|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blagovni znamki C&A in Superfit
16.11.2006 13:44:08   
zmajči25
Kje se da dobit stvari od C&A in čeveljčki Superfit? Sem jih že videla pri drugih otrocih in so mi ful všeč pa me zanima kje se jih da kupit? Upam, da niso kje v Avstriji, saj sem iz primorskega konca in mi je Avstrija predaleč....Vsaj kje okoli Ljubljane user posted image ??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Blagovni znamki C&A in Superfit
16.11.2006 13:45:07   
Anonimen
Superfit sem ji jaz kupila v Massu.

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Blagovni znamki C&A in Superfit
16.11.2006 13:54:22   
NinKa
Za za C&A pa bo res treba it v Avstrijo, če hočeš imet. Nažalost. tut sama hodim vsako pomlad in vsako jesen po kolekcijo za našega navihančka v Avstrijo

Mogoče tolažba....baje pridejo drugo leto v 2 polovici v Lj in MB. To je pa vse kar jaz vem.


(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Blagovni znamki C&A in Superfit
16.11.2006 22:58:11   
pravljica
superfit imajo tudi pri nas...je kar precej trgovin...na eni prejšnji temi je bil cel seznam teh trgovin pri nas, kjer prodajajo superfit, malo pobrskaj
c&a pa je res samo v avstriji, naj še tako en čas ostane, da ne bomo res vsi isti (kot pri h&m) user posted image  mah kaj čem, mene to moti user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Blagovni znamki C&A in Superfit
24.11.2006 23:34:22   
zmajči25
Hvala punce. user posted image  
Drugi teden gremo v akcijo kupovanja čeveljčkov Superfit.
Škoda, da C&A ni pri nas. Avstrija mi je malček predaleč. Zaenkrat. Mogoče pa uspem prepričati dragega, da gremo na en malo daljši nakupovalni izlet.user posted image

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?