled, lupina!),


Ja.. itak v koncni fazi.. je to se najbolj res.. user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:24:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

evo odlicna resitev, sam neki fali...ja kdo bo pa mojo tamalo merku??user posted image


Bom pa jaz malo pomirku noo.. ce ze ne gre drugace.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:25:43   
Anonimen
vids, tko se govori user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:27:53   
Anonimen
No Tjazy to sem hotela slišat, kar si napisal je čista resnica.
Sama sem hotela le vaša mnenja o privlačnosti, kako gledate na to + ali verjamete govoricam da je drugi porod tisti ki ti naloži Kg in s katerim postaneš malo bolj obilnejša.

Tudi jaz pravim da te kljub temu da veliko žensk s tem tolaži svoj jaz, dodatni kg ne polepšajo in ne naredijo bolj privlačnejše za svojega moža. Je že res da veliko naredi moja psih, a če nisem privlačna za svojega moža mi tudi vsakodnevno ponavljanje pred ogledalom "lepa sem, privlačna sem" nebo nič pomagalo.

Hvala za mnenja!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:28:09   
Anonimen
No.. pol smo zdaj zmenjeni.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:30:19   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

evo odlicna resitev, sam neki fali...ja kdo bo pa mojo tamalo merku??user posted image


Bom pa jaz malo pomirku noo.. ce ze ne gre drugace.. user posted image


Jst tud jst tud!!!user posted image  A pol bomo kr en drucga mirkal???user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:31:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No Tjazy to sem hotela slišat, kar si napisal je čista resnica.
Sama sem hotela le vaša mnenja o privlačnosti, kako gledate na to + ali verjamete govoricam da je drugi porod tisti ki ti naloži Kg in s katerim postaneš malo bolj obilnejša.

Tudi jaz pravim da te kljub temu da veliko žensk s tem tolaži svoj jaz, dodatni kg ne polepšajo in ne naredijo bolj privlačnejše za svojega moža. Je že res da veliko naredi moja psih, a če nisem privlačna za svojega moža mi tudi vsakodnevno ponavljanje pred ogledalom "lepa sem, privlačna sem" nebo nič pomagalo.

Hvala za mnenja!!



Jah.. nisi cist razumela.. .

Mogoce te dodatni kg od nosecnosti ne polepsajo.. ampak ce to ne gre glih za 20 dodotanih kg..  pa to ne igra vloge pri moskem..
Ce igra vlogo pri tebi.. ce potem ti nisi zadovoljna.. potem bos itak shujsala zaradi sebe.. da se bos ti bolje pocutila.
Semo eni so pa bolani na to hujsanje.. Jim rebra ven gledajo, pa kar hujsajo.. pa tezijo s tem. To je lahko tudi zelo nadlezna bolezen.. tko da.. boljs imet par kg vec.. kot pa biti tecen in zoprn s temi kg..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:32:06   
Anonimen
yeee yeee yeeeee

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:32:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Jst tud jst tud!!!user posted image  A pol bomo kr en drucga mirkal???user posted image user posted image


No.. ta je se najbolj pametna do zdaj.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 12:40:51   
Anonimen
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Jst tud jst tud!!!user posted image  A pol bomo kr en drucga mirkal???user posted image user posted image


No.. ta je se najbolj pametna do zdaj.. user posted image user posted image



normalno...ce je pa baguska ena taka pametna punca

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 19:18:59   
marcela
Ne drži to. Jaz imam še zmeraj 57 kg kot pred prvo nosečnostjo. tudi po tretjem porodu sem izgubilla vse.  Prvič sem se zredila, 23kg, drugič 14 in tretjič 17. Pa je minilo med prvim in  tretjim porodom samo 4 leta.  Po tretjem je res šlo najpočasnej dol a to zato, ke rsem za otroci jedla ostanke,ki mi jih je bilo žal vreči v smeti. Pa sem se potem vzel v roke in spremenila prehranjevlne navade, pa začela na fitnes hodi, toda to je bilo za mojo dušo, ne zaradi moža. Skratka kot ti jih je reklo že kar nkej pred mano najpomembnejše je, da si sama zadovoljna s sabo.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 20:32:22   
muška
Jaz sem ista kot prej, pa imam dva poroda v kratkem časovnem razmaku za seboj, edino jošk nimam več, pa 5 kil manj, kot pred otroki; tako da razen pomanjkanja jošk, zgledam boljše kot preden sem imela otroke user posted image  , nisem samovšečna, to, da zdaj bolje zgledam mi drugi pravijo user posted image , jaz pa jih seveda zeloooo rada poslušam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 22:03:57   
tananejka
Tvoja skrb je odveč. Midva imava 3user posted image  pa se mi zdi, da sem user posted image  vedno bolj privlačnauser posted image user posted image .

Kile...jaz imam isto kil kot pred nosečnostjo (zgubila sem jih pa v 3 mesecih), kljub temu, da sem jih v prvi nosečnosti dobila +24, drugič pa +16.user posted image

Kar brez skrbiuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ali bom še privlačna....
9.10.2006 22:21:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: a če nisem privlačna za svojega moža mi tudi vsakodnevno ponavljanje pred ogledalom "lepa sem, privlačna sem" nebo nič pomagalo.


Privlačnost je v tvoji glavi.

Ne pred ogledalom in ne v očeh moža.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?