|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
17.8.2004 9:31:01   
tiha
Ko se po celi disertaciji končno odločim v katerem trikolesniku se bo prevažala naša tretja pikica (mož je že zdavnaj obupal in mi dal proste roke), se ne morem odločit med tremi barvami :zmeden::zmeden: in sicer:
-brick
-sand
-jeans

http://www.infantino.info/default.cfm?Jezik=Si&Kat=03020102&ProdID=687&VarID=955

Katera je pa vam najlepša???

LP od zmešane mamice 9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
17.8.2004 9:45:14   
Pandi
ja,ja...brick :love:
Sand:presvetla in preobčutljiva :zmeden:
Jeans: če bo fant, zakaj pa ne ;)

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
17.8.2004 9:48:26   
tiha
He, he, he, tudi meni se brick tanajbolj dopade.
Moram še možičku pokazat barvo (da ne bo rekel, da vse sama izberem).

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
17.8.2004 11:13:14   
Erdbeere
Jest sem tud za brick

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
17.8.2004 12:36:34   
Annny
Tudi meni Brick(-:
Še nekaj: kakšna pa je sploh razlika med Quinny Freestyle 3xl in Freestyle 3xl comfort??

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
17.8.2004 14:03:09   
Aly
Tiha,

ja v prvi vrsti se boš morala odločiti sama :)- ....okusi so različni ;) . Jaz sem od vsega začetka razmišljala o barvi Sand ali Sand Canvas in nobeni drugi (o čemer je soglašal tudi "ati" )....vendar potem je sledil preobrat..... Ko sva si v trgovini Infantino v živo ogledala barve ter tudi samo blago na znamki Comfort (se razlikuje npr. od štirikolesnikov in drugih modelov), mi Sand Canvas ni bil več tako všeč (rečeno je bilo, da pri tej znamki ni "Sand-a" - temveč le Sand Canvas, ki pa je bolj kamelja barva) in potem se nama je na sliki zdela ful dobra brick, ko pa sva jo videla v živo, pa ne več tako...mi je te "oranžne" barve nekako delovalo preveč (tudi notranjost vozička )... Kaj pa vem, če bi našemu korenjaku bilo tako pestro všeč :zmeden: :)-:)- . In nazadnje s prigovarjanjem "moške besede" je zmagal "Jeans" - torej čisto prava barva za našega fanta ;) . Sva pa izbrala malo kombinacije, saj sva košarico Dreami kupila v barvi Sand, saj se mi zdi da ta nežna svetla barva fajn ustreza času (pozimi) in ko bo naš :duda: še mala stručka (imam jo že doma - mi je res lepa!)

Skratka pred odločitvijo ti svetujem, da si barve ogledaš v živo (modele Comfort!), če nimajo vozička, pa imajo kakšno opremo (nahrbtnike, vrečo ipd.)

Uspešno izbiro !


Annny, model Comfort je najnovejši, izboljšava oz. razlika od "klasičnega" Freestyla je v tem, da se prednje kolo vrti 360 st,, da se hrbtni del lahko popolnoma položi (ima štiri nastavitve) ter da se otroček lahko obrne tudi proti tebi !


LP :rozica: Aly

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
17.8.2004 16:19:14   
Annny
Kaj ni brick rdeča, ne oranžna, hm? Na sliki že izgleda tako(-:
Nisem videla v živo, saj sama voziček že imam.

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
17.8.2004 16:25:38   
Anonimen
Meni je najlepši v violet barvi, ampak če izbiram emd tvojimi pa jeans, brick mi pa sploh ni všeč.

(odgovor članu tiha)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
17.8.2004 17:17:36   
*NaTaŠa*
Hvala enako ribica.In ko sem ta vozicek v trgovini probala vozit mi ni bil prevec vsec to da je kolo na 360 stopinj ker kar sam malo obraca.Nevem no.mogoce je po cesti drugace.

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   QUINNY COMFORT-katera barva vam je najljubša?
27.8.2004 10:23:33   
Maja&Lana
Meni je od tvojih variant najbolj všeč Jeans, sicer sem pa tudi sama naročila Quinny Feestyle 3XL comfort v barvi jeans canvas, vendar to ni bilo to in je zopet prevagala temno modra, moja omiljena barva.
Kakorkoli se boš odločila, uživaj z novim vozičkom!:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?