|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ULTRAZVOK-VPRAŠANJE
21.11.2006 11:17:08   
Makica 79
Punce upam da mi boste vedele svetovati, če ne iz svojih izkušenj potem pa pač iz tega kar ste slišale, prebrale...
Zasledila sem na večih mestih tedne v katerih priporočajo 3D.
Sama sem tudi klicala k enemu privat na Ptuj in sem rekla da pač kličem informativno in da nevem gdaj naj bi bil pravi čas pa me je vprašala koliko sem noseča ( mislim da sem bila tedaj okrog 13 tedna) in me je kar naročila za 11.12. takrat pa bom na začetku 19 tedna.
Vse kar me zdaj skrbi je da ni malo prehitro, glede na to da so vse punce tukaj gor veliko kasneje šle.
Kaj mi svetujete?
Nebi rada šla tja in bila potem razočarana, da bi mi rekli da naj za par tednov pridem nazaj, po drugi strani pa si spet mislim saj vendar vedo boljše kot jaz.
Punce prosim pomagajte mi z kakim nasvetom?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ULTRAZVOK-VPRAŠANJE
21.11.2006 11:27:36   
maks
Mislim, da se tam okrog 20 tedna najbolje vidi, ker je otrok takrat ravno  takšne velikosti; izkušnjer imam z navadnim UZ, ne pa z 3D.

(odgovor članu Makica 79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D ULTRAZVOK-VPRAŠANJE
21.11.2006 11:28:45   
Anonimen
Idealno naj bi bilo od 25-30 tedna, ko je otrok že precej razvit in velik, sama sem bila v 27 tednu in moram reč, da je bil naš user posted image  dojenček takrat že prav lepo malo bitje.

Če boš šla pa prej bo pa pač dojenček malo manjši in malo bolj suhcen, vsekakor pa boš videla, kako ti 3D pogled res ustvari pravo sliko tvojega dojenčka.

Vsekakor, pa vsaki priporočam, naj gre v nosečnosti na  3D ultrazvok, meni se je to zdelo nekaj krasnega, sem ko smo gledala našegauser posted image  postajala kar solzna.

(odgovor članu Makica 79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ULTRAZVOK-VPRAŠANJE
21.11.2006 13:29:25   
Eca
Zdravo!

Jaz sem bila v prvi nosečnosti na 3d UZ nekje 18, 19 teden Vse se je prav krasno videlo, pa tudi g. je rekla, da je nekje med 18 in 22 tednom najbolša vidnost. Tudi tokrat bom šla na 3d UZ, verjetno k istemu kot ti na Ptuj. Sedaj sem noseča 15t+4d, tako da računam, da me bo tudi naročil nekje 18t ali 19t.

Dobro opravi in poročaj.

Lp, Eca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D ULTRAZVOK-VPRAŠANJE
21.11.2006 14:20:32   
zalbi
Ja tut jaz sem razmišljala o 3d UZ. Zanima me kakšna je sploh cena in kje v Ljubljani ga delajo - če morda katera ve?

hvala in lp!

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D ULTRAZVOK-VPRAŠANJE
21.11.2006 14:48:45   
Kati23
Tudi mene zanima, koliko pribl. stane 3d UZ? Jaz ga bom sicer delala v NM, ampak se cene verjetno ne razlikujejo dosti. Verjetno mi bo gin. na naslednjem pregledu-morfologiji predlagala 3d UZ, če ne bom pa sama rekla. Saj nekatere pravite, da se med 22. in 25. tednom dojenčka najlepše vidi, morf. pa imam v 21. tednu in bo potem še dovolj časa za 3d. A ta UZ posnamejo na cd? Veselim se vsakega UZ, saj je to res lepo doživetje!

Vsem nosečkam želim lepo nosečnost!

user posted image

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D ULTRAZVOK-VPRAŠANJE
21.11.2006 16:10:13   
Mateja82
imajo ga v Postojni, Dravljah, Domžalah po novem ga ima bojda Dr. Strahova, kamor gremo lahko tud na NS, pa sigurno še marsikje  drugje. Cene pa so približno od 10.000 pa do 19.000, odvisno kaj vse ti nudijo ( slikice, filmi..). Sama še nisem bila na 3D ampak na navadnem samoplačniškem UZ v 27 tednu in se je lepo videlo , ko bom pa naslednjič user posted image  grem ziher na 3D.

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 21.11.2006 16:12:23 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Kati23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D ULTRAZVOK-VPRAŠANJE
21.11.2006 18:21:47   
frufru
3d UZ v NM ni, vsaj kolikor je meni znano ne

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D ULTRAZVOK-VPRAŠANJE
23.11.2006 19:02:51   
mirchy54
Ja res imajo odslej 3D in 4D UZ tudi v Domžalah in sicer dr. Strahova, ki dela tudi nuhalne svetline. Ona je moja G in ko sem prišla včeraj na morfologijo (20t6d) me je čist presenetla ko je preklopla na 4D. Povedala je da ima to napravico šele 14 dni... 4D pomeni, da lahko vidiš tudi gibanje svojega otročička - filmček, 3D pa je kot fotografija.

Pogled je nepozaben!!! Jaz kar nisem mogla verjet da vidim očke pa glavico pa nosek mojega malega deteca in potem je celo odpru usteca in pil plodovnico ali pa je le zazehal...? user posted image user posted image  user posted image  Sva ostala čist brez besed, detece pa imam od tedaj vedno pred očmi...in najbrž ga bom imela dokler ga ne vidim, ko mi ga bodo položili v naročje.  No spola se pa ni videlo, mi je pa deloval bolj fantek-ne vem zakaj, morda oblika glavice ali le občutek, ki sem ga mela - zdel se mi je podoben mojemu bratu ko je bil dojenček :-) res zanimivo!?user posted image

Ne vem koliko stane če pregled plačaš, ga pa priporočam, sploh tistim, ki ste bolj vizualni tipi. Te slikice ne boste nikol pozabile. Mislim, da ga lahko posnamejo tudi na USB ključek ali CD. Jaz sem dobila naprintano slikico in je ne tako žal ne morem deliti z vami. Morda pri naslednjem UZ. Kdaj pa delajo naslednjega? No lahko si pogledate  http://channel.nationalgeographic.com/channel/inthewomb/ upam pa, da bo katera šla na pregled in slikice podelila z nami...

no lp


(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?