|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:42:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

no dons, k sem domov s hoste prsla, so se mi na rito napicle 3 hruske, pa 2 jabcka...tko, da sem celo druzino nahranila user posted image user posted image


tok špičasto maš?? .. dej še ti sliko gor.. da dobi Tanika konkurenca..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:43:18   
Anonimen
ja tuki vse babnce skupi drzimo...tko, da Zahi...ti se le pazi...bos spet zacel pred furjastimi babami s pipsom v roki bezatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:44:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

no dons, k sem domov s hoste prsla, so se mi na rito napicle 3 hruske, pa 2 jabcka...tko, da sem celo druzino nahranila user posted image user posted image


tok špičasto maš?? .. dej še ti sliko gor.. da dobi Tanika konkurenca..



ja logicno, ce mam pa ene par sto kostanjevih jezkov v riti

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:45:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

jaz ne vidim nobenih pikic na beli steni. vsaj tu v svoji pisarne ne. in zakaj bi jih morala videt?



Seveda ne vidiš.. ker niso na steni.. na tvoji riti so..
Nekaj ježic ti je ostalo v riti.. je bilo tolk dobr, da jih sploh ne cutis aaa???

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:47:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

jaz ne vidim nobenih pikic na beli steni. vsaj tu v svoji pisarne ne. in zakaj bi jih morala videt?



Seveda ne vidiš.. ker niso na steni.. na tvoji riti so..
Nekaj ježic ti je ostalo v riti.. je bilo tolk dobr, da jih sploh ne cutis aaa???



Kar mirno.. saj vem kaj bos rekla.... Ja lahko jih obdrzis za spomin.. ni panike..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:48:48   
Anonimen
Samo svojga opozori, prednote od zadi nabrise.. da se ne bo piču na ježice... če ga boš zdaj, ko si mene probala.. sploh se marala...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:48:58   
Anonimen
 user posted image   auchhhh

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:50:45   
Anonimen
 

Kar tihoo.. res.. res.. jih lahko obdrzis za spomin.. user posted image user posted image  

Ja ja.. bovo se enkrat.. brez skrbi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:52:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

user posted image   auchhhh


A tebe je pa bolel al kaj? Ja seveda, ko pa si neke hruske in jabolke gor natikas.. Ježice so prava stvar.. bom še tebi pokazal.. OK? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:54:13   
Taula
Samo svojga opozori, prednote od zadi nabrise.. da se ne bo piču na ježice... če ga boš zdaj, ko si mene probala.. sploh se marala...


Delaš skomine še drugim z tem ko se hvališ kolk si dober. Pazi se da te ne bo napadel trop pohotnih ženskuser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:54:41   
Anonimen
misko caki mal...najprej so bli jezki, hruske so pa kr tko spontano gor prsle...kapis??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:55:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ja tuki vse babnce skupi drzimo...tko, da Zahi...ti se le pazi...bos spet zacel pred furjastimi babami s pipsom v roki bezatuser posted image user posted image user posted image user posted image


dokler je realnost na takem nivoju.. potem nimam nič proti user posted image user posted image
glede pipsa pa.. si me že podila.. sem vajen user posted image sam si rekla, da me ne boš več..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:56:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Samo svojga opozori, prednote od zadi nabrise.. da se ne bo piču na ježice... če ga boš zdaj, ko si mene probala.. sploh se marala...


Delaš skomine še drugim z tem ko se hvališ kolk si dober. Pazi se da te ne bo napadel trop pohotnih ženskuser posted image


pa s kolom po glavi.. za vsak slučaj

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:56:48   
tanikaa
Tjaži. Ti rabiš enga orenk dobrega psihijatra. In ta tvoj psihijater rabi še enega psihijatra. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:57:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

misko caki mal...najprej so bli jezki, hruske so pa kr tko spontano gor prsle...kapis??


oz. jezice, ce se izrazim malo po dolenjsko user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:57:49   
Taula
Tjaži. Ti rabiš enga orenk dobrega psihijatra. In ta tvoj psihijater rabi še enega psihijatra.


Predlagam Ruglauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:57:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

misko caki mal...najprej so bli jezki, hruske so pa kr tko spontano gor prsle...kapis??


ob toliko ježkov se slej ko prej napiči še kaj drugega.. sploh če jih tanika noče snet, ker je bilo tok dobr.. svojga tipa pa zdaj baje noče več.. Tjaži je pokazal svoje veščine..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 14:59:54   
Anonimen
ej Zahi...mal izven konteksta...sva mela midva ene par dni enako stevilo postov...zdele si me pa ze posteno presisal...ampak jst se ne dam hehehe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:00:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Tjaži. Ti rabiš enga orenk dobrega psihijatra. In ta tvoj psihijater rabi še enega psihijatra.


Predlagam Ruglauser posted image


Rugel bi rekel, da je kle marsikatera jalova, ker se brani moškega, ki hoče sexat.. tko, da..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:02:05   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ej Zahi...mal izven konteksta...sva mela midva ene par dni enako stevilo postov...zdele si me pa ze posteno presisal...ampak jst se ne dam hehehe


ja pol pa sodeluj ženska user posted image user posted image user posted image kle se desci trudimo krotit.. sej nama ratuje.. ampak je potrebno tok in tok postov na dan..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:02:09   
Taula
Rugel bi rekel, da je kle marsikatera jalova, ker se brani moškega, ki hoče sexat.. tko, da..


Sej zato pa njega predlagam, ker je isti user posted image ...

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:02:40   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ej Zahi...mal izven konteksta...sva mela midva ene par dni enako stevilo postov...zdele si me pa ze posteno presisal...ampak jst se ne dam hehehe


uu..pa še 3 zvezdice mam zdej user posted image ceu norc..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:04:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

ej Zahi...mal izven konteksta...sva mela midva ene par dni enako stevilo postov...zdele si me pa ze posteno presisal...ampak jst se ne dam hehehe


ja pol pa sodeluj ženska user posted image user posted image user posted image kle se desci trudimo krotit.. sej nama ratuje.. ampak je potrebno tok in tok postov na dan..



sej se uspesno trudim, dva desca tuki krotit....samo, ker smo pa zenske v premoci...mi ni treba tko besno klofat kot teb user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:08:06   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


sej se uspesno trudim, dva desca tuki krotit....samo, ker smo pa zenske v premoci...mi ni treba tko besno klofat kot teb user posted image



ja no.. moram brant moški spol k ga tok pluvate user posted image

eni vam jo nočjo lizat, eni pravjo da vaše riti niso sexy, eni nočjo masirat ipd ipd.. sam jaz vseen mislim, da pretiravate in da smo moški prav fejst živalce.. sam bolj preprosto morte z nami delat.. pa ne tok komplicirat.. pa je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Ko nista oba za..
11.10.2006 15:09:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Rugel bi rekel, da je kle marsikatera jalova, ker se brani moškega, ki hoče sexat.. tko, da..


Sej zato pa njega predlagam, ker je isti user posted image ...


kot vsi moški ne? user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?