|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 8:38:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

no ce me tumpamo po nase, potem je to ok.. ce pa vi zacnete tumpat po nase, pa to sploh ni vec ok, ker ne znate tumpat po nase... tko kot me ne znamo tumpat po vase... torej mas prav, ko pravis, da tko mora bit in pika.. me se ne vdamo, vi se tud ne vdate... bomo se vedno vsak zase drzali in to je to..

jaz se pa ne dam!!!


te že bomo user posted image tako ali drugače user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 8:39:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

NEMOGOČ DOGODEK.


Rekla si NE in se MOGOČ... eeee  syntax error..

Kako bi pa to prevedli... NE torej mogoč.. in MOGOČ torej DA.. in skupaj.. MOGOČ DA DOGDEK.. torej DA DA DOGODEK..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 9:20:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

a ti neki povem....ne da mi se vise hehe...tko da, ja, prov mas...se absolutno strinjam...simpl k pimpl, a n?!


TJAZZZYYYY... evo.. še eno sva ukrotila.. matr.. sam še Taula pa Baguska.. prid pomagat!!



Zahi, a ti se neki povem...jst se se ne daaaaaammm...dons mam nov zagon, uceri pa sta mi ze vso energijo spila...samo to lahko pomeni, da se mogoce ne dam, da se v bistvu vdam, da je p=0.5, da se ne vdam in p=0.5, da se vdam...al pa mogoce kaksno drugacno razmerje verjetnosti vdaje...kdo bi vedel...rajs poglej v kodirni sistem, samo te moram opozorit, da ima vsaka zenska drugega...nevem, ce bos mojega sploh najdu...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 9:22:06   
tanikaa
Tjaži, meni se več ne da trošiti energije na to. Zato ti tokrat res zadnjič nekaj napišem.

Jaz mam doma dobrega, seksi dedca. In pri njem dobim vse kar rabim. user posted image  Ne bom trdila, da je idealen, ker nihče ni, ampak meni ustreza in z njim sem srečna, zadovljna in zadovoljena. user posted image

Zaenkrat sem lahko pri njem izživela vse svoje spolne fantazije. In on z mano tudi. In tu bom raje trošila svojo energijo. user posted image user posted image

Če bi vedela, da bo moj avatar izzval tako povpraševanje ... bi ga že prej dala gor user posted image .

Tak da ljubi Tjaži, pozabi na to, da boš kdarkoli ali kakorkoli izživel svoje spolne fantazije z mano. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 9:31:59   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

Zahi, a ti se neki povem...jst se se ne daaaaaammm...dons mam nov zagon, uceri pa sta mi ze vso energijo spila...samo to lahko pomeni, da se mogoce ne dam, da se v bistvu vdam, da je p=0.5, da se ne vdam in p=0.5, da se vdam...al pa mogoce kaksno drugacno razmerje verjetnosti vdaje...kdo bi vedel...rajs poglej v kodirni sistem, samo te moram opozorit, da ima vsaka zenska drugega...nevem, ce bos mojega sploh najdu...user posted image user posted image user posted image


ti si že podrejena sedaj user posted image prepozno se je ven vlečt.. ker se mogoče vdaš.. torej se vdaš (beri nazaj).. in to je to.. ostale sta samo še dve.. dan je še dolg.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 9:35:19   
Anonimen
ne ne, jst sem rekla, da se se ne dam!! samo moska razlaga je lahko tuki drugacna...samo, ker sem jst cist simpl oseba, to pomeni tocno to, kar pise...tko da...dons bos se besno klofal po tipkovnici user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 9:36:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ne ne, jst sem rekla, da se se ne dam!! samo moska razlaga je lahko tuki drugacna...samo, ker sem jst cist simpl oseba, to pomeni tocno to, kar pise...tko da...dons bos se besno klofal po tipkovnici user posted image user posted image


bom klofal ja.. hočem 4 zvezdice hahaha..

skratka.. važno je da se sedaj razumemo.. kodirni sistem je podrt user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 9:45:45   
Anonimen
user posted image ...in tu se je zacela tvoja teorija o kompliciranosti zensk rusiti...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:02:13   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

user posted image ...in tu se je zacela tvoja teorija o kompliciranosti zensk rusiti...user posted image user posted image user posted image


kle smo se je komaj dotaknili.. kje je šele rušenje.. leta 4617.. ko bomo moški dojeli vse fore user posted image

ali pa bomo izumili novo vrsto.. Ženskus NonKomplikatus Sapiens.. vas pa preselili na en planet.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:08:33   
Taula
TJAZZZYYYY... evo.. še eno sva ukrotila.. matr.. sam še Taula pa Baguska.. prid pomagat!!


ti si že podrejena sedaj user posted image prepozno se je ven vlečt.. ker se mogoče vdaš.. torej se vdaš (beri nazaj).. in to je to.. ostale sta samo še dve.. dan je še dolg.. user posted image user posted image

A pa bosta zmogla dve ukrotiti? Se mi zdi da sva prevelik zalogaj....

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:09:44   
Anonimen
ce se samo en clenek v verigi zrahlja...ves kaj sledi...tko, da dvomim da se bo to zgodilo leta 4617...user posted image user posted image user posted image
sicer pa, vem, zakaj to mislis...ker moski bolj xakomplicirate stvari, kot pa v resnici dejansko so...mah sej ta tema sploh ni ves aktualna...kje za vraga tici baguskauser posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:10:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

A pa bosta zmogla dve ukrotiti? Se mi zdi da sva prevelik zalogaj....


teb bomo samo tale kol vzeli.. pa te prec podjarmili user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:11:32   
Taula
teb bomo samo tale kol vzeli.. pa te prec podjarmili


In potem se zbudiš in sanj je konec.....user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:13:16   
Anonimen
aja tanikaa, a si ze dobila mojo posiljko?user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:14:17   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ce se samo en clenek v verigi zrahlja...ves kaj sledi...tko, da dvomim da se bo to zgodilo leta 4617...user posted image user posted image user posted image
sicer pa, vem, zakaj to mislis...ker moski bolj xakomplicirate stvari, kot pa v resnici dejansko so...mah sej ta tema sploh ni ves aktualna...kje za vraga tici baguskauser posted image user posted image


skratka.. komplicirate.. zakaj je homoseksualnost vse bolj popularna med moškimi??? aa??? user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:17:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ce se samo en clenek v verigi zrahlja...ves kaj sledi...tko, da dvomim da se bo to zgodilo leta 4617...user posted image user posted image user posted image
sicer pa, vem, zakaj to mislis...ker moski bolj xakomplicirate stvari, kot pa v resnici dejansko so...mah sej ta tema sploh ni ves aktualna...kje za vraga tici baguskauser posted image user posted image


skratka.. komplicirate.. zakaj je homoseksualnost vse bolj popularna med moškimi??? aa??? user posted image user posted image






Sem opazila ZAHI da je v tvojem besednjaku vse več besed tipa-gay, homoseksualec, homoseksualnost...malo si mi user posted image
Daj prečekiraj malo moje teme spodaj, mogoče se najde kaj zanimivega zateuser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:17:49   
Taula
skratka.. komplicirate.. zakaj je homoseksualnost vse bolj popularna med moškimi??? aa???


A boš začel igrati za nasprotno stran. Neverjetna izguba za nas ženske.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:18:06   
Anonimen
ja, Zahi, pa ne, da bos zdej se gej postaluser posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:18:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

skratka.. komplicirate.. zakaj je homoseksualnost vse bolj popularna med moškimi??? aa???


A boš začel igrati za nasprotno stran. Neverjetna izguba za nas ženske.user posted image


se ti niti sanjat ne more user posted image user posted image


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:20:11   
Taula
se ti niti sanjat ne more


Verjamem..sem čisto v šoku od te novice. Si ne bom opomogla, nikoli.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:27:13   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ja, Zahi, pa ne, da bos zdej se gej postaluser posted image user posted image


ah ne.. se zaenkrat še trudim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:30:07   
Anonimen
no fino, pol pa kr celo goro prirocnikov v roke, pa bo user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:33:42   
Taula
ah ne.. se zaenkrat še trudim


Trudi se še...misli mu pa že tja uhajajo. Da vidi še od Nivess filmček, pa bo šel na drugo stran.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:33:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

no fino, pol pa kr celo goro prirocnikov v roke, pa bo user posted image user posted image


smo se odločil, da vas bomo raje ukrotili.. je lažje.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 10:37:21   
Anonimen
tipicno za moske...vse po liniji najmanjsega uporauser posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?