|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   znaki nosečnosti
20.10.2006 11:04:45   
aktem
Pozdravljene!

Danes sem naredila test in zagledala dve crtici. Srce mi bije 100 na uro, malo od srece, malo od strahu zaradi izkusnje s splavom pred pol leta.

Ali je katera od vas imela v zacetku nosecnosti bolecine v spodnjem delu trebuha, tako kot pred menstruacijo? Imam namrec taki filing kot pred menstruacijo in me je strah, da je to spet kaksna slaba ''napoved'' ss.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 11:10:39   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

user posted image ČESTITKE!user posted image

Za znake sicer ne vem ti bodo druge povedale. Mislim pa da se ne rabiš sekirat.Uživej v user posted image  in pričakovanju user posted image !

(odgovor članu aktem)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 11:13:21   
teri
Če imaš bolečine to ni nič takega.Večina punc ko zanosi ima na začetku feeling kot da bouser posted image prišla.Pol se te bolečine umirijo in se ti lahko začenjajo krči,ker se ti bo maternica širla.Lahko pa teh krčev ne boš čutla.Čestitam za user posted image !Pa pri g. se naroči na pregled,da boš sigurna da je vse ok.Sploh če si mela ss pred pol leta naj te tolko bolj gledajo.Jaz sem mela tudi ss pre 1m in pri 2.user posted image bom jih pressirala naj me bolj kontrolirajo.Navsezadnje plačujemo zdravstvo in imamo pravico do tolkih pregledov in uz,kot hočemo.Lahko tudi si malo tečna tam,to samo pomeni da te skrbi zate in za tvojgauser posted image .To je samo znak da boš dobra mama!Srečno vsehuser posted image !

(odgovor članu aktem)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 12:16:09   
lunca2
Tudi jaz ti čestitam, da si med nami user posted image . Želim ti mirno in zdravo user posted image , ter zdravegauser posted image .
Jaz nisem imela nobenih znakov nosečnosti razen tega, da mi je user posted image zamujala.

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 12:25:28   
Taula
user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 12:55:53   
aktem
Hvala za vaše vzpodbudne besede in čestitke. Sem se že oglasla pri moji g. in me je poslala na odvzem krvi, za vse ostalo pa je rekla, da je še prezgodaj.... Za krče pa mi je rekla tako, lahko se pojavljajo v začetku nosečnosti, ki se odvija kasneje brez problemov, ali pa tudi ne... upam na prvo varianto. Zdaj pa moram samo pozitivno mislit in tako tudi delat....

lp in en sončni žerek kljub dežju vam pošiljam s Primorskega.......

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 13:07:22   
teri
Aktem:vračam pozdrave tudi iz Primorske,natančneje iz Kopra!user posted image

(odgovor članu aktem)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 13:47:49   
sonchek
user posted image user posted image user posted image Čestitke....in srečno do user posted image



_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 14:23:16   
Liona
Občasno imam podobne bolečine. To je baje zaradi širjenja maternice.

ČESTITKE. user posted image  Pa sva junijki 2007. Tudi jaz sem ta teden ugledala user posted image . In tudi jaz sem imela ss pred 5 meseci. Zato pa imam v sredo že pregled. Točno danes sem nastopila 5 teden. Pa ti?

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 14:50:18   
Kuba
Prejmi tudi od mene lepe pozdrave iz KP! Srečno!

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: znaki nosečnosti
20.10.2006 14:51:54   
aktem
Po tabelcah naj bi bila tud jst u 5.tednu. Upajva na vse dobro.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: znaki nosečnosti
21.10.2006 7:50:13   
mala zirafa
Čestitke tudi od mene!!Jaz sem imela tudi 1x krče, pa je blo vse ok.Ponavljali se mi niso.

(odgovor članu aktem)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: znaki nosečnosti
22.10.2006 15:39:52   
inibini
ŽIVJO!JA JEST IMAM SKOZ PROBLEME SKOZ ME BOLI SPODNI DEL TREBUHA.KO SEM ZANOSILA ME NI NIČ BOLEL PO DVEH MESECIH IN POL ME JE PA ZAČEL TKO BOLET DA SM DRUG DAN ZAČELA KRVAVET IN ČEZ DVA DNI IMELA SS.AJA KDAJ SI NAREDILA TEST PRED MENSTRUACIJO ALI TI JE ŽE ZAMUJALA?MIDVA Z MOŽEM SE TUD TRUDIVA ŽE KAR NEKAJ ČASA IN UPAM DA BO KMALUuser posted image .    TEBI PA ČESTITKE!

(odgovor članu aktem)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: znaki nosečnosti
22.10.2006 15:42:38   
inibini
AMPAK NE SEKIRAJ SE SAJ BO VSE VREDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu inibini)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: znaki nosečnosti
22.10.2006 17:54:03   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image  ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

Ko sem jaz zanosila sem tudi imela v začetku občutek,kot da prihajauser posted image ,pa je seveda ni bilo.Ti se kar lepo sprosti in lepo uživaj v user posted image .
Želim ti lepo in zdravo user posted image



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu inibini)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: znaki nosečnosti
22.10.2006 18:53:48   
žužu
ko sem bila jaz za prvega noseča, sem imela tri mesece res hude krče. vsak dan, tri mesece. pa sem kljub krčem rodila zdravega sinka. tak da, čim manj se obremenjevat s tem, pa uživat nosečnost!

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: znaki nosečnosti
22.10.2006 18:59:05   
janusha
pozdravljene punce, joj saj ne morem verjet, čisto slučajno sem šla pogledat sem gor, če ima slučajno kakšna podobne težave kot jaz, pa najdem cel kup odgovorov in sicer, moja težava je v tem, da se dejansko bila neučakana, ker user posted image  dobim ponavadi 28-29 dan sem 29 dan že delala test in je bil negativen s tem da me že kar nekaj dni boli v spodnjem delu trebuha in sem že imela namen jutri do zdravnika, če imam mogoče vnetje jajčnikov, ampak mene boli kot prvi dan user posted image user posted image  ali pa kot preduser posted image  in ne pri strani kot naj bi boleli jajčniki, pa sem tule gor brala da vas to boli potem, ko se maternica širi, glede na to da sem če sem user posted image  res šele na čistem začetku se mi zdi čudno da bi me že bolelo. Kaj mi svetujete, naj še malo počakam in grem še enkrat delat test ali grem do zdravnika.  Ali je katero bolelo tako zgodaj? Aja še nekaj - oprostite za neznanje - kaj je baby check?  

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: znaki nosečnosti
23.10.2006 12:47:49   
aktem
Pozdravljene,

Zdaj ko sem že dala prvo fazo preverjanja ali sem noseča ali ne lahko dajem nasvete....... Počakaj še dan, dva, najbolje tri in naredi test še enkrat... Sama pa vem da sem v prvih dneh po izostanku menstruacije bila tako neučakana, da bi najraje naredila test vsaki dve uri, če bi mogoče pokazalo vsaj rahlo črtico. Tako da..... punce, ni kej - prezgodaj delat test ni nič, samo vprašanje pa je, kdaj je ravno pravi čas. Sicer pa je tako, če je ratalo in bo vse uredu potem ta rdečega vrageca ne bo, sicer pa.........na delo dokler ne rata.

No tako glede nasvetov za zgodnje preverjanje nosečnosti. Zdej pa upam, da bo šlo vse tako kot je treba. Krči in bolečine v spodnjem delu trebuha so ponehali (3x trkam na les). Po pregledu krvi in rasti hormona je vse o.k. na UZ je sicer vidna zaenkrat gestacijska vrecka in neki noter, ma morem počakat do naslednjega tedna.... Do takrat pa bom mislila na najlepše, se poskusila čim manj obremenjevat in tako kot ste mi predlagale - UŽIVAT V NOSEČNOSTI...... 

Pa srečno tudi vam...... 

(odgovor članu janusha)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: znaki nosečnosti
25.10.2006 8:38:01   
mala zirafa
Janusha, jaz sem na istem kot ti.Včeraj me je tako tiščalo v sp. delu trebuha da sem morala vzeti lekaddol.Danes pa me ne boli več.Imam drugi dan zamude.Kdaj boš ti testirala?Greva istočasno testirat, saj imaš cikluse enako dolge kot jaz.lp

(odgovor članu aktem)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: znaki nosečnosti
25.10.2006 9:52:39   
Klarita
baby check je test za ugotavljanje nosečnosti, tako kot clear blue

(odgovor članu janusha)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: znaki nosečnosti
28.10.2006 19:44:39   
janusha
mala žirafa, ali si naredila test, nisem prej nič gledala foruma tko da si ga verjetno že delala, jaz sem ga nazadnje v četrtek pa nič, sicer pa še vedno nič, gin. pravi da še malo počakat pa pol na ultrazvok - po moje je psiha al pa hormoni - nimam kaj dosti upanja. Tebi pa vso srečo

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: znaki nosečnosti
29.10.2006 7:12:16   
mala zirafa
Ni mi ga blo treba delat.Saj razumešuser posted image .O imam 9.11.. konec nasl. meseca pa bomo videli, če se slučajno kaj prime.Slabo sem si izračunala dneve in sem testirala en dan prezgodaj.Sicer je bil test-.

(odgovor članu janusha)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: znaki nosečnosti
30.10.2006 19:06:26   
gugu
Živjo punce! Danes sem šesti dan po transferju in še vedno (ne)čakajoča na user posted image , upam da mi bo tokrat uspelo. Sem pa v majhni zaskrbljenosti saj imam že od samega transferja čudne znake. Že drugi dan so me boleli jajčniki,da o prsih ne govorim, ki so bile boleče že takoj po ovulaciji. Nato sem tretji dan po TR zjutraj opazila na hlačkah rjav izcedek ki pa je bil samo momentalenuser posted image ! Je pa res da me še vedno zbada v jajčnikih in prisotna je tudi bolečina v križu! Ali imam še sploh šanse po takšnih znakih???? Punce hvala za vaša mnenja saj velikokrat prebiram forum in vem da ste fejst punce ki rade pomagate z takšnimi in drugačnimi  odgovori!
Upam, da kmalu zagledamo user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: znaki nosečnosti
1.11.2006 8:46:35   
mala zirafa
Lahko da gre za vgnezditveno?Ne preostane ti drugega kot čakanje, kar je najbolj mučno od vsega.Držim pesti.Kdaj je ne pričakuješ?

(odgovor članu gugu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: znaki nosečnosti
1.11.2006 9:01:26   
Katrin
Iskrene čestitke!

Jaz sicer nisem imela nobenih bolečin v spodnjem delu trebuha, sem pa imela zelo občutljive in polne prsi.

Srečno!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?