|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nedrcek za dojenje
14.10.2006 21:53:03   
mateja in peter
Ziv!

Kaj si mislite o nedrckih za dojenje, jih v resnici potrebujemo, ali je to samo teznja po vecjem dobicku trgovin s spodnjim perilom? Ker 1. so drazji ali pa med drazjimi in 2. redko kje dobis kako drugo barvo kot belo...
Kaj pravite?

M
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nedrcek za dojenje
14.10.2006 21:55:15   
Jančika_
Dojim drugega otroka in nisem imela in nimam niti enega modrca za dojenje. Navadnim čisto nič ne manjka. 

(odgovor članu mateja in peter)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nedrcek za dojenje
14.10.2006 21:56:15   
Marogica
Jaz sem jih v obdobju dojenja uporabljala in mi ni žal, ker so res praktično narejeni. Tako, da so bili zame osebno uporabni. Drugače bi bila najbrž prva, ki jih ne bi kupilauser posted image

(odgovor članu mateja in peter)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nedrcek za dojenje
14.10.2006 21:59:54   
Disney
Jaz sem si jih kupila in sem jih tudi uporabljala.Mi je zelo prav prišel in mi ni žal,da sem si ga nabavila,pa še praktičen je.Kupila pa sem ga v šparu in se mi zdi,da niti ni bil tako drag.Imeli pa so v beli in črni barvi.

(odgovor članu mateja in peter)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nedrcek za dojenje
14.10.2006 22:22:51   
Anonimen
Nimam še izkušenj,so mi pa zlo všeč,ker so praktični,za podoj,kjer koli želiš-da se popolnoma ne razgališ.Pa še podpora mislim,da je kar dobra.Tako,da če sprobaš,nimaš kaj za zgubit-takšno je moje mnenje,seveda.Sej ne rabiš nege velike količine tega,enga pa si le privošči.Lahko,da ga boš uporabljala še kdaj-ko boš še drugič mamica.

:)

(odgovor članu mateja in peter)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nedrcek za dojenje
14.10.2006 23:01:33   
agabrovec
Tudi jaz dojim drugega otroka pa jih uporabljam.So mi všeč ker imam velike zize in to obavim lepo diskretno.Je pa fajn če ima razporek na sredini(najdla sem jih samo v pikapolonici) da ne kažeš vsega!

(odgovor članu mateja in peter)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 9:13:50   
natasar
Meni so tudi prav prišli. Vendar bi ti svetovala, da si zaenkrat kupiš samo enega, ker sem si jaz prvega kupila premajhnega (kljub temu, da sem si vzela eno številko večjega), kasneje sem si še kupila v Mullerju, mislim da sem dala nekje 2.200 SIT in so lepo elastični in še dobro podporo imajo- nisem pa prepričana, če imajo v kaki drugi barvi kot ve beli. V Sparu pa imaš tudi poceni in različnih barv. Pri naslednjem bom sigurno spet uporabljala. 

(odgovor članu mateja in peter)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 9:22:25   
Jančika_
Zgleda, da so torej modrčki za dojenje še ena iz kategorije stvari "če jih nimaš, jih ne pogrešaš, če jih imaš, so pa nepogrešljive". Sem štejem še palčka zavijalčka, čebriček, majice za dojenje in blazino za dojenje - slednje pri prvem nisem imela in mi na kraj pameti ni padlo, da bi jo rabila, zdaj pri drugem sem jo pa dobila za darilo in je super fajn.

(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 9:24:13   
arielca
Meni so prišli prav, ker so praktični predvsem če kam greš. Sem jih kupila v C&A v Avstriji (imajo bele in črne) in pri nas v Muellerju (imajo samo bele). Pri nas jih odaja tudi Alisa, mislim, da nima samo belih (www.alisa.si).


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 9:41:30   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

Zgleda, da so torej modrčki za dojenje še ena iz kategorije stvari "če jih nimaš, jih ne pogrešaš, če jih imaš, so pa nepogrešljive". Sem štejem še palčka zavijalčka, čebriček, majice za dojenje in blazino za dojenje - slednje pri prvem nisem imela in mi na kraj pameti ni padlo, da bi jo rabila, zdaj pri drugem sem jo pa dobila za darilo in je super fajn.


Jančika, se strinjam. Jaz sem pa to ugotovila pri palčku zavijalčku. Smo "preživeli" brez njega smrdeči dve leti, ampak zadnjič smo ga pa kupili (ker je bil ta star model tako fino znižanuser posted image ) in ga sedaj redno uporabljamo - sploh ne vem, kako smo brez njega preživeli ves tisti smrad, ki se je vil iz navadne kante za plenice.user posted image
Glede nedrčka pa - jaz sem ga prvič redno uporabljala (sem imela ene 4 kom. - 2 iz Mullerja, krasna za nosit, pa 2 iz BC, čipkasta, smotana za nosit) in si sedaj nekako sploh ne predstavljam, kako dojiti brez. Pač odpneš sponko in hopa - že lahko dojiš.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 9:46:43   
Anonimen
Meni se je zdel praktičen za odpenjanj/zapenjanje, kadar nisem bila doma. Doma bi še potelovadila za hrbtom, na kavi pa malo težje...

Tako ali tako pa boš kupila nove nedrčke, ker bodo prsi večje.

(odgovor članu mateja in peter)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 9:53:03   
Jančika_
Čakajte, pa ve si navadne modrce zadaj odpenjate, al kakouser posted image ? Ker jaz samo blago malo dol potegnem na zgornji strani košarice in ne vidim nobene razlike od tega, da odpneš košarico na naramnici - še hitreje je, če samo odmakneš.

Aja, pa da ne bo katera mislila, da imam kaj proti modrcem za dojenjeuser posted image , kje pa. Samo ne zdijo se mi nepogrešljivi. In zame, ki sicer (torej ko nisem v obdobju dojenja) sploh ne nosim modrcev, bi bil to res brezveze nakup; še tistih par, ki jih imam, komaj "obrnem". Enega imam že kakih, hmuser posted image , milijon letuser posted image . Edino za športne modrce se skeširam vsake toliko.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 15.10.2006 9:56:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 10:13:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika
Čakajte, pa ve si navadne modrce zadaj odpenjate, al kakouser posted image ?


Ja....no, tko sem razmišljala in seveda kupila tistega za dojenje.
Gre pa tudi tole "z blagom dol potegnit", sem poskusila, zdajle...ampak zdaj je, kar je user posted image .

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 10:14:30   
sezam
Ali jih uporabljaš ali ne je po mojem odvisno tudi od tega, kako veliko oprsje imaš. Če je manjše, se verjetno da preživeti brez njih. Jaz imam pa malo večje, pa si ne predstavljam brez. Sem pri prvi probala z navadnim (tako kot je napisala Jančika) pa me je vse tiščalo. tako, da jih uporabljam.

Priporočam ti pa, da si jih ne kupi vnaprej, ker se ti joškice spremenijo po porodu. Sama sem si morala kupiti po porodu nove - večje.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 10:23:50   
Krista28
Jaz jih imam od Lisce, Triumpha in od Müllerja. Za prvega dala 5 tisočakov, za drugega čez 7, tretji pa 2.100 SITuser posted image in je najboljši (mehak bombaž, lepo drži obliko, ga lahko kuhaš). Meni se to ne zdi tak strošek, glede na uporabnost. Od Triumpha je najslabši.

(odgovor članu mateja in peter)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 21:50:50   
lolipop
Raje počakaj, da rodiš. Da vidiš, če ga boš sploh potrebovala. Jaz sem ga vseeno kupila prej, ker sem imela nakupovalno mrzlico.user posted image  Sam čist lahko bi se zgodil, da bi vrgla dnar stran. Prodajalka mi je tudi svetovala večjo številko in ni se zmotila. Na začetku sem bila kot Pamela Anderson.

So pa super praktični, če imaš malega požeruha, ki hoče skoz gor viset. Priporočam ti tudi majice na preklop. Odpneš moderc, mal razmakneš in že pije. B.p. Sama drugače uporabljam majice s kostjo in polno košarico, tako, da tisto odmikanje blaga ni prišlo v poštev. Plus tega se ti zgodi "poplava" in je treba modrc večkrat na dan zamenjat.

Pa na začetku so se mi zdel tako grdi, pol sem se jih pa navadla.


(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 21:58:57   
Abby
Jaz sploh ne morem brez njih. Sem sicer vmes poskusila z navadnimi, pa je skrajno nepraktično in razvlečejo se, ko nonstop vlačiš zizo ven. Modrčki za dojenje se pa lepo odpnejo, pa je. Meni osebno so najljubši Liscini, kupujem jih v Sanolaborju, stanejo pa nekje okrog 3200. Slabo pri njih je edino to, da se dobijo samo v beli barvi. Pri prvem otroku sem uporabljala tudi Mothercare, ki se dobijo tudi v črni barvi, pa mislim, da zdaj tudi v drugih barvah, so pa znatno dražji. Najraje imam tak model, kjer se odpne cela košarica, da se dojenček lahko muca s celo zizo. Će dojiš, je to nujen pripomoček. Plus blazinice, plus Avent krema za bradavice v začetku, mimogrede.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 22:27:11   
eya
Jaz jih tudi uporabljam, so mi ful praktični. So mi pa tudi najboljši ti iz Mullerja, pa še najcenejši so.

O samem izgledu in privlačnosti teh modrčkov pa kdaj drugič...user posted image

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nedrcek za dojenje
15.10.2006 23:35:04   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Jaz jih tudi uporabljam, so mi ful praktični. So mi pa tudi najboljši ti iz Mullerja, pa še najcenejši so.

O samem izgledu in privlačnosti teh modrčkov pa kdaj drugič...user posted image


Se kar strinjam v obeh točkah.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
17.10.2006 19:19:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nedrcek za dojenje
17.10.2006 19:42:16   
Alisa
Jaz sem kupila enega preko spletne trgovine od Alisa (firma), imajo več baru. Jaz ga nisem niti enkrat uporabila, ker me je motil, čeprav je prav fajn narejen. In ker dojim z nastavkom me je motilo.
Tko da sem potem kupila 2 modrčka večjo številko in sem prav zadovoljna z njima.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?