|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:32:12   
baguSka
pol pa sploh ni panike.. ker mi smo tut preprosti.. pol lahko MOGOČE zbrišemo iz menija


ga ti konstantno ponavljas.. tko da ne vem ce ti bo ratal to.. user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:32:14   
Anonimen
pa sej to je splosno znano, da v vecini primerov moski bolj komplicirate kot zenske...tale tema je pa ziv dokaz za to...pa ne se zdele neki zgovarjat pa ven vlect...smo vas ze skapcile user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:32:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če dans ne bo.. je blo včer toooook hudo.. da bo zih zdržal kak dan


A ti tud?? Matr sva ze dva!!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no evo... vsaj dva kle gor user posted image

Taula pa drži kol v roki.. pa udriha.. mogoče bo tut dans user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:33:38   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

pa sej to je splosno znano, da v vecini primerov moski bolj komplicirate kot zenske...tale tema je pa ziv dokaz za to...pa ne se zdele neki zgovarjat pa ven vlect...smo vas ze skapcile user posted image


ja ja.. ti si sam fovš k mam zdej 3 zvezdice user posted image user posted image

tale tema je pa čisti izraz ženske zakompliciranosti.. beri najine poste s Tjažijem.. pa ostale user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:34:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pol pa sploh ni panike.. ker mi smo tut preprosti.. pol lahko MOGOČE zbrišemo iz menija


ga ti konstantno ponavljas.. tko da ne vem ce ti bo ratal to.. user posted image



je tok žensk kle.. da ga morm.. ker če bi preprosto pisal .. bi blo pol postov manj, pa nebi nič razumele user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:36:31   
baguSka
pa sej to je splosno znano, da v vecini primerov moski bolj komplicirate kot zenske...tale tema je pa ziv dokaz za to...pa ne se zdele neki zgovarjat pa ven vlect...smo vas ze skapcile


user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:39:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pa sej to je splosno znano, da v vecini primerov moski bolj komplicirate kot zenske...tale tema je pa ziv dokaz za to...pa ne se zdele neki zgovarjat pa ven vlect...smo vas ze skapcile


user posted image user posted image


ja ja.. spet skup držat user posted image user posted image

brant nas mučenike, da prenašamo vse to, pa ne.. al pa rečt "Jaaa.. res ste tok bogi.. včas smo res zakomplicirane" user posted image user posted image tega tut ne? user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:39:15   
baguSka
je tok žensk kle.. da ga morm.. ker če bi preprosto pisal .. bi blo pol postov manj, pa nebi nič razumele


no pol kompliciras... just be your self... and do what man do... brezskbi da me vas stekamo.. user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:40:12   
baguSka
"Jaaa.. res ste tok bogi.. včas smo res zakomplicirane" tega tut ne?


Veckrat to priznamo kot vi.user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:40:49   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

je tok žensk kle.. da ga morm.. ker če bi preprosto pisal .. bi blo pol postov manj, pa nebi nič razumele


no pol kompliciras... just be your self... and do what man do... brezskbi da me vas stekamo.. user posted image


prej si rekla, da maš clo knjigo o tem, da nas štekaš user posted image user posted image

no.. če nas štekate.. pol ni nobene panike .. sam obratna smer je včas komplicirana.. ker za nas JA pomen dejansko JA user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:41:46   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

"Jaaa.. res ste tok bogi.. včas smo res zakomplicirane" tega tut ne?


Veckrat to priznamo kot vi.user posted image


ja no.. jaz tut moji rečem, da oba komplicirava.. pa se nasmejeva skup.. pa si dava lupčka.. in se štekava user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:42:19   
Anonimen
ce bi zenske tko blazno komplicirale, kukr ti pravs, Zahi, bi bile obsojene na samotno zivljenje...in niti pod razno ne bi bile mame pa zene etc. ...na tem podrocju se ta tvoja racunica definitivno ne bi izsla..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:43:37   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ce bi zenske tko blazno komplicirale, kukr ti pravs, Zahi, bi bile obsojene na samotno zivljenje...in niti pod razno ne bi bile mame pa zene etc. ...na tem podrocju se ta tvoja racunica definitivno ne bi izsla..


ni čist tko.. smo mi tok dobri, da toleriramo vse komplikacije in vas imamo ravno zaradi tega radi.. user posted image
če bi ble tok simpl k mi.. bi bil dolgčas.. včas paše kej zakomplicirat.. brez vas pa tega ni user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:45:03   
baguSka
prej si rekla, da maš clo knjigo o tem, da nas štekaš


ja no sej.. sam ce se jst zgledujem po knjigi, ti pa potem zacnes tumpat po nase, potem te nic vec ne stekam..user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:45:49   
Anonimen
a ti neki povem....ne da mi se vise hehe...tko da, ja, prov mas...se absolutno strinjam...simpl k pimpl, a n?!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:48:28   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

prej si rekla, da maš clo knjigo o tem, da nas štekaš


ja no sej.. sam ce se jst zgledujem po knjigi, ti pa potem zacnes tumpat po nase, potem te nic vec ne stekam..user posted image user posted image


nooo evvvooo .. pa smo tam.. tumpat po naše.. pa pol nič več ne štekam user posted image user posted image

zdej veš kako se mi včas počutimo.. ker ve tumpate po vaše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:49:03   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

a ti neki povem....ne da mi se vise hehe...tko da, ja, prov mas...se absolutno strinjam...simpl k pimpl, a n?!


TJAZZZYYYY... evo.. še eno sva ukrotila.. matr.. sam še Taula pa Baguska.. prid pomagat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:54:22   
baguSka
zdej veš kako se mi včas počutimo.. ker ve tumpate po vaše


no ce me tumpamo po nase, potem je to ok.. ce pa vi zacnete tumpat po nase, pa to sploh ni vec ok, ker ne znate tumpat po nase... tko kot me ne znamo tumpat po vase... torej mas prav, ko pravis, da tko mora bit in pika.. me se ne vdamo, vi se tud ne vdate... bomo se vedno vsak zase drzali in to je to..

jaz se pa ne dam!!!

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 7:13:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

svojga tipa pa zdaj baje noče več.. Tjaži je pokazal svoje veščine..





NEMOGOČ DOGODEK.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 7:15:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

da smo moški prav fejst živalce..






Tu pa imaš popolnoma prav. Res ste ene prav fejst živalce. Tok seksi user posted image . Brez vas itak ne bi mogle. Še manj pa brez vašega mednožja user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 7:20:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A se se kr dajete???user posted image user posted image


oooo.. kje si ti.. tebe smo pogrešal user posted image user posted image

v glavnem... Tjažy je končno prepriču Taniko, da gresta na ježke.. sva jo ukrotila user posted image user posted image

še tebe.. pa smo zmagal user posted image user posted image




Spet haluciniraš????

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 7:22:46   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Tjaži. Ti rabiš enga orenk dobrega psihijatra. In ta tvoj psihijater rabi še enega psihijatra. user posted image


no.. viš-- zato pa raj ne grem k njemu.. Brez veze, da dva psihica pristaneta v norisnici..



Bolje dva psihiča kot pa pol RR-auser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 7:38:57   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če dans ne bo.. je blo včer toooook hudo.. da bo zih zdržal kak dan

A ti tud?? Matr sva ze dva!!




no evo... vsaj dva kle gor

Taula pa drži kol v roki.. pa udriha.. mogoče bo tut dans



Dons sem že, pa bom šeuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 8:37:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Dons sem že, pa bom šeuser posted image


user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Ko nista oba za..
12.10.2006 8:38:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Tu pa imaš popolnoma prav. Res ste ene prav fejst živalce. Tok seksi user posted image . Brez vas itak ne bi mogle. Še manj pa brez vašega mednožja user posted image


enako user posted image brez vašega bi bil ceu dolgcajt.. ste pa tut seksi živailce.. take fine za stiskat..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?