|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke
14.11.2006 22:37:08   
Monika79
Čestitke Blecky za sinka user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
 
lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Novemberke
14.11.2006 22:47:34   
urška76
user posted image user posted image  Blacky čestitke. Pridno cartaj svoj zakladek.user posted image user posted image


Punce hvala vsem za lepe želje.. Upam, da bom res že jutri cartala.
Malinčica čep je sicer znak, da se je začelo nekaj dogajat, ampak če nimaš popadkov in ti ni odtekla voda ni še nobene panike. drugače pa vso srečo, pa da kmalu cartaš tudi ti.
Viv ti maš pa res super punci. Ju je tako lepo videti skupaj.
Nč grem spat, dokler še lahko. user posted image  V glavnem pa vso srečo vsem nosečkam ki še čakate na zakladke. Upam, da ko pridem domov, da ne bo preveč zamudnic. Nobeni ne želim tok dolgega čakanja, kot ga imam sama.
Nočko

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Novemberke
15.11.2006 9:03:34   
Lana_s
Urška vso srečo danes. Držim pesti za čimlažji poroduser posted image
Viv prave cukre imašuser posted image

Malinčica javi kaj si zrihtala - seveda če nisi že rodilauser posted image user posted image user posted image

Blecky čestitke zauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Monika kam se pa tebi mudi?user posted image Tvoj pdp je še daleč. Ne prehitevajuser posted image user posted image

Pri nas pa še nič novega. Tak vem da pred rokom ne bom rodila, verjetno bom še celo decemberka postalauser posted image Sem pa vedno bolj okorna in že tak težko Tino previjam. Sploh več nima mira in ji je previjanje taka muka, ko more na miru ležat. user posted image Pa še prehlajena je tak da spet nisma kaj dosti spali, ko ima nosek polniuser posted image

Aja tudi ti imaš pravega cukrauser posted image Tini sem mogla parkrat pokazati slikice, je bila tako navdušenauser posted image Upam, da bo nad našim tudiuser posted image





_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Novemberke
15.11.2006 9:07:56   
Anonimen
Lana_s tudi jaz sem že okorna, da je joj user posted image ,... pa še kar nič ne dogaja,... na koncu bo moje dete tehtalo še 4kg user posted image ,... Glede na moj trebuh jao! Pa tako rada bi že cartala Zalo user posted image .  Po moje je moj pravi termin tudi tam nekje kot tvoj - konec novembra user posted image .

(odgovor članu Lana_s)
  Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Novemberke
15.11.2006 9:18:00   
Aja1
NOVEMBRKE:

user posted image

Katy.25, PDP 1.11., Trbovlje, 2.11. rodila SARO user posted image user posted image
MucaMaca, PDP 1.11., Celje, 10. 11. rodila ANO ANOUKuser posted image user posted image
Aja1, PDP 2.11., Novo mesto, 9.11. rodila NEJO user posted image user posted image
Ema79, PDP 2.11., Ljubljana, 30.10. rodila JULIJO user posted image  user posted image   
viv, PDP, 3.11., Kranj, 30.10. rodila ZARJO  user posted image  user posted image   
Mami23, PDP 4.11., Novo mesto,  17.10. rodila NEŽO user posted image  user posted image   

Urška76, PDP 4.11., Ljubljana, user posted image
taya76, PDP 4.11., Ljubljana ali Celje, 1.11. rodila TAYO user posted image user posted image  

Luni, PDP 5.11., Postojna, 5.11. rodila MAŠO user posted image user posted image
marella, PDP 6.11., Ljubljana, user posted image
adelinna, PDP 6.11., Postojna ali Ljubljana, 1. 11. rodila NEJOuser posted image user posted image
Kaja11, PDP 8.11., Ljubljana, 2.11. rodila GAŠPERJA user posted image user posted image
mk_pika, PDP 8.11., Kranj, 6.11. rodila ŽANA user posted image  user posted image
Matejka81, PDP 9.11., Maribor, user posted image
Capyka, PDP 10.11., Postojna, 20.10. rodila SARO user posted image  user posted image   

mirjanajelenko, PDP 11.11., Celje
atanja, PDP        , 12.11. rodila TEDAuser posted image user posted image
seenamojca, PDP 12.11., Ljubljana, 29.10. rodila JAKOBA user posted image  user posted image   

MALINČICA, PDP 13.11. Maribor
majas, PDP 15.11., Izola, user posted image
**petra**, PDP 15.11., Brežice, 12.11. rodila NIKA user posted image user posted image
max81, PDP 15.11., Jesenice ali Kranj, 6.11.  rodila NIKOuser posted image user posted image
krfjolca, PDP 17.11., Kranj, 12.11. rodila ANŽETAuser posted image user posted image
Kely, PDP 17.11., Slovenj Gradec, user posted image
tinyP, PDP 17.11., Jesenice, 24.10. rodila ANDRAŽA user posted image  user posted image   
andreja 07 , PDP 18.11., 6.10. rodila SIMONA in DAVIDA  user posted image  user posted image   

blecky, PDP 22.11., Kranj, 14.11. rodila SINČKA user posted image user posted image
Melita73, PDP 23.11., Ljubljana user posted image
Lana_s, PDP 24.11., Maribor user posted image
Nogavica, PDP 24.11., Maribor, user posted image
Danaja1, PDP 24.11., Kranj
Monika79, PDP 25.11., Ptuj
alja01, PDP 25.11., Trbovlje



_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Novemberke
15.11.2006 9:20:55   
Aja1
Blecky, čestitke za sinčka! user posted image user posted image user posted image

Danes je pa Urška na vrsti...go Urška, go!!!! Pa Matejki tudi že pripada pot v Rim. Komaj čakam, da bomo zapolnile ta seznam! user posted image

Kako je s tabo Monika? 

_____________________________




(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Novemberke
15.11.2006 9:22:17   
Nogavica
Dobro jutro!

Najprej čestitke blecky user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
 
Veliko sreče danes, urška76, pa tudi vama MALINČICA in Monika79, če se vama že kaj dogaja.

Aja1, imaš prekrasno detece user posted image !
Jaz sem čisto solzna vsakič, ko vidim kake nove fotke vaših user posted image , ker že komaj čakam, da spoznam svojo malo Živo.

Danes sem sanjala, da dojim... ampak potem dojenček več ni bil dojenček, ampak mala črna muca, ki sem jo še naprej dojila user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Novemberke
15.11.2006 9:24:08   
Lana_s
Matejka ti pa res nimaš sreče. To more bit grozno, ko misliš, da je že tvoj čas potem pa ti prestavijo rok za celo dva tedna. Če ti ga prej se še nekako sprijazniš ne pa zdaj ko bi že mogla rodit. user posted image Pa saj bo hitro minilo še teh nekaj dni. Čez mesec dni bomo že vse novemberke cartaleuser posted image

Bo pa gužva v MB porodnišnici konec novembrauser posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Novemberke
15.11.2006 9:24:31   
Nogavica
Samo 13 se nas mora še vpisat user posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Novemberke
15.11.2006 9:27:00   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: Lana_s

Bo pa gužva v MB porodnišnici konec novembrauser posted image



Ja, pa res. Bomo kar tam pripravile srečanje novembrk s štajerskega konca user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Novemberke
15.11.2006 9:58:30   
andrejka
hej punce!
Sm s pregleda.4 cm sem že odprtauser posted image , tko, da bo dons al pa jutr, najkasnej v podelk akcija..... Končno.......Bi blo kr lušno če bi direkt svoj PDP zadela....
Sm pa na žalost glivice staknla.user posted image Mi je predpisala neki pa si morm šele zvečer ustavt notr--a kera ve če je to ful nevarno za otročka, pa če si loh jest to že prej not vstavm??user posted image user posted image
Vso srečo.... 
Andrejka user posted image

_____________________________

17.11.06 se nama je rodila čudovita deklica Zoja
24.5.09 pa se nam je pridružil čudovit deček Gaber

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Novemberke
15.11.2006 10:22:13   
danaja1
Andrejkauser posted image user posted image user posted image  držimo pesti, da bo čimprej za tabo in da boš kmalu MAMICA.
Zp za glivice je pa 1 svečka, ki jo samo 1 x vstaviš in ni nič nevarna za bebija. Jaz sem jo morala uporabit prejšnji teden in sem imela kontrolo, pa jih ni bilo več.
Tako, da nimaš kaj skrbeti!!!!!

_____________________________

20.11. se nam je rodil dolgolasec in lepotec OMAR
http://omar2006.moj-album.com
________________________________________________

Večina ljudi bi uspela v majhnih stvareh, če jih ne bi ovirale velike ambicije.


(odgovor članu andrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Novemberke
15.11.2006 10:28:08   
danaja1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Blecky čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.11. se nam je rodil dolgolasec in lepotec OMAR
http://omar2006.moj-album.com
________________________________________________

Večina ljudi bi uspela v majhnih stvareh, če jih ne bi ovirale velike ambicije.


(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Novemberke
15.11.2006 10:31:55   
MALINČICA
Čestitka vsem novim mamicam, kako jim privoščim srečo in crkljanje!!!

Jaz sem še doma, še danes mi je en kos čepa odluščil, ampak nič popadkov, no v bistvu me čez cel dan zvija kot pred menstruacijo, ampak nič bolečin v križu...
Čutim pa, da sem že cela "rahla" tam spodaj, kar nekak hodim, kot da bi po jajcih hodila.
Mah, sej bo.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Novemberke
15.11.2006 11:06:19   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1
Danes je pa Urška na vrsti...go Urška, go!!!!


Evo mene spet doma. Mislim.... Jest bom pouser posted image . Danes me je ena druga dohtrca pogledala, rekla da ima naša mala rok šele v petek user posted image  ne vem od kje njej to, ampak da ima že bolj malo plodovnice, pa ker sem že po enem CR sem baje rizična pacientka. Tako da sem bila danes v laboratoriju, jutri grem na EKG, v petek pa pod nož. Počas me že grab, da bi taščo poklicala pa veze pokoristla user posted image
Tako, da novemberke, niste se me še rešile. user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Novemberke
15.11.2006 11:36:06   
Lana_s
Novemberke pa res nimamo sreče. Zdaj bodo vsem, ki zamujate roke prestavili. Urška tolaži se s tem, da čez dva dni boš pa že 100% cartala.

Zdaj pa hitro na zrak izkoristiti lepo, toplo vreme.user posted image


_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Novemberke
15.11.2006 11:37:01   
andrejka
Hej!
Kaj pa če grem prej rodit-predno se to pozdrav?user posted image
Upam, da ni nevarno za user posted image ?
Cela nosečnost brez težav zdej na konc pa to..user posted image

Hvala za odgovor.
Andrejka user posted image

_____________________________

17.11.06 se nama je rodila čudovita deklica Zoja
24.5.09 pa se nam je pridružil čudovit deček Gaber

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Novemberke
15.11.2006 11:47:41   
adelinna
Andrejka - tudi jaz sem imela neke vaginalete in zadnjo sem si vstavila mogoče 10 minut preden mi je odtekla voda. Ker mi voda ni odtekala po kapljicah ampak v litrih, je tisto ubogo svečko še celo katapultiralo ven iz mene. user posted image user posted image  
No, naši princesi tiste svečke niso nič škodile, zato kar brez skrbi. Če bi lahko škodile, ti jih ginekolog po moje sploh ne bi predpisal.

(odgovor članu andrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Novemberke
15.11.2006 12:07:30   
Monika79
ojla
 
 
No danes je pri nas takole, skozi noč ni bilo nobenega izcedka, zjutraj pa spet izcedek, ki je bil še temnejše barve kot včeraj, pa še sluzat, tako, da mislim, da gre za čep, križ me pa full danes boli, mali pa je živahen user posted image user posted image  tako moram na CTG tako, da se grem pokazat in vam javim, če ne bo nič, drugače pa bo moja sestra javila user posted image user posted image
 
 
lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu adelinna)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Novemberke
15.11.2006 12:23:10   
melita73
Urška, ti se mi pa res smiliš. Pa niso mogli že prej povedat, da boš šla  pod nož ali si pa mogoče že vedela.  Pa Matejka, ta tvoja pripetija glede roka je pa tud za živce parat.
Res nas je še malo ostalo, bomo videli, če bo luna, ki je 20. 11. kaj vplivala na nas (saj ne vem če je prava). Jaz imam sicer nekak od zdravnice napovedano, da če ne bo nič prej, pa v soboto, 25. 11., ko je ona dežurna v porodnišnici. No ja, pustimo se presenetit.

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Novemberke
15.11.2006 13:20:02   
urška76
OJ!
Melita sama sem sicer sumila, da bi znal biti CR, vendar izključno na podlagi tega, ker smo v naši familiji lene za rodit. Že mami si je vzela čas za naju, no mene so na silo ven poslali, sestra je pa imela dva CR. Drugač sem pa tud jezna ja. Oni bi mi svečke dajali, pol pa pride dr. Blejčeva pa vse po vrski okrega, še mene skor, reče da sem skrajno rizična porodnica in me naroči na CR. Baje da imam tud bolj malo plodne vode (v soboto mi je rekel da jo je dovolj), tako da nimam pojma kaj naj si mislim.
Andrejka ne se sekirat zaradi teh svečk. Sigurno ne škodijo. Je mala pika tam v tvojem trebuščku zaščitena bolj kot Kočevski medved. Pa tudi hitro primejo. Je pa manj možnosti, da boš raztrgana, če nimaš vnetja kolikor jaz vem (pa ne me za besedo držat). Pa če vnetje ni zdravljeno, potem malo bolj tvojega user posted image  kontrolirajo, da se okužba slučajno ne prenese na njegove učke. Tako da nič bat.
Ja pa punce, če vam odteče voda, dobro premislite, koliko bi je bilo to v kozarčku, ker danes so vsaki, ki ji je odtekla voda težili s tem. Mislim, pa kako naj ženska, ki gre lulat, pa ji vmes odteče voda ve koliko jo je bilo? A naj s kozarčki na tamali okoli hodimo?user posted image

(odgovor članu melita73)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Novemberke
15.11.2006 13:26:52   
Rožica82
PUNCE POZDRAVLJENE!
Sama sem sicer julijka2007, ampak vas redno berem že nekaj časa. Ker ste začetno fazo dale že vse skoz upam na vaše odgovore. Zanima me kako ste se počutile tam od 7.-10. tedna. Sama sem v 7.tednu in razen izostale menstruacije in user posted image testa nimam nobenih nosečniških znakov. A je to normalno?
Lep konec nosečnosti in čim lažji porod vsem preostalim

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Novemberke
15.11.2006 13:30:01   
urška76
Rožica bodi srečna, da nimaš kakih slabosti. Jaz v prvi nosečnosti vedela nisem, da sem noseča in mi je bilo čudno, da so vse nekaj jamrale, pa bile boge. Zdej v drugo pa razumem vse. Tako da ti samo uživaj v nosečnosti, pa čim manj si obremenjuj možgančke s tem kaj naj bi ti bilo in kaj bi lahko šlo narobe. Pa lepo nosečnost še napraj ti želim.

(odgovor članu Rožica82)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Novemberke
15.11.2006 13:33:06   
Aja1
Rožica, to je čisto normalno. Jaz nisem imela celo nosečnost nobenega nosečniškega znaka. Sploh se nisem počutila user posted image . Bodi vesela, da nimaš problemov in slabosti že takoj na začetku, je pa možno, da te še obiščejo.

_____________________________




(odgovor članu Rožica82)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Novemberke
15.11.2006 13:42:42   
Rožica82
Hvala punciuser posted image
Bom poslušala vaju in se čim manj obremenjevala. Kot praviš Aja- SPLOH SE NE POČUTIM user posted image ,upam da ne pride za mano.user posted image  

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?