|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Simona in Boza!
15.8.2004 20:25:57   
MB
Ravnokar sem zacela skenirati Finaxovo brosuro. Ker je precej zajetna, jo bosta dobili cez dan ali dva!

LP Mirjam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Simona in Boza!
16.8.2004 10:34:21   
Erdbeere
A se loh se jest priklučim čakajočim na brošuro......sej se ne mudi ko bo ti kr povej, pa hvala v naprej :)

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Simona in Boza!
16.8.2004 21:09:37   
MB
Zdaj imam skenirano ze celo, tako da ni problem. Samo e-mail rabim:)!

Lep pozdrav!

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Simona in Boza!
16.8.2004 21:42:46   
MB
Ravnokar sem skenirala in poslala brosuro. Javita, ce je vse OK. Ce pa se kdo rabi, naj javi svoj e-mail naslov!

LP

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Simona in Boza!
27.8.2004 23:17:50   
MB
Malo pozno odgovarjam, ker sem bila se na :morje:. Fibre husk se dobi pri g. Polaku, vsaj tako je zadnjic obljubil, ker do nedavno tega ni bilo. Za xanthan gum pa ne vem, je treba vprasati. Morda ga imajo v lekarnah (to je pogosto polnilo pri zdravilih)?

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Simona in Boza!
23.11.2004 20:08:52   
MB
Malo pozno, ker nisem vsak dan na Ringaraji.
Brosura je zbirka receptov s posebno, brezglutensko moko svedskega proizvajalca Finax. Napisani so recepti za razlicne vrste kruha in peciva. Moka je namenjena bolnikom s celiakijo.

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Simona in Boza!
24.11.2004 22:10:11   
dojenček
MB
Sem mislila, če je v tej brošuri kakšen nasvet, recept oz. bilokaj v zvezi z mlekom in mlečnimi izdelki, saj je moj sin alergičen na to vrsto hrane in bi mi kakšen recep prišel zelo prav.

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Simona in Boza!
27.11.2004 19:10:45   
MB
dojencek,

mislim, da ni nic uporabnega. Obstaja sicer tudi brezglutenska moka brez mleka (in recepti iz nje), vendar za tak primer nimajo pomena, ker lahko peces z normalno moko - razen ce je alergija ugotovljena tudi na psenico.

(odgovor članu MB)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?