|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovke
12.11.2006 16:25:06   
Anonimen
Punce, pravkar sem zapustila julijke 2007 in sem trdno odločena, da bom avgustovka 2007.user posted image user posted image user posted image

Je še katera, ki načrtuje avgustovskega otročka?
Pridite, pa bomo malce poklepetale, skupaj čakale, razmišljale in se zabavale user posted image , da nam bo čas hitreje minil v pričakovanju user posted image user posted image .

Moj podpis ostaja isti, kot pri julijkah

Lp od user posted image

< Sporočilo je popravil wahoo -- 16.11.2006 8:01:37 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovke 2007
12.11.2006 20:52:55   
Anonimen
No jst tud upam, da bom avgustovka, pridno delamo na tem , mam glih Ouser posted image
Moj podpis je pa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovke 2007
13.11.2006 7:56:26   
pina-1
Jutro. Jaz bom tudi avgustovka, no ja upam.
O je mimo ( vsaj po bolečinah sodeč) in mi smo se pridno cartali. Sedaj pa čakamo samo še konec meseca in upam dauser posted image  je ne bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovke 2007
13.11.2006 9:00:18   
SM10
Ko sem se prejšnjič predčasno vključila med aprilke sem se z vso srečo nato preselila k njim, čeprav samo za kratek čas. Bomo videli, če bo tudi zdaj med avgustovkami tako.
Moja O bo konec tedna in bomo pridno delali.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovke 2007
13.11.2006 9:09:52   
zrak
vsem vam želim, da bi imele oztročičke avgustovske...
Malo sem vas prebrala, pa imam eno priporočilo za vas. Ne štejte preveč datumov ovulacije, kajti žal vedno ne drži.. Sem med junijkami in tam nas je kar veliko , ki smo zanosile teden ali dva kasneje kot je bilo predvideno z M ali Ovulacijo.. Kar pomeni, da je bila pri nekaterih tudi pri meni ovulacija, kar dva tedna kasneje.. v bistvu namesto da bi prišla M je bila O... zato kar pridno cel mesec nekje na dva dni..
želim , da vam ratauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovke 2007
13.11.2006 12:22:40   
Anonimen
No, počasi se bomo tud me nabrale user posted image . Moramo bit optimistične, a ne? user posted image  
Zrak, se popolnoma strinjam s teboj. JAz tud nč ne štejem te dneve. Lepo redno je treba hopacupa, pa je user posted image user posted image user posted image .

Sicer pa tiste, ki že dlje časa delamo na otročku vemo, kaj vse smo že poskusili.
JAz sem si že bazalno temperaturo merila, pa z F testom ovulacijo, pa krvomočnico pila, pa Klomife jedla, septembra sem bla na HSGju, pa še zmeraj ni nč user posted image

Sicer pa moram povedat, da je tale ta rdeča tokrat malce čudna.user posted image  VČeraj sem dobila samo malce rjavega izcedka in to je bilo vse. Danes tud tega izcedka ni. user posted image  ZDaj pa sploh ne vem, kaj naj si mislim. Ponvadi namreč nimam taki M.user posted image

(odgovor članu zrak)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovke 2007
13.11.2006 12:24:16   
Anonimen
Joj sem pozabljiva. Zgornji post je od user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovke 2007
13.11.2006 14:16:32   
pina-1
zrak, tudi jaz se strinjam s tabo. Pri meni je blo prvič tudi tako.
Vem da ste tukaj espeti za O, pa imam eno vprašanje. Jaz nikoli nisem čutila kdaj naj bi O nastopila. Ta mesec pa je čisto drugače. PRejšnji teden so me cel teden jajčniki boleli k sam user posted image . In tudi več izcedka sem imela. V petek me je pa tako zabolelo v jajčniku, da sem se kar ustavila z avtom, ker niti dihat nisem mogla. Ko sem prišla domov sem bila pa vsa mokra. Jaz upam, da je to bilo to. Mi smo seveda pridno hopacupali. Sedaj je pa vse mirno tam spodajuser posted image user posted image . Vendar akcija bo pa še vedno ne...... da ne bo pomote.

Punce lepo se mejte.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovke 2007
14.11.2006 10:54:46   
Anonimen
user posted image tukaj.
No, dokončno sem se sedaj preselila med avgustovke, ker je iz tistega rjavega izcedka včeraj zvečer prišla user posted image  v vsej svoji bolečini in veličini user posted image .

Pina, to kar ti opisuješ, je meni dobro poznano. Tudi jaz čustim ovulacijo zelo boleče. Orng špika in boli. Včasih tud hodit ne morem. Čeprav jaz resnično več ne štejem dneve.

Punce, jutri imam ginekologa, da pove, kako naprej. Za mano je HSG septembra in mož je naredil spremiogram. MAlo se bomo pogovorili, kaj sledi...
Bom poročala.user posted image

Lep pozdrav vsem bodočim user posted image

(odgovor članu pina-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovke 2007
14.11.2006 10:57:39   
pina-1
tudi jaz ne bom več štela dnevov.se  bova do user posted image  lepo cartala.
user posted image naj nebi prišla okoli 23. vendar če je ne bo testa ne bom delala do decembra, ker pri meni nikoli ne veš kdaj nastopi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovke 2007
15.11.2006 11:07:42   
TinkiBinki
Živjo vsem!

Tukaj še en upajoči telebajsek user posted image . Tudi jaz sem se odločila, da ne bom štela in opazovala, kdaj so plodni dnevi, ampak se bomo samo cartali in če prime, super!
Če do 12.12. ne nastopi user posted image , se spet oglasim.
Upam, da nas bo čim več user posted image !

Lep dan, TinkiBinki

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovke 2007
15.11.2006 12:35:42   
Anonimen
Ja, mi smo tudi na vrhuncu in se pridno cartamo. Upam, da nam uspe vsem tukaj, ki si to močno želimo.
user posted image

(odgovor članu TinkiBinki)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovke 2007
16.11.2006 12:48:50   
Anonimen
user posted image tukaj.

Punce, jaz sem čisto user posted image .
Včeraj sem bila pri mojem ginekologu, kjer sva si ogledala rezultate spermiograma. Rezultati so zelo slabi user posted image user posted image user posted image . Samo 5 - 10 spermijev so našli (namest milijon) in od tega samo 3 gibljive user posted image user posted image user posted image

Vsi smo bili šokirani. Pred 3 leti je bil spermiogram dober - povprečen in zanosila sem po naravni metodi. Tokrat pa.....
Sploh ne vem, kaj vse to pomeni. Napotena sva k dr. Rešu, da ponovimo spermiogram. ginekolog je bil čisto začuden nad rezultatom - glede na to, da je bilo pred 3 leti vse ok.
Vse mi je dol padlo in sem res žalostna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovke 2007
16.11.2006 21:05:21   
Anonimen
Sam tok, da se čekiram, če bi ta mesec kaj ratalo...user posted image .
user posted image  je še vedno na obisku, torej bo O nekje okoli 27., 28., 29., 30. 11. in 1.12.
Čakala je ne bom okoli 14.12.
Sem pa septembra imela abrazijo v 9. tednu, ker je pikici nehal utripati srček. Počakala sem 2 polna cikla, čez kakih 10 dni pa v akcijouser posted image  - pa da vidimo, kaj nam bo letos prinesel božiček...

Test bom 100% delala 25.12. - če prej ne pride user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovke 2007
16.11.2006 21:29:48   
Busybee
Sem bila full vesela, ko sem zagledala med čvekanjem v pričakovanju avgustovke.

Jaz sem letošnja avgustovka in sem ravno lansko lete ta čas zanosila. Imava čudovito hčerko in upam, da se boste tudi ve drugo leto takle čas že cartale z nadebudnimi trimesečniki.

Glede na to, da sem bila pa danes pri G in je ugotovila odebeljeno sluznico, se zna zgoditi, da se vam pridružim tudi kot avgustovka 2007.

Držim pesti in lep večer!

_____________________________

8.8.2006 ob 4.26 je bil veliki boom - in prišla je Nika Barbara!
http://bertel.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovke 2007
17.11.2006 11:25:32   
Anonimen
Busybee, če si user posted image  user posted image user posted image user posted image
Mi bomo pa še mal počakali, če slučajno pride user posted image

user posted image

(odgovor članu Busybee)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustovke 2007
21.11.2006 15:57:25   
Anonimen
bom kar anonimna zaenkrat... upam pa da se čim prej lahko podpišem!!!

sem si namreč obljubila, da ne bom šla na ta forum in ne bom zopet nekje "v pričakovanju", da ne bom zopet razočarana, (kot do sedaj)

torej, upirala sem se 20 dni, sedaj sem z vami in čakam čakam čakam...

Moja O je mimo in  user posted image  bi morala priti enkrat 3.12. in naj se me kdorkoli (angelčki, božiček, miklavž) usmilijo, prosim, prosim user posted image  ne pridi!!! Da ne bom zopet žalostna!

Brez zaščite sva že 11 mesecev, pa se še ni prijelo user posted image , no recmo da intenzivno na to misliva več kot pol leta, pa še nič! Sedaj me je že malo strahuser posted image !

Torej, zaenkrat bom user posted image  in sem v upanju z vami! Upam, da bomo imele lep božič, novo leto,.... močno upam tudi za vas!!



LP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovke 2007
21.11.2006 16:04:37   
Anonimen
aha, še to, test bom 100% delala, ko mi bo zaostala, recmo da 7 na moj RD!!! Pred 3. nikakor ne, da ne bom stran metala $ kot do sedaj!!!

user posted image  bi bilo najlepše darilo na svetu!!!!!!

LP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovke 2007
24.11.2006 8:51:21   
Anonimen
vidim, da sem samo jaz neučakana!!!!
uapam, da se v začetku decembra čisto zares pofočkam tukaj!! za ziher, do takrat pa samo čakam in čakam in odštevam dneve!

se tipkamo v decembru!!!


Lp user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovke 2007
24.11.2006 9:16:35   
rija
Punce, brez zamere, ampak ko sem videla naslov, sem prvo pomislila: kera je včeraj seksala in se ji danes že trebuh vidiuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 24.11.2006 9:17:29 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovke 2007
24.11.2006 10:46:58   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  no jst sem prejšnji teden...user posted image user posted image user posted image  če smo pa neučakane!!!

LP user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovke 2007
24.11.2006 10:49:13   
rija
Anonimna saj vem......da ste neučakane....jaz sem bila celih 10 let...resda pri meni simptomi niso bili kaj posebej hudi.....user posted image user posted image user posted image
Samo veš, da je prevelika želja najboljša kontracepcija.user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovke 2007
25.11.2006 11:08:50   
Anonimen
 Živjo
mi smo se pridno cartali in se še vednouser posted image  sedaj pa samo čakam a se bo user posted image  prikazala al ne...zamuja mi 2 dni...čeprav imam drugače redno..upam da nama je uspelo narediti user posted image

tako da vsem želim da čimprej zagledamo user posted image user posted image


lp

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovke
26.11.2006 7:38:32   
Sisy
čaw pupe

Evo jaz se pa lahko že kar pofočkam med avgustovke (zračunala sem si naj bi bil rok nekje v začetku  avgusta). Sicer je še zelo zgodaj (test sem delala 4 dni prezgodaj pa sta bili user posted image ) a vseeno upam na najboljše....

Mal sem bila včeraj panična ker sem dobila rjav izcedek, a sem potem šla  študirat kdaj in kako in se ugotovila da je bil pravzaprav včeraj dam za mojo user posted image  ko bi morala prit  in se je verjetno izcedek zato pojavil,danes ga skoraj ni več....

Aja,zanosila sem v 2.postopku IVF pri Rešu,trudila sva se več kot dve leti in pol zato vam ne morem opisat kako nepopisno sva srečna user posted image

Glede znakov-kakšnih posebnih še nimam razen občasnih bolečin v trebuhu in rahle jutranje slabosti a je tako al tako ful še prezgodaj....

Veseli me a sem se končno preselila na ta forum in upam da bomo skupaj čvekale celih 9 mesecev....

lep pozdravček

Sisy user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovke
26.11.2006 10:03:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  čestitke sisy user posted image user posted image user posted image

Mi pa še čakamo na dan D...

user posted image


(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?