|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček racer s
16.10.2006 14:44:29   
Anonimen
Meni pa je najlepši ta voziček. Ga katera ima? Kakšen so njegove prednosti in slabosti? Je kje v tujini kaj cenejši?
http://www.comfortbaby.com/racer-s.htm
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček racer s
16.10.2006 15:34:09   
lejci86
meni je tudi ful všeč.....me zanima če gre v majhen avto(yaris)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček racer s
16.10.2006 18:29:53   
ajdaN
Tole pa NE gre v majhen avto! Tudi ko se zloži je ogrooomen! Večji kot naš Jane slalom.

Fino je, ker kolesa nimajo zračnic in ne moreš prebost gume. Je okreten, lahko vodljiv, pa sedež se lahko obrača v obe strani kar je redko. Pa primeren je že za novorojenčka. Vseeno pa lahko dobiš zraven še tako trdo torbo, ki se kasneje spremeni v zimsko vrečo.

Minus je pa teža, tehta ogromno! Na splošno je pa fajn in kvaliteten voziček!

< Sporočilo je popravil ajdaN -- 16.10.2006 18:33:34 >

(odgovor članu lejci86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček racer s
16.10.2006 18:36:08   
Anonimen
No saj mi imamo karavana tako da prostor ne bi bil problem. Mi je pa tako lepo gledati vozičke, čeprav še nisem user posted image . Nameravamo pa nekje v pol leta začeti delati na tem.
Sem se pa res prav zapikala v ta voziček, čeprav mi je kar malo drag user posted image  Koliko se drugače vrtijo cene vozičkov, ker prav nimam občutka koliko stanejo?

Kakšnega mi še predlagate? Pa kšna slikca prosim, ker videz mi je pri vozičku tudi zelo pomemben. Pa ne maram vozičkov na tri kolesa, tako da teh mi niti ne kazat user posted image

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček racer s
16.10.2006 20:55:05   
andrejka82
To je zame eden naj vozickov. user posted image  Tudi sama ga bom kupila. Vozim ga sedaj, ko pride kolegica s tamalim na obisk in je res hvale vreden. Tezek je res ( 14 kg ) in v najinega Passat-a, ki ni mali avto, gre le na knap user posted image . Tako, da na kaksen dopust ga ne bomo mogli vzet s sabo in bo prisla v postev samo kaksna marela. Ampak ga hocem imeti kljub vsemu. user posted image

Pri nas v Svici pride isto, kot v Sloveniji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček racer s
17.10.2006 7:40:07   
Anonimen
Kako misliš to na knap?
Ja sej velik je najbrž res, saj zato pa imamo karavana user posted image  Sem hotela imeti karavana prav zaradi tega, da bo šel voziček brez problemov not, ker živiva na svojem in je seveda treba vsak vikend it na oba konca, včasih pa še v tednu. No, saj to zato, ker nismo daleč stran od vseh. In zato sem hotela velik avto, da voziček samo skup dam in ga vržem v prtljažnik, brez matranja in zgubljanja živcev. Ampak očitno sem se še vedno v malo prevelikega zapičila user posted image  in malo preveč dragega.

(odgovor članu andrejka82)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček racer s
17.10.2006 11:31:36   
andrejka82
S knap sem mislila, da gre noter ravno toliko da gre, na kaksne moje velike potovalke lahko kar pozabim na celi crti. Prtljaznik je, ko gledas, ogromen, ampak, ko das vozicek not, je pa vse mimo.user posted image
Ker se bomo vsak drugi mesec vozili Svica-Slovenija, bom imela ta vozicek tukaj, v Sloveniji pa nabavila nekaj cenejsega in manjsega, ker so doma vedno aktualni izleti in mnozicni obiski pri svojcih.

Najprej sem sicer imela nagledanega Skaterja s, ta je 105.000 SIT in celo za 9 cm daljsi od Racerja. Ampak opticno mi iz vseh pogledov pride lepse Racer, pa se cisto miceno je cenejsi. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček racer s
17.10.2006 14:35:01   
KOZLEK
Živjo mi mamo racerja plus sam ne take barve kot je na sliki pa ga ne zamenjam za nič. Mamo karavana pa smo letos šli komot na morje z mojo taveč potovalko.user posted image  pa še tolk je blo prostora da sm pr tamalmu zadej sedela.user posted image lp
user posted image

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček racer s
17.10.2006 16:08:32   
anjaa
naši sosedje imajo ford fiesto pa ga spravijo notri!! tako da nevem no ...

(odgovor članu KOZLEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček racer s
17.10.2006 20:41:16   
andrejka82
Anjaa, saj ga spravimo not user posted image , ( prtljaznik je sicer ogromen, samo odprtina, ki je omejena, je za ta vozicek glih za glig, da s kolesom ne potegnem ) samo zraven se kak kovcek ali dva in je gotovo. Sva pa z mojim bolj komot, tako, da ocitno sem prezahtevna. user posted image  Bomo se pa stresni prtljaznik nabavili in bo vse ok. Avta ne morem menjat ker je se nov.user posted image

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček racer s
17.10.2006 20:47:57   
andrejka82
Evo tocne mere zlozenega vozicka: D, S, V      87cm x 67cm x 55cm
Teza: 13.9 kg

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?