|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke
14.11.2006 18:03:43   
urška76
Ojla!
Nobene nove mamice danes user posted image  (kdo se oglasi).
Mirjana nimamo vse ctg vsak dan . Jest sem že 10 dni čez rok pa mam jutri tretji ctg v porodnišnici. Prej pri svoji sem imela pa tud na dva dni ctg (pol ko sem bila čez rok). Samo gibe je treba bolj pazljivo spremljat, vsaj meni je tako rekel. No jutri upam, da bom odrešena vsega.
Matejka sej vem, da je težko čakat, sam zdej vsaj veš, da ni še nič narobe, pa tud tele zadnje tedne se otrok ne redi več ne vem koliko. Moja se ta zadnji teden v bistvu sploh ni zredila (glede na ocene moje g in oceno g v porodnišnici).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Novemberke
14.11.2006 18:40:49   
Aja1
Evo, Neja mi je dala toliko časa, da sem uredila kratek albumček s slikicami.

Punce, se strinjate, da počakamo, da vse novembrske čveke rodijo in se nato vse skupaj selimo na nov forum starši čvekamo?! Mislim, da bi bilo kar fino, če bi jih še spodbujale in čvekale kar tukaj gor. Sicer upam, da vas ne bo motile, če bomo kakšno rekle tudi o naših problemih po porodu.

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Novemberke
14.11.2006 18:42:59   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: adelinna

Aja1 - tvoja princeska ima čudovito ime. user posted image


Vem. Hvala enako user posted image

_____________________________




(odgovor članu adelinna)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Novemberke
14.11.2006 19:08:10   
mirjanajelenko
matejka 81


razumem kaj želiš povedati  moj pdp po minst. pride na 13.oktober, po uz pa 11. november, tak da tud sama ne vem kdaj bom rodila

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Novemberke
14.11.2006 19:25:24   
Anonimen
Ja mirjana, tebi so vsaj povedali, moj gin. je bil pa mnenja, da ni nujno spreminjat PDP-ja,...no zdaj pa imam user posted image .

Ma, važno je, da bomo še letos rodile, ne? user posted image

Aja1, dobra ideja, da nas še malo spodbujate user posted image  user posted image .

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Novemberke
14.11.2006 19:42:56   
Monika79
IZVIRNO SPOROČILO: Monika79

ej punce jaz pa mam neki rjav izcedek, ki ni sluzat user posted image  kaj bi to naj pomenilo?
 
 
je imela katera podoben primer?
 
 
bom vesela vsakega odgovora user posted image user posted image
 
 
 
lp Moni user posted image



hm ............... se je pri kateri tako mogoče začel porod?
 
dajte z nasveti pomagat, ker me je malo strah začelo biti user posted image
 
 
 
Aja -  joj kako je tvoja princeska zlata user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bi kar znova in znova gledala slikce od vajine pupe user posted image
 
 
 
 
lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Novemberke
14.11.2006 19:48:23   
Aja1
Monika, pa je ta izcedek prav rjave barve? Moj je bil zelo voden in rdečkast...in to je bila plodovnica in baje čep user posted image . Te kaj zvija?

_____________________________




(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Novemberke
14.11.2006 19:55:43   
Monika79
včeraj sem imela full rumen izcedek, danes je pa iz rumene postal svetlo rjav, pa nobene sluzi zraven in nobene krvi zraven, pa ni ga tako zelo dosti, da bi bile full hlačke mokre user posted image  (ali kako je bilo pri tebi, je bilo dosti plodovnice user posted image ) včasih tu in tam malo kak krč čutim, samo nič rednega, le danes ugotavljam, da me križ boli močneje kot ponavadi user posted image
 
 
Aja - tebe je močno zvijalo?
Nočem panike zganjati, samo vseeno pami tudi ni user posted image
 
 
 
lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Novemberke
14.11.2006 19:58:47   
urška76
Monika, če ni nobenih drugih znakov in izcedek ni obilen lahko počakaš do zjutraj pa potem pokličeš svojega g, če pa te je zelo strah pa pokliči v porodnišnico in ti bodo povedali ali se prideš pokazat, ali ni to nič takega. Brez veze, da te je strah, bolje da vprašaš in se greš eventuelno tudi pokazat.

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Novemberke
14.11.2006 20:01:04   
Anonimen
Urška, pri tebi še tudi nič? user posted image  danes si 10 dni čez rok. Kaj se dogaja user posted image .

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Novemberke
14.11.2006 20:02:15   
urška76
Aja tvoja Neja je pa pravi cuker. Se vidi, da se je lišpala. user posted image  
Drugače je pa na starševskem čveku že odprta tema Novemberke 2006. Tako, da lahko tam čvekate o ritkah in pleničkah, vmes pa pridete še mal nas spodbujat.user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Novemberke
14.11.2006 20:03:42   
Aja1
Mene ni nič zvijalo. Mi je pa počasi odtekala plodovnica (ke sem sedela na wc-ju je kar nekaj kapljalo...ne močno, ampak je pa). Pa mini vložek je bil čisto moker. Svetujem ti isto, kot Urška. Počakaj do zjutraj (če te ne bo nič zvijalo) in nato pokliči svojo G ali pa kar pojdi do nje (če imaš blizu), pa ti bo povedala kako in kaj. Upam in želim ti, da je to to...da se je začelo. Samo brez panike. Jaz si še vedno ne morem predstavljat, kako sem bila jaz flegma še pred porodno sobo... Prej sem skoz mislila, da bom tulila kot dež, ampak nisem...sama sebe sem presenetila. Srečno in sporoči, kako bo.

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Novemberke
14.11.2006 20:06:46   
urška76
IZVIRNO SPOROČILO: matejka81
Urška, pri tebi še tudi nič? user posted image  danes si 10 dni čez rok. Kaj se dogaja user posted image .

Čisto nič se ne dogaja na žalost. Edino to, da sem danes sama sebi že čisto odveč. Zdajle sem skor zaspala, ko sva z Mihom gledala risanko. Jutri zjutraj šibam v porodnišnico, z g sva zmenjena, da ga spomnim na svečko in ostanem not. Pol bomo pa čakal. Me zanima, koliko časa me bodo matrali, glede na to, da sem že v prve mela carski rez. Baje, da v drugo prej reagirajo, če ne napreduje po predpisih. Tako, da jutri me ne pričakujte tu gori. Vam bo moj user posted image  sporočil kaj delajo z mano. Ko me pa spustijo domov se pa oglasim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Novemberke
14.11.2006 20:11:01   
Aja1
Urška, srečno jutri. Bomo držale pesti, da boš čimprej stisnila k sebi svojo malo zamudnico....ta bo šele lepa, ker se tako dolo lišpa user posted image

_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Novemberke
14.11.2006 20:11:43   
Anonimen
Urška vso srečo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Novemberke
14.11.2006 20:25:41   
špelin@
Moram vskočit v vašo temo: danes sem imela namen obiskati blecky v porodnišnici, ampak me je ob 12h poklicala in povedala, da so jo že imeli namen odpustiti domov, ampak ji je potem nenadoma odtekla voda in je na poti v porodno. Zdaj že celo popoldne živčno čakam na novičko o  user posted image  
 
Dajmo, skupaj stiskajmo pesti!!! user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Novemberke
14.11.2006 20:36:33   
Monika79
Blecky - go go go punca user posted image user posted image  Špelin@ ti pa nam čimprej javi veselo novičko user posted image user posted image


Bom res do jutri počakala, pa ne bom nobene panike zganjala, potem pa bom videla kako in kaj bo, pa bom vseeno zjutraj poklicala mojo G, da mi svetuje, črviči me nič kaj dosti, tako kot vedno, nič kaj bolj in nič manj user posted image  pač moj sedaj gre v nočno, tako, da če bo sila, bom mogla zvečer ljudi gor budit user posted image user posted image  pa bo že nekako, samo, da bo z user posted image  vse vredu, drugo mi niti sedaj ne hodi po glavi user posted image

jutri pa vam javim kako bo pri meni user posted image user posted image

Urška - tebi pa želim jutri, da postaneš mamica in da cartaš svojo zamudnico user posted image user posted image user posted image



lp Moni user posted image




_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Novemberke
14.11.2006 21:37:51   
MALINČICA
Punce, meni se je malo prej odluščil čep, kaj zdaj?
Moram se it pokazat, ali kar počakam na popadke....
Ne vem, po moje, da ne rabim klicat v porodnišnico, kaj pravite?

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Novemberke
14.11.2006 21:48:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  Malinčica super! Pokliči noter, pa ti bojo povedali kako pa kaj!

Ampak zdaj boš pa ti že dala porodno skozi pred petkom jaz pa še ne user posted image .

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Novemberke
14.11.2006 21:53:57   
špelin@
MALINČICA, brez panike, nič še ne rabiš ukrepati. Enim se čep odlušči in potem traja še cel teden, da se porod prične. Razen če bi krvavela ali bi ti odtekla voda ali bi dobila popadke.
Ma, še vedno sem na vaši temi, ker očitno danes ne bom kaj dosti spala od živcev... Ko sem šla sama rodit, sem bila 10x bolj mirna kot zdaj, ko je na tem moja prijateljica user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Novemberke
14.11.2006 21:57:02   
Monika79
Malinčica - kako pa zgleda ta čep?
 
 
No jaz sem se porihtala, glavo oprala, pobrila, samo noge je še treba user posted image user posted image user posted image  tako, da sem v pripravljenosti, če se bo slučajno kaj začelo dogajati ponoči, dragemu pripravila nahrbtnike, tako, da jih nikakor ne more spregledati user posted image user posted image  norim po bajti, kot budalo user posted image user posted image
 
 
lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Novemberke
14.11.2006 22:01:41   
viv_
No, se javlja ena "odrešena" novambrka!

Dejmo punce, dejmo... Držim pesti za vse! Urška in Matejka, vidve si pa najbolj zaslužita, da bi že rodili!

Midve z Zarjo sva bili dones v Mercatorju in sva kupovali Hipp čaj za dojenje. Pa je bila ravno potnica od Hippa pri policah in je potem vzela naslov od Zarje in bo baje dobila darilo user posted image user posted image user posted image  

Ena teta mi je skorej padla v voziček med občudovanjem tamale in potem začne, kako imamo sigurno sedaj veselje pri hiši. Pa sem ji rekla, da je že ta druga in ona začudeno meni:"Ja kdaj ste pa začeli, pri 10?" user posted image  No, ko sem ji povedala, kok sem stara je rekla, da ne bi nikoli verjela in da je moj mož srečen, ker ima tako mlado ženo user posted image

Nakar gledam čestitke (je ena kolegica rodila), pa voz zraven in spet ena bulji not v lupino. Pa stopim zraven, ona pa:"Aja, saj je živa. Sem mislila, da je reklama za stolček!" user posted image

Svašta... da ne rečem, da so me 3 vprašali, a je punčka a fantek, pa od do je bila v roza user posted image

Aja, tebi čestitke, pa ful je luštna punca! No, letošnji jesenski otroci so itak najlepši user posted image

V album sem pa dala slikco od mojih punčar.

Mejte se, pa tiste, ki boste šle ponoči rodit, hitr zrihtejte user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Novemberke
14.11.2006 22:16:32   
špelin@
user posted image  user posted image  JUHUHU !!!
 
blecky je pred dobre pol urce rodila krasnega sinka user posted image  Ostalo pa vam pove sama, ko bo lahko user posted image
 
 

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Novemberke
14.11.2006 22:17:49   
Anonimen
Blecky čestitke!!! user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Novemberke
14.11.2006 22:18:00   
viv_
Čestitke blecky!user posted image user posted image

Pa fantje nam prav pridejo - novembrke smo zaenkrat bolj roza user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?