|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke
13.11.2006 14:54:30   
Monika79
IZVIRNO SPOROČILO: matejka81

Evo sem že našla tiste mere user posted image ,...jah očitno sem res tam nekje 38 t user posted image . Ma vsaj vem na čem sem user posted image .



Matejka -  sem prav sedaj hotela iti iskat te mere, pa si jih že našla, pridna punca si bila, da si res hitro našla user posted image user posted image  in si primerjala?
 
Urška - za tebe pa res upam, da dobiš v naročje svojo štručko, da se boste lahko vsi 4 crkljali user posted image user posted image user posted image
 
Luni - čestitke za expresen porod, no bi bilo fajn takega imeti user posted image user posted image  no o tem lahko samo sanjam user posted image  
 
 
no pri meni ni nič novega user posted image  tako, da nimam kaj za poročat user posted image user posted image
 
 
 
lp Moni user posted image
 

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Novemberke
13.11.2006 15:08:09   
Anonimen
Monika user posted image sem primerjala z Ajinimi merami, vendar za 38t tako kot bi naj jaz zdaj bila po UZ,... no moja je malo bolj bajsika kot Ajina  user posted image .

(odgovor članu Monika79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Novemberke
13.11.2006 16:50:06   
Nogavica
Čestitke, max81 in Adelinna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!
 
matejka81, torej si imela prav, da so se mogoče v datumu "ušteli". Pa tako si se veselila. Na, en user posted image ! Zala očitno še ni pripravljena in se je odločila, da bo še malo ostala na toplem. Ona bo že vedela, kdaj je pravi čas za priti ven user posted image . No, če se ti je zdaj PDP prestavil za kak teden ali dva, pa se morda še srečava v porodnišnici.

Punce, moram vam povedat, da sem danes na CTG-ju spoznala našo matejko81, ki je zelo simpatična in prijazna, v kar pa tako nobena ni dvomila, ne?

No, pri meni je tudi vse po starem. Popadkov še ni pokazalo, vsaj ne omembe vrednih. Se mi je pa danes ponoči po trebuhu naredil nek srbeč izpuščaj, pa ne vem, od česa. Zdravnik je rekel, da zgleda kot alergija na nekaj user posted image . Jaz še nisem bila nikoli na nič alergična! Je rekel, naj si ne mažem več trebuha - če sem dobila strije, jih zdaj tako imam, če pa jih do zdaj nisem, jih pa tudi zadnji teden ne bom user posted image . Mimogrede, nisem jih (še) dobila user posted image .

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Novemberke
13.11.2006 16:50:09   
Anonimen




NOVEMBRKE:

user posted image

Katy.25, PDP 1.11., Trbovlje, 2.11. rodila SARO user posted image user posted image
MucaMaca, PDP 1.11., Celje, 10. 11. rodila ANO ANOUKuser posted image user posted image
Aja1, PDP 2.11., Novo mesto, 9.11. rodila NEJOuser posted image user posted image
Ema79, PDP 2.11., Ljubljana, 30.10. rodila JULIJO user posted image  user posted image   
viv, PDP, 3.11., Kranj, 30.10. rodila ZARJO  user posted image  user posted image   
Mami23, PDP 4.11., Novo mesto,  17.10. rodila NEŽO user posted image  user posted image   

Urška76, PDP 4.11., Ljubljana, user posted image
taya76, PDP 4.11., Ljubljana ali Celje, 1.11. rodila TAYO user posted image user posted image  

Luni, PDP 5.11., Postojna, 5.11. rodila MAŠO user posted image user posted image
marella, PDP 6.11., Ljubljana, user posted image
adelinna, PDP 6.11., Postojna ali Ljubljana, 1. 11. rodila NEJOuser posted image user posted image
Kaja11, PDP 8.11., Ljubljana, 2.11. rodila GAŠPERJA user posted image user posted image
mk_pika, PDP 8.11., Kranj, 6.11. rodila ŽANA user posted image  user posted image
Matejka81, PDP 9.11., Maribor, user posted image
Capyka, PDP 10.11., Postojna, 20.10. rodila SARO user posted image  user posted image   

mirjanajelenko, PDP 11.11., Celje
atanja, PDP        , 12.11. rodila TEDAuser posted image user posted image
seenamojca, PDP 12.11., Ljubljana, 29.10. rodila JAKOBA user posted image  user posted image   

MALINČICA, PDP 13.11. Maribor
majas, PDP 15.11., Izola, user posted image
**petra**, PDP 15.11., Novo mesto ali Brežice, user posted image
max81, PDP 15.11., Jesenice ali Kranj, 6.11.  rodila NIKOuser posted image user posted image
krfjolca, PDP 17.11., Kranj, 12.11. rodila ANŽETAuser posted image user posted image
Kely, PDP 17.11., Slovenj Gradec, user posted image
tinyP, PDP 17.11., Jesenice, 24.10. rodila ANDRAŽA user posted image  user posted image   
andreja 07 , PDP 18.11., 6.10. rodila SIMONA in DAVIDA  user posted image  user posted image   

blecky, PDP 22.11., Kranj
Melita73, PDP 23.11., Ljubljana user posted image
Lana_s, PDP 24.11., Maribor user posted image
Nogavica, PDP 24.11., Maribor, user posted image
Danaja1, PDP 24.11., Kranj
Monika79, PDP 25.11., Ptuj
alja01, PDP 25.11., Trbovlje



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Novemberke
13.11.2006 16:57:04   
Anonimen
Nogavica, mogoče pa bova res skupaj v porodnišnici!!! user posted image  user posted image  user posted image  To bi bilo super! user posted image
Ja, zdaj se mi očitno spremeni PDP, kot sem predvidevala,... ampak no saj zdaj vsaj nisem več na preži kdaj se bo kaj začelo dogajat user posted image .

Sem pa ful vesela, da sva se spoznali user posted image . In komaj čakam na vozičkanje user posted image .

Zdaj gremo pa v šoping, ker dobim obisk (nimamo čist nič sladkega doma user posted image ) - svakinjo, boga reva je že čist živčna user posted image .

No lep dan vsem,.... se tipkamo zvečer user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Novemberke
13.11.2006 17:44:06   
Luni
Uau! Koliko mamic je že med novemberkami! Šele zdaj sem uspela malo pogledat. En velik user posted image  za male korenjačke in velik šopek najlepših user posted image  za mamice. Vsem nosečkam pa želim čimprejšnji porod, tako po datumu, kot po urah v porodni! user posted image

user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:01:17   
urška76
Ojla user posted image
Prej sem se sam na hitro pofočkala, zdej pa lahk mal potračarim. A mogoče katera ve, kdaj je mela Pika Božič zadnjega otročka?  Danes sem jo videla v porodnišnici in tako na hitro od strani se mi je zdelo, da bi znala imet še eno pikico v trebuščku. Bi mogla slikico posnet, pa jo tabloidom prodat user posted image . Sej fotko sem mela sabo, sam ideja je pa šele doma padla. user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:15:25   
melita73
Urška76, tudi jaz sem danes videla Piko v porodnišnici. Pa sem tudi ugotavljala, ali je nosečka ali ni. nekam velik trebušček je imela, da nebi bila.
Meni je tudi moj user posted image  rekel, da bi lahko takoj Direktu kakšen trač prodala. user posted image

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:26:56   
urška76
Melita zdej pa hitro povej, katera si bila ti, da vem, kje sem RR-jevko sfalila.

(odgovor članu melita73)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:27:27   
Anonimen
Redno vas psremljam čeprav še nisem noseča. Pa ste zdajle govorile o Piki za njo sicer ne vem vem pa da je Natka noseča, sem jo včeraj na tv vidla sodeluje v eni oddaji in ima že kar lep trebušček.

Vam špa želim čim lepše zadnje dneve z otročiki v trebuščku, še posebej pa Matejki81, ti želim čim lepše dneve s tvojo pikico pa upam da čimprej pogleda na plano.

(odgovor članu melita73)
  Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:32:26   
melita73
Urška76, jaz sem čakala na pregled pri dr. Blejčevi. Sedela sem na klopci pred vrati. Katera si bila pa ti? Spomnem se ene v črnih hlačah in vijola majici, ki je 'jamrala', da spet ni nič in gre spet domov. user posted image  Si bila to ti?

_____________________________

Zara, 22.11.2006
Juš, 11.10. 2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:34:55   
melita73
Aja, sedaj sem se spomnila, še nekaj sem hotla vprašat. Ste gledale včeraj TLP na TV Slo. baje da je Lado Bizovičar rekel v oddaji, da je Anja rodila sinka. To pomeni, da je Anja tudi novembrka. user posted image
Če je seveda res.user posted image

(odgovor članu melita73)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:42:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MALINČICA

Evo, danes pa je najin dan!!!!
Pa nič ne kaže na to, da bom mamica!!!!
Imam ctg ob 11.00 v porodišnici




MALINČICA, kako kaže? Bo kmalu pikica? Pa a si bila danes ob 11.00 ? Smo se mogoče videli? Jaz sem bila tista z očali v modrem puloverju, potem pa sem se slekla pa sem imela spodaj svetlo majčko s tričetrt rokavi. user posted image .

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:45:25   
urška76
Nop, sem bila v beli mikici in kavbojkah z očali. Pa dragi je bil z mano, črn z očali. Za dr. Blejčevo ste čakale tam nasprot sprejemne a ne. Pa niti nisem jamrala, sam mi je blo pa brez veze tam čakat, smo bile ko pozabljene. Za Anjo so se pa že pogovarjale nekaj (mislim, da na čvekanju-to bo matejka boljvedela), pa ima menda punčko.

(odgovor članu melita73)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:55:04   
melita73
Ja, čakale smo tam pri administrativnem sprejemu. Tista, ki je jamrala mi je padla v oči zato, ker se mi je smilila, ker je že kar nekaj čez rok pa še vedno nič. Ampak kaj vem, čez 10 dni bom pa lahko jaz na istem, kdo ve.
Ti si pa verjetno čakača tam, kjer je sprejem (zdraven kjer so CTG-ji).

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Novemberke
13.11.2006 20:59:22   
Anonimen
Urška, Tomažinova bi naj imela punčko ja. Lilu ali kako ji je ime user posted image

(odgovor članu melita73)
  Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Novemberke
13.11.2006 21:02:07   
urška76
Ja midva sva bila pri ctg-jih. Tam pri administrativnih ste si pa lahko Piko dobro ogledale. Jest sem jo porajtala, ko sem šla na wc. Pa je tko fino stala, da sem jo dobro od strani videla user posted image . Ne vem no, če ni pred kratkim rodila, potem je sigurno nosečka, trebušček je bil kar pravi. Jest bi ji dala rok tam nekje marca ali aprila na prvi pogled user posted image .  Premal spremljam tole našo estrado.

(odgovor članu melita73)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Novemberke
13.11.2006 21:03:34   
urška76
Sem vedela, da je matejka dobro obveščena. user posted image  Sam tole ime mi je pa kar neki, pa brez zamere.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Novemberke
13.11.2006 21:10:00   
melita73
Tudi jaz tako mislim (glede Pike). Bomo že prebrale v kakšni Lady ali podobnih časopisih.user posted image
Ko sem bila jaz v bolnici v septembru, je bila tudi Anja tam en teden. Moram reč, da je delovala zelo OK. Sem vesela zanjo, ime je pa res malo, kako naj rečem, nenavadno.
Ampak kakor komu paše. 

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Novemberke
13.11.2006 21:11:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: urška76

Sem vedela, da je matejka dobro obveščena. user posted image  Sam tole ime mi je pa kar neki, pa brez zamere.


Saj meni tudi user posted image , kot da se ni znala odločit med Lili in Lulu user posted image

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Novemberke
14.11.2006 8:12:10   
urška76
Dobro jutro!
kako mrtvilo vlada zadnje čase med novembrkami. Se vidi, da se je večina čvek že preimenovala v mami. No upam, da bom jutri tud jaz med njimi, ker mam res že dost te žoge pred mano. Pa rada bi cartala.
Drugač pa izkoriščam te dneve za cartanje našega škrata. Zdej se pa že zaveda, da nekaj bo, sploh ker me čisto vsak, ki me vidi sprašuje o našem dojenčku, pa zakaj ga še ni. In mali seveda vse vidi in sliši in je počasi že bogi, ker se nanj pa bolj malo kdo spomni. In tok kot se sedaj stiska, se ni dve leti skupaj. Pa skoz sprašuje: "Mami a si ti moja? " No pa očija tud seveda. Upam, da bomo dobro sfurali, ker drugače ima vse otroke zelo rad, sam se bojim, da jaz ne bom "smela imeti rada" dojenčka. Me je kar malo strah. No pa pustimo se presenetiti.
Dans bom pa še malo v predbožične nakupe skočila, majo v Mulerju eno akcijo duplo gasilcev, pa grem kupit novoletna darila za našega škrata in njegovega bratranca (sta celih pet dni razlikeuser posted image ). Bom mela pol decembra manj letanja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Novemberke
14.11.2006 9:05:45   
Aja1
Dobro jutro punce! Pa smo prebili prvo noč doma. Včaraj me Neja ni pustila do računalnika, ker me je hotela imeti samo zase user posted image

No, najprej hvala vsem za čestitke in tudi jaz čestitam vsem novim mamicam (moram še malo prebrat, kaj se je v tem času dogajalo)...Urška, še vedno nič? Boga....upam, da boš čimprej sponala svojo princesko.

No, pa moja porodna zgodbica:
Začelo se je v četrtek zjutraj okoli 3.30, ko sem začutila, da imam mokre hlačke. Sem šla na wc in videla, da je tisti mini vložek čisto moker in rdečkaste barve. Se mi je zdelo, da bi to bilo lahko to. Šla sem se stuširat, se oblekla in legla na posteljo ter čakala, da je moj prišel iz nočne ob 5h. Do takrat me ni zagrabila nikakršna panika...nič solzic...nič. Bila sem čisto flegma. Ko pa je prišel moj domov in videl, da imam vse razsvetljeno, me poklical sem pa zaela jokat, da bo treba it... No, potem sem se hitro pomirila in že sva bila na poti v porodnišnico. Tam mi dajo tisto njihovo sexy srajco in že gremo proti porodnemu oddelku, kjr me je G pregledal, koliko sem odrta. Bilo je ravno na meji, ali naj porod sprožijo ali me dajo še na oddelek. In odločitev je padla, da grem rodit. Mojga sem poslala domov, da se bo malo naspal, ker so mi objubljali kar dolg porod, glede na moje stanje (vse še trdo). Ob 9h sem bila že v sobi za klistir (uau, koliko enega materiala je bilo notr user posted image ) in zatem v porodno sobo. Tam me priključijo na umetne popadke, ker svojih nisem imela. Vsakemu G, sestri in babci sem 10X povedala, da bom imela EA! Ja, ampak je bilo treba prej priti na redne popadke na 5 minut in 3-4 cm odprtosti. Ob 10h so se začeli prvi popadki, ki so me že kar boleli, čeprav je babica rekla, da to ni še nič user posted image user posted image user posted image
Kmalu so se začeli zame že zelo boleči popadki, zato sem malo pred dvanajsto poklicala moža, da naj pride. Ravno takrat me je babica pregledala in rekla, da zelo lepo napredujemo in da sem odprta dobre 4 cm!!! JUPI!!! Hitro EA! Pride anesezistka (full prijazna), mi naštima vse za EA in v tem času pride tudi moj dragi. Ko je EA prijela, je bilo pravo olajšanje. Popadke sem sicer čutila, ampak ne kot bolečino, ampak kot nek pritisk. Potem smo se v porodni malo hecali, se smejali in malo čez eno me babica pregleda in reče...ob naslednjem popadku bomo probali kar potiskat user posted image Prišla je še druga babica, pa G, pa ene sestre...tako, da ni bilo prostora za mojega in se je kar malo umaknil. Ker nisem prvič dobro potisnila (premalo), mi je ob naslednjem popadku G pritisnil na trebuh in mala Neja je skočila ven. Najbolj me je bolel ta pritisk na trebuh....to pa res boli. Takoj ko sva jo zagledala, sva postala najsrečnejša starša na svetu. Res full lepi trenutki. Potem so mi jo položili na trebuh, jaz pa sem jo samo gledala in jo božala, ter ji govorila... najina si, najina si,...
Če povzamem vse skupaj, bi ocenila tako, da sem se poroda prveč bala, ker je resnično res, da če imaš EA ni tako zelo hudo. Jaz sem bila takoj po porodu tako spočita, da sem hotela kar peš na oddelek user posted image
Bila sem pa tudi rezana (baje 2 cm) in ti šivi me še danes bolijo...komaj sedim user posted image

No to bi bilo na kratko vse dogajanje v porodni sobi, kerj so bili vsi zelo zelo prijazni. O oddelku, kjer sva preživeli pa naslednje dni, pa je škoda izgubljati besede, ker so nekatere sestre pravi user posted image . Moja Neja je prvo noč čisto celo prejokala. jaz še nisem imela mleka dodatka ji pa niso hotele dati, ker da kao jaz imam mleko user posted image user posted image user posted image Tako sem bila izmučena od Nejinega joka in nerijaznostjo sester (ena mi je rekla "sej ste otroka čist znervirali!"), ki jim je bilo vse odveč naredit, da sem proti jutru tudi jaz že pošteno jokala in potem še cel dopoldan, dokler ni prišla ena zlata sestra v službo in naši Neji dala dodatek (kar infuzijo) in tako je zaspala in se pomirila...jaz pa tudi. Vsakič, ko sem videla to "mojo" sestro, sem bila full vesela in se ji vsakič znova zahvaljevala za njeno prijaznost.

Bom dodala še slikice v album in se kasneje še oglasim, ko preerem, kaj se je v tem času dogajalo.


_____________________________




(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Novemberke
14.11.2006 9:07:48   
Anonimen
Dobro jutro.

Urška še vedno nič? user posted image ,...Mene najbolj skrbi, da bi postala decembrčica user posted image ,... kaj misliš? Upam, da bom ostala novembrka,...no saj  na čvek bom hodila k vam,... tak lahko se me ne boste znebile user posted image . Ampak bi vseeno rada še novembra rodila.
Sicer pa se mi je mala po moje neka nižje spustila ali kako, ker sem šla kar trikrat na WC spet danes user posted image . No zdaj pa me spet veselo pozdravlja,... v glavnem,... ne da se ji še ven user posted image .

(odgovor članu urška76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Novemberke
14.11.2006 9:13:32   
Anonimen
UUUUUUUUUU Aja1 za dobro jutro sem prebrala tvojo zgodbico,... čist prelepouser posted image user posted image , pa to, da si že doma jeeeejuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

user posted image user posted image user posted image

res lepo!
Čestitke še enkrat user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Novemberke
14.11.2006 9:47:21   
Aja1
Punce, sporočam (malo z zamudo), da je 12.11. rodila tudi naša Petra malega NIKA! ČESTITKE!!!! user posted image user posted image user posted image
 
NOVEMBRKE:

user posted image

Katy.25, PDP 1.11., Trbovlje, 2.11. rodila SARO user posted image user posted image
MucaMaca, PDP 1.11., Celje, 10. 11. rodila ANO ANOUKuser posted image user posted image
Aja1, PDP 2.11., Novo mesto, 9.11. rodila NEJO user posted image user posted image
Ema79, PDP 2.11., Ljubljana, 30.10. rodila JULIJO user posted image  user posted image   
viv, PDP, 3.11., Kranj, 30.10. rodila ZARJO  user posted image  user posted image   
Mami23, PDP 4.11., Novo mesto,  17.10. rodila NEŽO user posted image  user posted image   

Urška76, PDP 4.11., Ljubljana, user posted image
taya76, PDP 4.11., Ljubljana ali Celje, 1.11. rodila TAYO user posted image user posted image  

Luni, PDP 5.11., Postojna, 5.11. rodila MAŠO user posted image user posted image
marella, PDP 6.11., Ljubljana, user posted image
adelinna, PDP 6.11., Postojna ali Ljubljana, 1. 11. rodila NEJOuser posted image user posted image
Kaja11, PDP 8.11., Ljubljana, 2.11. rodila GAŠPERJA user posted image user posted image
mk_pika, PDP 8.11., Kranj, 6.11. rodila ŽANA user posted image  user posted image
Matejka81, PDP 9.11., Maribor, user posted image
Capyka, PDP 10.11., Postojna, 20.10. rodila SARO user posted image  user posted image   

mirjanajelenko, PDP 11.11., Celje
atanja, PDP        , 12.11. rodila TEDAuser posted image user posted image
seenamojca, PDP 12.11., Ljubljana, 29.10. rodila JAKOBA user posted image  user posted image   

MALINČICA, PDP 13.11. Maribor
majas, PDP 15.11., Izola, user posted image
**petra**, PDP 15.11., Brežice, 12.11. rodila NIKA user posted image user posted image
max81, PDP 15.11., Jesenice ali Kranj, 6.11.  rodila NIKOuser posted image user posted image
krfjolca, PDP 17.11., Kranj, 12.11. rodila ANŽETAuser posted image user posted image
Kely, PDP 17.11., Slovenj Gradec, user posted image
tinyP, PDP 17.11., Jesenice, 24.10. rodila ANDRAŽA user posted image  user posted image   
andreja 07 , PDP 18.11., 6.10. rodila SIMONA in DAVIDA  user posted image  user posted image   

blecky, PDP 22.11., Kranj
Melita73, PDP 23.11., Ljubljana user posted image
Lana_s, PDP 24.11., Maribor user posted image
Nogavica, PDP 24.11., Maribor, user posted image
Danaja1, PDP 24.11., Kranj
Monika79, PDP 25.11., Ptuj
alja01, PDP 25.11., Trbovlje

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?